Search
Close this search box.

واتساپ :قابلیت خرید در واتساپ به زودی به این اپلیکیشن اضافه می شود

فهرست مطالب

در ماه جولای سال 2020 که  کمپانی فیسبوک از پلتفرم خرید درون برنامه‌ای خود در اینستاگرام رونمایی کرد،در سال جدید نیز در حال اضافه کردن همین قابلیت به پلتفرم واتساپ است.

در سال گذشته شرکت فیسبوک با رونمایی از پلتفرم خرید و فروش درون برنامه‌ای در اینستاگرام  به رونق کسب و کار بسیاری از فروشندگان  در کل جهان کمک زیادی کرد. چون این برنامه بسیار کاربردی است،استقبال زیادی از این برنامه شد.به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد تا ویژگی خرید در واتس اپ را به دیگر خدمات پلتفرم تجارت الکترونیک خود اضافه نمایید.با ما همراه باشید تا قابلیت خرید در واتساپ بررسی کنیم.

قابلیت خرید در واتساپ :

امکان خرید آنلاین در کشورهای منتخب با اضافه شدن قابلیت خرید و فروش به واتس اپ  بسیار راحت‌تر  و آسان تر از گذشته می شود.همچنین کمپانی فیسبوک با اضافه کردن فروشگاه‌های متنوع و متفاوت، بستر فروش محصولات به بیش از یک میلیارد کاربر را برای فروشندگان خود فراهم میکند.

در راستای پیشرفت تجارت الکترونیک فیسبوک قابلیت خرید به واتس‌اپ اضافه شده و این شرکت اعلام کرده در آینده ای نزدیک قابلیت امتیاز و نظردهی برای تمامی کاربران به وجود خواهد آمد. علاوه بر این فیسبوک اعلام کرده  طی چند هفته‌ آینده بستر قرار دادن جزئیات بیشتری مانند تصویر  و ویدیو از محصولات برای فروشندگان فراهم می‌شود.

واتساپ :ویژگی خرید در واتس اپ به زودی به این اپلیکیشن اضافه می شود.
قابلیت خرید در واتساپ

یکی دیگر از قابلیت های معرفی شده تبلیغات فروشگاهی است. این ویژگی کاربران را در جهت پیدا کردن آنچه مورد پسندشان است خرید نمایند. راهنمایی می کند، در واقع این قابلیت از طریق سابقه خرید هر مشتری امکان پذیر می شود.

 

یکی دیگر از ویژگی های که چندین ماه است، شرکت فیسبوک درحال تست آن روی اینستاگرام است،ویژگی سرچ دیداری برحسب هوش مصنوعی است و از این طریق کاربر می‌تواند به راحتی تصویر خود را آپلود تا محصولات شبیه به آنچه در تصویر آپلود شده موجود است، را جستجو کند.

واتساپ :ویژگی خرید در واتس اپ به زودی به این اپلیکیشن اضافه می شود.
قابلیت خرید در واتساپ

خریداران همچنین می توانند در صورت تمایل بصورت مجازی محصول مورد نظر خود را آزمایش و تست کنند. این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد که از طریق فناوری واقعیت مجازی محصولات متنوع را بدون حضور در فروشگاه فیزیکی تست ودر هنگام خرید اینترنتی دقت بیشتری داشته باشند

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات