ضمانت بازگشت وجه

با سلام خدمت دوستان گرامی

با توجه به اینکه تیم مارکتور یکی از پایه گذاران سیستمهای شبکه های اجتماعی در ایران بوده و در حال حاضر جز معدود تیم های قدرتمند در این زمینه هست همواره یکی از دغدغه های ما مشتری مداری بوده .

تیم مارکتور هر لحظه از شبانه روز در تلاش هستیم که رضایت خریدار جلب شود و برای این موضوع هر کاری انجام می دهیم حتی بازگشت کل وجه پرداختی خریدار . پس هر لحظه که احساس کردید از روند کار تیم مارکتور راضی نیستید می توانید این موضوع رو با پشتیبانی در میان بگذارید تا سریعا رسیدگی شود . البته بهتر هست که در هر کاری شرایطی وجود داشته باشد که برای این کار هم به شرح زیر هست :‌

_ اگر مشتری از سفارش خود منصرف شود . هنوز سفارش ارسال نشده باشد ، هرچی سریع تر به تیم مارکتور خبر بدهد و کل وجه بازگشت داده می شود.
_در صورتی که پیج یا کانال در موقع انجام کار بدون مشکل باشد و کار شروع شود و بعدا پیج یا کانال به مشکل برخورد تیم مارکتور وجه را برگشت نمی زند .
_اگر سفارش از طرف تیم مارکتور به طور مداوم در حال انجام بود و با این حال کاربر درخواست بازگشت وجه را داشت ( به هر دلیل شخصی )‌ فقط به میزان ۲/۳ ( دو سوم ) از مبلغ به حساب خریدار برگشت زده می شود .

 

اگر سئوال دیگری در مورد بازگشت وجه داشتید که در این موارد نیز نبود می توانید با بخش پشتیبانی نیز سئوال خود را بپرسید.

لینک پشتیبانی