شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

سفارش نرم افزار ربات برای ترب torob

ترب موتور جستجوی محصولات ایرانی می باشد که مشتری را به فروشنده معرفی می کند. ترب برای دو نوع فروشنده یعنی فروشنده اینترنتی و حضوری خدماتی ارائه می کند که این سرویس رسانی موجب شده که تمرکز خریدار و فروشنده به ترب بیشتر و بیشتر شود.

فروشندگان اینترنتی و حضوری برای رقابت بهتر و سریع تر با هم صنفی و هم محصولاتی که فروشندگان دیگر در ترب قرار داده اند، نیاز به نرم افزار ترب یا ربات ترب دارند تا رقابت بهتری داشته باشند.

مارکتور خدمات های اتوماسیون و بازاریابی را به مشتریان ارائه می کند تا از سرویس های عالی که ترب دارد، بطور احسنت استفاده کنند .

ربات ترب را طبق نظر مشتری که بطور اتومات اقداماتی که یک نفر(شخص) قرار است انجام دهد را بطور دقیق و با سرعت بالا انجام دهد تا بتوانید مشتری بیشتری را جذب کنید.

Robot ترب قرار است که کارهایی که یک شخص باید بطور تکراری انجام دهد را بصورت اتومات انجام دهد و بگونه ایی که گزارش کار، تغییر قیمت برای فروشگاه خود و… به ربات ترب بسپارید و ربات torob قرار است که کمکی به فعالیت های شما داشته باشد و حتی می توانید از مارکتور درخواست رباتی دهید که قیمت سایت شما را طبق قیمت ترب تغییر دهد.

ایده در ربات ترب، موجب می شود که بهتر و باهوش تر در فروش اینترنتی و حضوری داشته باشید.

ما درکنار شما هستیم که کمکی در فروش شما داشته باشیم.

سفارش ربات ترب

مراحل ثبت سفارش ربات نرم افزارترب

ثبت سفارش ربات

1- ثبت سفارش

در ابتدای برای آن که سفارش شما، آنالیز شده و امکان پیاده‌سازی آن بررسی شود، لازم است که سفارش خود را با جزئیات ثبت کنید.

بررسی سفارش

2- بررسی سفارش

سفارش شما مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از بررسی، اطلاعات لازم از جمله زمان و هزینه طراحی ربات ترب، اعلام خواهد شد.

شروع طراحی

3- شروع طراحی

در ادامه تیم مارکتور ،طراحی و برنامه نویسی ربات مورد نظر شما را آغاز خواهند کرد. و مراحل را بطور کامل اطلاع رسانی می کند

تست بررسی

4- تست و بررسی

پس از اتمام مراحل ساخت ربات torob مورد نظر شما، برای رفع ایردات احتمالی به طور کامل مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد.

تحویل ربات

5- تحویل ربات

سفارش شما تحویل داده شده و درصورت نیاز برروی سرور نیز تحویل کارفرما داده می شود.

ثبت سفارش robot torob

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.

چرا ربات ترب (torob) استفاده کنیم؟

پلتفرم ترب خیلی خوب در عرصه فروشگاهی B2B و B2C اقدام به فعالیت کرده است که در این فعالیت فروشندگان تازه نفس و حتی شرکت های بزرگ و کوچک ورود به این عرصه کرده اند تا از رقابت به دور نباشند.

ترب بستری را برای فروشندگان اینترنتی و حضوری فراهم کرده است که خریدار با مقایسه قیمت بین فروشندگان، محصول مورد نظر را انتخاب می کند. این سرویس توانسته کمک بسزایی در فروش داشته باشد. ترب یک موتور جستجوگر محصول می باشد که محصولات فروشندگان را در خود درج می کند و سپس محصولات را در موتورجستجوگرهای دیگر index می کند که بقوی بودن seo ترب نیز تاثیر چشمگیری در نتایج جستجو دارد و نیازی به هزینه بیشتر در مورادی همچون سئو سایت فروشنده نیست.

ترب این ویژگی فروش محصولات حضوری، قدرت بسزایی به فروشندگانی داده است که اگر سایت یا فروشگاه مجازی ندارند، قادر به تبلیغات و حضور در عرصه اینترنت را داشته باشد. دلایل زیادی هست که خیلی از فروشندگان رجوع به استفاده از ترب را پیدا کرده اند. بنابراین استفاده از ربات ترب که کمکی به فروشندگان می کند تا رقابت بهتر و با دقت بالایی داشته باشند و براحتی با هزینه کم بتوانند به اهداف بابرکت و سالمی دست پیدا کنند.

پس می توان گفت ربات torob بجای تیم یا افراد انسانی شروع به فعالیت می کند که از نظر هزینه و زمان خیلی مقرن به صرفه می باشد و براحتی از افراد می توانید در قسمت های دیگه استفاده کنید.

فروشندگان عزیز که در ترب فعالیت می کنند می توانند به تیم مارکتور طبق نیاز خود درخواست ربات ترب کنند که چه اقداماتی برایشان انجام دهند و دقیقا همان فعالیتی که فردی برای فروشگاه انجام می دهد را می توان از ربات ترب درخواست کرد و طبق نظر شما ربات دلخواه ترب را برنامه نویسی کنیم.

لازم به ذکر است، طراحی ربات ترب و هوشمند، نیازمند به علم و تخصص در این زمینه است؛ و شما می‌توانید برای دریافت دقیق‌ترین و تخصصی‌ترین ربات های torob با هر کاربرد و قابلیتی که در نظر دارید، با مشاورین و متخصصین شرکت بزرگ و با سابقه مارکتور، از طریق راه‌های ارتباطی، در ارتباط باشید؛ و بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را دریافت کنید.

برخی از کاربردهای ربات ترب

مزیت‌های ربات ترب torob

در این بخش بطور دقیق درباره مزایا استفاده از ربات ترب توضیح داده شده و حتما برای درک بهتر از مزایای ربات torob محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید.

امکانات و قابلیت‌های زیادی دارد

می توان هرگونه فعالیتی که نیروی انسانی برای شما انجام می دهند را حتی بیشتر و قابلیت های بیشتری از ربات خواست و از نیروی انسانی در قسمت های دیگر کار استفاده کرد.

ارزان و مقرون به صرفه است

ربات ترب از هزینه های اضافی که نیاز باشد برای نیروی انسانی خرج کنید ، جلوگیری می کند و میتوان این هزینه را درقسمت های دیگر برای نیروی انسانی استفاده کرد که از نظر دقتی نیز دقت بالایی دارد.

جایگزین نیروی انسانی است

با راه اندازی ربات ترب و استفاده از آن می توان گفت 24 ساعته فعالیت انجام می دهد که از نظر هزینه و دقت، مقرون به صرفه می باشد و براحتی جایگزین نیروی انسانی در فعالیت های تکراری کرد و از نیروهای انسانی در فعالیت های دیگر مانند پیگیری و بسته بندی و ... استفاده کرد.

دسترسی به آن راحت است

ربات ترب نیازی به هیچگونه هزینه اضافی و سخت افزاری بالایی ندارد و براحتی و با کمترین هزینه می توان از رباتی که نیاز دارید را استفاده کنید و نیروی انسانی را در قسمت های دیگر استفاده کنید و ربات بطور 24 ساعته برای شما اقدام به فعالیت کند و براحتی ربات را راه اندازی کنید.

سوالات متداول

هزینه های ربات ترب متغیر می باشد و طبق نیاز مشتری و طبق فعالیتی که قرار است انجام دهد می باشد.

ربات ترب می تواند براحتی فعالیت 24 ساعته برای فروشندگان ترب باشد که برای استفاده از فعالیت 24 ساعته اگر ربات نباشد، هزینه  زمانی و مالی بیشتری به نیروی انسانی دهد که براحتی با استفاده از ربات باسلام می توانید ار هزینه زمانی و مالی جلوگیری کنید و از نیروی انسانی خود در فعالیت های دیگر مانند بسته بندی و پیگیری و… استفاده کنید.

برخی از اقداماتی که Robot torob انجام می دهد:

  • اطلاع از رقبا
  • لیست کردن محصولات رقبا یا محصول خاص
  • اطلاع از تغییر قیمت رقبا
  • و…

حتی ربات اختصاصی که کمکی در فروشتان دارد و می توان کمکی به نیروی انسانی باشد را هم به لطف خدا قادر به برنامه نویسی هستیم.

مدت زمان ارائه پروژه به کارفرما بستگی به نوع پروژه از نظر گستردگی کار دارد و سیع مارکتور بر این است که سریعا پروژه را با کیفیت و دقت بالا تحویل مشتری دهد.

شرکت مارکتور دارای متخصصین بسیار مجرب و حرفه‌ای در عرصه برنامه نویسی است؛ که سابقه‌ای بسیار درخشانی در این عرصه دارند. مارکتور از زمان ثبت سفارش تا ارائه و پشتیبانی در کنار شما می باشد.

مارکتور درصورت نارضایتی مشتری،هزینه را به مشتری عزیز عودت می دهد.

مارکتور به لطف خدا توانسته کمک بسزایی در کسب و کارهای مردمان عزیزمان کند که فعالیت 24 ساعته باشد و از نیروهای انسانی خود در فعالیت های دیگر استفاده کند و بتوانند فعالیت های خود را گسترده تر کنند.

بله پشتیبانی اولیه دارد.

اما طولانی بودن زمان پشتیبانی بستگی به درخواست کارفرما دارد و زمان های متفتاوتی دارد.

درکل پروژه هایی که مارکتور به مشتریان عزیز ارائه می کنند، بطور معمول یک زمان پشتیانی دارد.

ثبت سفارش ربات torob

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.