شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

سفارش نرم افزار برای باسلام basalam

امروزه خیلی از کاربران خریدهای خود را با استفاده از اینترنت انجام می دهند و این امر موجب شده است که خیلی از فروشندگان ویا شرکت های بزرگ و کوچک، شروع به راه اندازی فروشگاه و درگاهای اینترنتی خود کنند تا از این رقابت بدور نباشند.

شرکت های بزرگ و کوچک و افرادهایی که توانایی پیاده سازی از نظر مالی و پشتیبانی دارند، خود اقدام به فعالیت اینترنتی کرده اند. اما برخی از افرادها و یا حتی دیده شده است که فروشندهایی ورود به سایت باسلام کرده اند که سایت اینترنتی دارند، اما بخاطر این که از عرصه رقابت به دور نباشند، ورود به این پلتفرم کرده اند.

باسلام بخوبی توانسته راهی برای فروش محصولات تمامی افرادی که در تمام نقاط ایران باشند را فراهم کنند که از تیم مارکتور به نمایندگی از تیم باسلام، تشکر می کنم و انشالله روال کاری را بهتر از همیشه طی کنند.

ورود فروشندگان مختلف از تمامی قشرها و حتی شرکت های بزرگ به این پلتفرم، باید افراد و تیمی داشته باشید که بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند و اقداماتی که موجب افزایش فروش مانند Follow کردن، تغییر قیمت محصولات، پاسخگویی به نظرات و… که هرکدام ازاین موارد، نیازی به افراد و تیم دارد که از نظر زمان و هزینه خیلی بصرفه نیست. به این دلیل تیم مارکتور تصمیم گرفته که با استفاده از تیم برنامه نویس خود، اقدام به پیاده سازی نرم افزارهایی کند که کمکی به فروشندگان کنند که از نظر هزینه زمانی و مالی برایشان مقرون به صرفه باشد.

یعنی رباتی که تیم مارکتور برای باسلام درست می کنیم، همان اقداماتی که قرار است یک انسان برای شما انجام دهند را یک نرم افزار انجام می دهد که از نظر دقت، زمان و هزینه به مراتب از یک نیروی انسانی، مقرون به صرفه می باشد.

ربات باسلام یا نرم افزار باسلام برای شما تمامی فعالیتی که قرار است یک نیروی انسانی را انجام دهد را بطور دقیق و منظم انجام می دهد. بگونه ایی که افراد انسانی برای شما این فعالیت را دارند انجام می دهند.

جهت سفارش ربات جمع آوری و دریافت مشاوره می توانید در فرم ثبت سفارش زیر مشخصات خود را تکمیل کنید تا  متخصصین ما آماده هرگونه مشاوره در زمینه سفارش ربات Scraping با شما تماس بگیرند.

درخواست ربات

سرویس و محصولات برای باسلام

نرم افزار هوشمند باسلام

خرید نرم افزار هوشمند باسلام

افزایش فالوور باسلام

درخواست افزایش follower باسلام

سرویس ارسال دایرکت باسلام

 درخواست ارسال پیام باسلام

ربات برای باسلام basalam

درخواست ربات باسلام

سفارش طراحی کاور بنر

طراحی بنر و گرافیک

مراحل ثبت سفارش ربات نرم افزار باسلام

ثبت سفارش ربات

1- ثبت سفارش

در ابتدای برای آن که سفارش شما، آنالیز شده و امکان پیاده‌سازی آن بررسی شود، لازم است که سفارش خود را با جزئیات ثبت کنید.

بررسی سفارش

2- بررسی سفارش

سفارش شما توسط مارکتور مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از بررسی، اطلاعات لازم از جمله زمان و هزینه طراحی ربات باسلام، اعلام خواهد شد.

شروع طراحی

3- شروع طراحی

در ادامه تیم مارکتور ،طراحی و برنامه نویسی ربات مورد نظر شما را آغاز خواهند کرد. و مراحل را بطور کامل اطلاع رسانی می کند

تست بررسی

4- تست و بررسی

پس از اتمام مراحل ساخت ربات basalam مورد نظر شما، برای رفع ایردات احتمالی به طور کامل مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد.

تحویل ربات

5- تحویل ربات

در نهایت پس از تایید کارشناسان، سفارش شما تحویل داده شده و درصورت نیاز برروی سرور نیز تحویل کارفرما داده می شود.

ثبت سفارش robot bsalam

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.

چرا ربات باسلام (basalam) استفاده کنیم؟

پلتفرم باسلام خیلی خوب در عرصه فروشگاهی B2B و B2C اقدام به فعالیت کرده است که در این فعالیت فروشندگان تازه نفس و حتی شرکت های بزرگ و کوچک ورود به این عرصه کرده اند تا از رقابت به دور نباشند.

برای اینکه رقابت خوبی بین فروشندگان داشته باشید، نیاز به تیم یا افرادی دارید که اقداماتی مانند بروز نگهداشتن قیمت، افزایش Follower، پاسخگویی به پیام ها و… کنند که داشتن این افراد و تیم نیاز به هزینه و دقت بالایی در زمان دارد که براحتی می توانید با استفاده از ربات باسلام اقدام به فعالیت هایی کنید که افراد یا تیم برای شما انجام می دهند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه مالی و زمانی ندارد و می توانید از نیروی کاری یا تیمی که دارید در قسمت های دیگر مانند بسته بندی و پیگیری مرسولات استفاده کنید.

