شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

معرفی مارکتور

در سال 1392 هميار سئو و مارکتور توسط آقاى رضا اکبريانى تاسيس شد و با گذشت زمان و علاقه افراد مختلف در زمينه سئو، مارکتينگ و سئو گرافيک ،تيم 5 نفره هميار سئو متشکل از مجرب ترين کارشناسان در زمينه سئو و مارکتينگ شکل گرفت.

هدف هميار سئو آموزش و تقويت پايه هاى سئو ايران و ارائه تجاربى براى سايت هاى بزرگ است و با توسعه کاری در زمینه فعالیت شبکه های اجتماعی تیم مارکتور و همیارسئو به یکدیگر پیوستند و تعداد کارمندان شرکت بیشتر شد و حتی نیروهای برون سپاری هم نیز جذب کرده.

در حال حاضر مارکتور در زمینه های شبکه های اجتماعی، سئو و مارکتینگ و برند سازی با قدرت تمام در حال پیشرفت می باشد. و درحال حاضر در زمینه ربات سازی انواع شبکه های اجتماعی برای پیشرفت کاری شرکت ها و افراد برای بهبود برند سازی و فروش بیشتر ارائه می شود.

مارکتور دارنده تیم برنامه نویس هستند که هرگونه برنامه طبق نیاز مشتری نیز پیاده سازی و پشتیبانی می کنند. تولید نرم افزار در هرگونه بستری، همچون : موبایل، وب ،لینوکس و ویندوز نیر ارائه می کنند.

 

بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

درصورت جوابگو نبودن خدمات برای مشتری،وجه برگشت داده می شود

کیفیت و مداوم

تضمین کیفیت و کارایی

تمامی خدمات مارکتور در چندین مراحل تست می شود

آپدیت مداوم

بروز رسانی مداوم خدمات

تمامی خدمات و محصولات مارکتور بطور دقیق و سریع انجام می شود

برنامه آینده مارکتور

چشم انداز مارکتور

بهبود کیفیت  زندگی با توسعه راهکارهای هوشمند در شبکه های اجتماعی برای توسعه پیشرفت کاری کاربران

نرم افزار

تمامی ابزارها و خدمات مارکتور با استفده از آخرین روش و تکنولوژی های جدید همسو شده و همزمان با بروزرسانی های دنیا خود را بروزرسانی کرده و سریعا از روش و ابزارهای آپدیت شده که توسط مارکتور ساخته شده است، به مشتریان خود خبررسانی می کند. 

آموزش

مارکتور همزمان با آپدیت سرویس های خود، آموزش و اخبار روز دنیا در زمینه سئو، مارکتینگ و شبکه های اجتماعی و انواع مقالاتی که برای بهبود و پیشرفت کاری در زمینه کارهای اینترنتی باشد را آموزش میدهد.
هرگونه آموزش چندرسانه ایی در قسمت مجله مارکتور قرار می گیرد.