Search
Close this search box.

جمع آوری و استخراج اطلاعات از سایت

سفارش ربات Scraping و Crawler

امروزه شرکت و سازمان ها رقابت خیلی سنگینی در بستر اینترنت و کسب و کارشان اتفاق افتاده که هرکدام برای ارائه بهتر خدمات خود رقابت بیشتری می کنند.

یکی از بهترین رقابت در بستر اینترنت،  اطلاعات موجود در بستر اینترنت می باشد که این اطلاعات بصورت عمومی قابل مشاهده می باشد و از این Data های موجود مانند: شماره تماس، متن، تصاویر، ویدیو و… برای اهداف های تبلیغاتی, AI, محتوا نویسی, Data Mining و… استفاده می شود.

ربات Crawler یا Scraper به شرکت ها کمک می کند که بجای اینکه بصورت دستی و زمانبر، دیتاهای مورد نظر را از صفحات سایت جمع آوری کنند، ربات این فعالیت را انجام می دهد.

این ربات شروع به جمع آوری دیتاهایی با هرگونه فرمت خروجی فعالیت می کند و دیتاهایی که بصورت Public در صفحات مورد نظر می باشد را شروع به جمع آوری می کند.


جهت سفارش ربات جمع آوری و دریافت مشاوره می توانید در فرم ثبت سفارش زیر مشخصات خود را تکمیل کنید تا  متخصصین ما آماده هرگونه مشاوره در زمینه سفارش ربات Scraping با شما تماس بگیرند.

ربات جمع آوری دیتا یا استخراج دیتا

مراحل ثبت سفارش ربات جمع آوری Data

ثبت سفارش ربات

1- ثبت سفارش

در ابتدای برای آن که سفارش شما، آنالیز شده و امکان پیاده‌سازی آن بررسی شود، لازم است که سفارش خود را با جزئیات مدنظر خود، ثبت کنید.

بررسی سفارش

2- بررسی سفارش

سفارش شما توسط مارکتور مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از بررسی، اطلاعات لازم از جمله زمان و هزینه طراحی ربات تلگرام ، اعلام خواهد شد.

شروع طراحی

3- شروع طراحی

در ادامه با تایید شما، تیم مارکتور ،طراحی و برنامه نویسی ربات مورد نظر شما را آغاز خواهند کرد. و مراحل را بطور کامل اطلاع رسانی می کند.

تست بررسی

4- تست و بررسی

پس از اتمام مراحل ساخت ربات جمع آوری مورد نظر شما، برای رفع ایردات احتمالی به طور کامل مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد.

تحویل ربات

5- تحویل ربات

در نهایت پس از تایید کارشناسان، سفارش شما تحویل داده شده و درصورت نیاز برروی سرور نیز تحویل کارفرما داده می شود.

ثبت سفارش ربات جمع آوری دیتا

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.

چرا ربات جمع آوری دیتا استفاده کنیم؟

خیلی از شرکت ها نیاز به دیتاهایی که در سطح اینترنت موجود می باشند را دارند که این داده ها بطور عمومی برای همه کاربران بطور عمومی قابل مشاهده می باشد که طبق نیاز شرکت از این دیتاها استفاده می شود که در صنعت های مختلفی همچون تبلیغاتی، بازاریابی، AI, ML ، داده کاوی ، تولید محتوا، علوم داده و… استفاده می شود که تاثیر بسزایی در پیشرفت کسب و کارها دارند.

جمع آوری دیتاهایی که در سطح اینترنت وجود دارد و بطور عمومی می باشد، بصورت دستی و انسانی از جوانبی کار اشتباه می باشد که می توان از نظر هزینه مالی، زمانی، خطای کاربری در جمع آوری دیتا ذکر کرد که با استفاده از Robot Scraper یا Robot Crawler می توانید بطور دقیق و هزینه کم و سرعت بالا شروع به جمع آوری دیتا در سایت و شبکه اجتماعی و پیام رسان مورد نظر داشته باشید که فقط باید مدنظر داشته باشید که این دیتاهای که قصد جمع آوری دارید، باید برای عموم قابل مشاهده باشد.

ربات جمع آوری دیتا تاثیر بسزایی در ایده پردازی، صنعت Data Since ، سیستم های پیشنهاد دهنده و خیلی از ایده هایی که موجب توسعه کسب و کار می شود نیز دارد.

لازم به ذکر است، طراحی ربات خزنده و هوشمند، نیازمند به علم و تخصص در این زمینه است؛ و شما می‌توانید برای دریافت دقیق‌ترین و تخصصی‌ترین ربات های Scraper با هر کاربرد و قابلیتی که در نظر دارید، با مشاورین و متخصصین شرکت بزرگ و با سابقه مارکتور، از طریق راه‌های ارتباطی، در ارتباط باشید؛ و بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را دریافت کنید.

برخی از کاربردهای ربات جمع آوری دیتا

مزیت‌های ربات خزنده Crawler جمع آوری Scraper

در این بخش بطور دقیق درباره مزایا استفاده از ربات جمع آوری توضیح داده شده و حتما برای درک بهتر از مزایای ربات جمع آوری، محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید.

امکانات و قابلیت‌های زیادی دارد

ربات کرولر یا اسکراپر را می توان برای انواع سایت ها یا اپلیکیشن ها استفاده کرد و طبق نیاز نیز شروع به جمع آوری کند.

ارزان و مقرون به صرفه است

نیازی به نیروهای زیادی نیست که بصورت دستی شروع به جمع آوری دیتاهای مورد نظر کنند و تعداد نیرو به حداقلی می رسد.

ربات Scraper یا Crawler برای همه سایت ها و پلتفورم ها

تیم مارکتور به لطف خدا قادر به پیاده سازی bot scraper یا bot crawler می باشد که تیم ما قادر به پیاده سازی ربات برای انواع سایت ها و پلتفورم ها می باشند که فقط باید سایت یا پلتفورم مورد نظر باید بگونه ایی باشد که این دیتاها بصورت عموم باشد.(یعنی سایت مامل برای افراد و همه کاربران قابل مشاهده باشد.)

سوالات متداول

هزینه ربات Scraping بستگی به سایت مورد نظر و فرمت خروجی دارد و قیمت های متفاوت می باشد.

 

جمع آوری دیتا کمک بسزایی در عرصه های مختلف دارد مانند جمع آوری شماره تلفن در سایت های آگهی که بصورت عمومی برروی آگهی ها شماره قرار داده اند و بجای این که بصورت دستی شروع به جمع آوری کنید، این ربات بصورت اتوماتیک با فرمت مورد نظر شروع به اقدام می کند.

برای AI و Data Mining و حتی برای جمع آوری محتوا برای تولید محتوا هم استفاده می شود.

مدت زمان ارائه پروژه به کارفرما بستگی به نوع پروژه از نظر گستردگی کار دارد و سیع مارکتور بر این است که سریعا پروژه را با کیفیت و دقت بالا تحویل مشتری دهد.

شرکت مارکتور دارای متخصصین بسیار مجرب و حرفه‌ای در عرصه برنامه نویسی است؛ که سابقه‌ای بسیار درخشانی در این عرصه دارند. مارکتور از زمان ثبت سفارش تا ارائه و پشتیبانی در کنار شما می باشد.

مارکتور درصورت نارضایتی مشتری،هزینه عودت داده می شود

مارکتور با تیم  مجرب و باتجربه خود از ثبت سفارش تا تحویل و پشتیبانی محصولات خود در کنار شما می باشد.
حتی مارکتور در صورت نارضایتی مشتری، هزینه عودت داده می شود.

بله پشتیبانی اولیه دارد. اما طولانی بودن زمان پشتیبانی بستگی به درخواست کارفرما دارد.

ثبت سفارش ربات جمع آوری Data

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.