پس می توان گفت ربات باسلام بجای تیم یا افراد انسانی شروع به فعالیت می کند که از نظر هزینه و زمان خیلی مقرن به صرفه می باشد و براحتی از افراد می توانید در قسمت های دیگه استفاده کنید.

فروشندگان عزیز که در باسلام فعالیت می کنند می توانند به تیم مارکتور طبق نیاز خود درخواست ربات باسلام کنند که چه اقداماتی برایشان انجام دهند و دقیقا همان فعالیتی که فردی برای فروشگاه انجام می دهد را می توان از ربات باسلام درخواست کرد و طبق نظر شما ربات دلخواه باسلام را برنامه نویسی کنیم.

لازم به ذکر است، طراحی ربات باسلام و هوشمند، نیازمند به علم و تخصص در این زمینه است؛ و شما می‌توانید برای دریافت دقیق‌ترین و تخصصی‌ترین ربات های basalam با هر کاربرد و قابلیتی که در نظر دارید، با مشاورین و متخصصین شرکت بزرگ و با سابقه مارکتور، از طریق راه‌های ارتباطی، در ارتباط باشید؛ و بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را دریافت کنید.

برخی از کاربردهای ربات باسلام

مزیت‌های ربات باسلام basalam

در این بخش بطور دقیق درباره مزایا استفاده از ربات باسلام توضیح داده شده و حتما برای درک بهتر از مزایای ربات basalam محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید.

امکانات و قابلیت‌های زیادی دارد

می توان هرگونه فعالیتی که نیروی انسانی برای شما انجام می دهند را حتی بیشتر و قابلیت های بیشتری از ربات خواست و از نیروی انسانی در قسمت های دیگر کار استفاده کرد.

ارزان و مقرون به صرفه است

ربات باسلام از هزینه های اضافی که نیاز باشد در زمان های مانند شب خرج شود را جلوگیری می کند و میتوان این هزینه را درقسمت های دیگر برای نیروی انسانی استفاده کرد که از نظر دقتی نیز دقت بالایی دارد.

جایگزین نیروی انسانی است

با راه اندازی ربات باسلام و استفاده از آن می توان گفت 24 ساعته فعالیت انجام می دهد که از نظر هزینه و دقت، مقرون به صرفه می باشد و براحتی جایگزین نیروی انسانی در فعالیت های تکراری کرد و از نیروهای انسانی در فعالیت های دیگر مانند پیگیری و بسته بندی و ... استفاده کرد.

دسترسی به آن راحت است

ربات باسلام نیازی به هیچگونه هزینه اضافی و سخت افزاری بالایی ندارد و براحتی و با کمترین هزینه می توان از رباتی که نیاز دارید را استفاده کنید و نیروی انسانی را در قسمت های دیگر استفاده کنید و ربات بطور 24 ساعته برای شما اقدام به فعالیت کند و براحتی ربات را راه اندازی کنید.

سوالات متداول

هزینه های ربات باسلام متغیر می باشد و طبق نیاز مشتری و طبق فعالیتی که قرار است انجام دهد می باشد.

ربات باسلام می تواند براحتی فعالیت 24 ساعته برای غرفه داران باسلام باشد که برای استفاده از فعالیت 24 ساعته اگر ربات نباشد، هزینه  زمانی و مالی بیشتری به نیروی انسانی دهد که براحتی با استفاده از ربات باسلام می توانید ار هزینه زمانی و مالی جلوگیری کنید و از نیروی انسانی خود در فعالیت های دیگر مانند بسته بندی و پیگیری و… استفاده کنید.

برخی از اقداماتی که Robot Baslam انجام می دهد:

  • افزایش Follower
  • پاسخگویی به پیام های (دایرکت)
  • تغییر قیمت محصولات
  • BackUp گیری
  • قرعه کشی 
  • و…

حتی ربات اختصاصی که کمکی در فروشتان دارد و می توان کمکی به نیروی انسانی باشد را هم به لطف خدا قادر به برنامه نویسی هستیم.

مدت زمان ارائه پروژه به کارفرما بستگی به نوع پروژه از نظر گستردگی کار دارد و سیع مارکتور بر این است که سریعا پروژه را با کیفیت و دقت بالا تحویل مشتری دهد.

شرکت مارکتور دارای متخصصین بسیار مجرب و حرفه‌ای در عرصه برنامه نویسی است؛ که سابقه‌ای بسیار درخشانی در این عرصه دارند. مارکتور از زمان ثبت سفارش تا ارائه و پشتیبانی در کنار شما می باشد.

مارکتور درصورت نارضایتی مشتری،هزینه را به مشتری عزیز عودت می دهد.

مارکتور به لطف خدا توانسته کمک بسزایی در کسب و کارهای مردمان عزیزمان کند که فعالیت 24 ساعته باشد و از نیروهای انسانی خود در فعالیت های دیگر استفاده کند و بتوانند فعالیت های خود را گسترده تر کنند.

بله پشتیبانی اولیه دارد.

اما طولانی بودن زمان پشتیبانی بستگی به درخواست کارفرما دارد و زمان های متفتاوتی دارد.

درکل پروژه هایی که مارکتور به مشتریان عزیز ارائه می کنند، بطور معمول یک زمان پشتیانی دارد.

ثبت سفارش ربات basalam

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.