ارسال پیام دایرکت در باسلام basalam

سفارش ارسال پیام direct در باسلام basalam

پلتفرم باسلام یک مسیری را برای کاربران فراهم کرده است که بتوانند براحتی محصولات خود را به عنوان غرفه دار در باسلام بفروش برساند.

لازمه این که در باسلام بخوبی بفروش برود، تولید محتوای باکیفیت با عکاسی عالی و افزایش follower باسلام می باشد که برای افزایش فالوور می توان صبور بود و با فعالیت تولید محتوا باکیفیت و کاهش قیمت و تخفیف های چشمگیر،به مرور زمان فالوور غرفه را افزایش داد. برای افزایش فالوور می توانید از سرویس افزایش follower باسلام استفاده کنید و روش دیگری بنام ارسال دایرکت باسلام می باشد.

روش دیگری وجود دارد که بتوانید فروش بهتری در پلتفرم باسلام داشته باشید این است که محصولات تخفیف دار، محصولات پرمخاطب و حتی کدهای تخفیف را به اشخاص هایی پیام بفرستید که در حوزه فعالیت غرفه شما بازدیدکننده باشند. مارکتور این خدمات را به غرفه داران عزیز ارائه می کند که براحتی با خرید این سرویس به مشتریانی که در حوزه فعالیتی غرفه شما هستند نیز پیام ارسال کنید و شما براحتی می توانید این فعالیت را رصد کنید.

حتی خدمات دیگر ارسال پیام دایرکت basalam این است که به تمامی follower های شما پیام درخواستی شما ارسال شود.

مارکتور با پرداخت هزینه اندکی این فعالیت را انجام می دهد و دیگر نیازی به یک نیروی انسانی نیست که بخواهد این اقدامات فعالیت را انجام دهد و نیروی انسانی را در قسمت های دیگر غرفه مشغول بکار کنید و این فعالیت را به کارشناسان مارکتور بسپارید.

ارسال پیام دایرکت باسلام موجب افزایش بازدید و دیده شدن غرفه و محصولات می شود و تاثیری هم بر افزایش follower دارد.

تیم مارکتور تمامی اقدامات را بصورت مانیتورینگ خدمت مشتریان عزیز ارائه می کند و براحتی قابل بررسی می باشد.

ربات باسلام robot basalam

مراحل ثبت سفارش ارسال پیام دایرکت باسلام

ثبت سفارش ربات

1- ثبت سفارش

ابتدا سفارش ارسال پیام دایرکت باسلام خود را ثبت کنید.

بررسی سفارش

2- بررسی سفارش

کارشناس مربوط سفارش ارسال پیام دایرکت را بررسی می کند.

شروع طراحی

3- شروع

سفارش ارسال دایرکت غرفه باسلام شروع می شود.

تست بررسی

4- اتمام و تحویل

بعد از به اتمام رسیدن سفارش ارسال direct،به مشتری تحویل داده می شود.

ثبت سفارش ارسال دایرکت باسلام

برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نام غرفه را وارد کنید. مثلا: zivarbaz
تعداد پیامی که قصد ارسال در باسلام دارید را مشخص کنید.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چرا در باسلام دایرکت (پیام) استفاده کنیم؟

پلتفرم باسلام خیلی خوب در عرصه فروشگاهی B2B و B2C اقدام به فعالیت کرده است که در این فعالیت فروشندگان تازه نفس و حتی شرکت های بزرگ و کوچک ورود به این عرصه کرده اند تا از رقابت به دور نباشند.

ارسال دایرکت (Direct) یا ارسال پیام به کاربران باسلام، تاثیری بر افزایش بازدید، Follower، دیده شدن محصول، بازدید از غرفه و در آخر فروش می شود.

سئوال اینجاست که چگونه ارسال پیام در باسلام تاثیر گذار است؟ متنی که مدیر غرفه یا غرفه دار مشخص می کند و به اشخاص هایی که در غرفه های رقبای خود خرید کرده اند یا follower های آن غرفه رقیب می باشند پیام ارسال کند. احتمال زیاد تبدیل به کلیک شده و بازدید می شود و تاثیری بر فروش محصول و افزایش بازدید غرفه می شود.

این ارسال پیام تخفیف، محصول پرفروش، پیام کد تخفیف، پیام تبریک و …. تاثیری روانی خوبی بر مشتریان می گذارد که متن این پیام باسلام کاملا قابل تغییر می باشد.

 

مارکتور صادقانه فعالیت می کند و متقابلا تاثیر این صداقت خود را می بیند.

مزیت‌های ارسال پیام Direct Message

در این بخش بطور دقیق درباره مزایا ارسال پیام در باسلام توضیح داده شده است. و حتما برای درک بهتر از مزایای ارسال پیام basalam محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید.

افزایش تعداد follower باسلام

با ارسال کد تخفیف یا محصولات یا تبریک با استفاده از پیام دایرکت به کاربرانی که محصولات رقبای شما را خریداری کرده، تاثیری مثبتی بر تبلیغات روانی و محصول بصورت هدفمند به کاربران باسلام دارد.

ارزان و مقرون به صرفه است

کارشناسان مارکتور قیمت ارسال پیام دایرکت باسلام را در کم ترین قیمت ارائه می دهد تا غرفه داران تازه نفس و سطح پایین بتوانند براحتی وارد رقابت شوند و نیروی انسانی خود را در قسمت های دیگر استفاده کند.

افزایش بازدید محصول باسلام

با استفاده از ارسال پیام در باسلام، تاثیری بر دیده شدن محصولات غرفه دارد. زیرا با ارسال پیام به کاربرانی که محصولات مشابه شما را از غرفه رقیب خریداری کرده اند، احتمال دیدن این محصول زیاد می باشد و تاثیر چشم گیری بر افزایش بازدید محصولی که در پیام ارسال شده است دارد.

افزایش بازدید غرفه باسلام

الگوریتم باسلام بگونه ایی پیاده سازی شده است که یکی از موارد تاثیرگذار بر نتایج جستجو باسلام نیز دیده شدن غرفه می باشد که با ارسال محصول یا ادرس غرفه در پیام به کاربران و ترغیب کردن کاربران بر دیدن محصول و غرفه، تاثیر بسزایی در دیده شدن غرفه در نتایج جستجو دارد.

جذب فالوور و ارسال پیام هدفمند باسلام

مارکتور تمام تلاش خود را کرده است که سرویس های هوشمند و کارشناسان خبره را در تیم خود قرار دهد تا سرویس های بی نظیری به مشتری ارائه کند که سرویس ارسال پیام دایرکت در باسلام موجب افزایش فالوور و دیده شدن محصول و افزایش بازدید غرفه و فروش محصول می شود. این سرویس با استفاده از روش های منحصر به فرد شروع به ارسال پیام به مشتریان رقبا و هم صنف می شود و این یک تبلیغات هوشمند و هدفمند می باشد.

سوالات متداول

به تعداد پیامی که مشتری قصد ارسال در باسلام دارد نیز بستگی دارد.

هزینه راسال پیام باسلام هیچ تفاوت قیمتی در نوع صنعت غرفه ندارد و فقط بستگی به تعداد درخواست ارسال پیام دارد.

محصولات دیگر برای باسلام

افزایش فالوور باسلام

افزایش follower باسلام

ربات برای باسلام basalam

درخواست ربات باسلام

سفارش طراحی کاور بنر

طراحی بنر و گرافیک