شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

خدمات و سرویس برای باسلام basalam

پلتفرم باسلام یک مسیری را برای کاربران فراهم کرده است که بتوانند براحتی محصولات خود را به عنوان غرفه دار در باسلام بفروش برساند.

در باسلام رقابت بین غرفه داران بسیار می باشد و باید تلاش بسیاری کرد تا به فروش بهتری برسید. در باسلام باید حسابی در افزایش Follower و تبلیغات و محتوای محصولات دقت کنید تا بتوانید از این رقابت موفق شوید. تیم مارکتور تمام تلاش خود را کرده است که سرویس های متنوعی را خدمت غرفه داران عزیز ارائه کند که موجب افزایش Follower، افزایش بازدید غرفه و محصول و در نهایت فروش محصول شود.

سرویس هایی که مارکتور برای غرفه داران باسلام ارائه کرده از جمله افزایش Follower، ارسال پیام دایرکت، مشاوره رایگان ، طراحی بنر و کاور پست، عکاسی و ربات اختصاصی برای باسلام می باشد.

مارکتور تمامی خدماتی که برای مشتریان ارائه می دهد را با پشتیانی و ارائه گزارش به مشتری ارسال می کند و با پشتیبانی های تیکت و پیام رسان ها به مشتریان عزیز خدمات رسانی می کند.

ربات باسلام robot basalam

سرویس و محصولات برای باسلام

نرم افزار هوشمند باسلام

خرید نرم افزار هوشمند باسلام

افزایش فالوور باسلام

درخواست افزایش follower باسلام

سرویس ارسال دایرکت باسلام

 درخواست ارسال پیام باسلام

ربات برای باسلام basalam

درخواست ربات باسلام

سفارش طراحی کاور بنر

طراحی بنر و گرافیک

چرا از افزایش فالوور باسلام استفاده کنیم؟

پلتفرم باسلام خیلی خوب در عرصه فروشگاهی B2B و B2C اقدام به فعالیت کرده است که در این فعالیت فروشندگان تازه نفس و حتی شرکت های بزرگ و کوچک ورود به این عرصه کرده اند تا از رقابت به دور نباشند.

افزایش فالوور باسلام تاثیر بسزایی در مباحث روانی مشتری و کلیت غرفه دارد و تاثیر دیگر آن بر الگوریتم جستجوی باسلام می باشد که این تعداد follower باسلام می تواند تاثیری بر بیشتر دیده شدن محصولات غرفه باسلام شود و نتیجه مستقیمی بر تعداد فروش و افزایش فروش دارد و افزایش فالوور باسلام بصورت هدفمند می باشد. یعنی این که کارشناسان و سیستم مارکتور شروع به جذب مشتریانی که رابطه خوبی با محصولات غرفه شما داشته باشند می کند.

این سیتسم با follow کردن مشتریانی که جز follower های رقبای شما می باشد انجام می کند و بیشتر سیع براین دارد که مشتریانی را انتخاب کنند که خریدی از غرفه رقبای خود داشته باشند.

مارکتور صادقانه فعالیت می کند و متقابلا تاثیر این صداقت خود را می بیند.

مزیت‌های سرویس فالوور دایرکت ربات

در این بخش بطور دقیق درباره مزایای استفاده از سرویس های باسلام برای غرفه داران عزیز گفته می شود و توضیحاتی درباره چگونه کارکرد تیم مارکتور و سرویس ها گفته می شود.

افزایش تعداد follower باسلام

با سفارش افزایش follower غرفه باسلام، تعداد فالوور افزایش پیدا می کند و تاثیری روانی خوبی بر خریدار دارد و موجب افزایش فروش غرفه با سلام می شود.سرویس مارکتور بصورت هوشمند و هدفمند اقدام به افزایش فالوور می کند و بطور هدفمند سراغ کاربرنی می رود که خریدی از غرفه و جز فالوور های رقبا شما می باشند و اقدام جذب follow می کند.

ارسال پیام دایرکت باسلام

سرویس ارسال پیام دایرکت در باسلام تاثیری بسزایی در افزایش بازدید محصول، follower، افزایش فروش، افزایش بازدید غرفه دارد. بگونه ایی سرویس های مارکتور اقدام به ارسال می کند که موجب افزایش های چشم گیری در فعالیت غرفه شما می شود و متن و تعداد ارسال را غرفه دار عزیز می تواند مشخص کند و طبق متن و محصول و کدهای تخیفی که موجود می باشد ارسال می کند.

ربات (robot) باسلام

تیم مارکتور اقدام به ارائه خدماتی در بستر باسلام کرده است که غرفه داران عزیز طبق نیازشون و طبق فعالیتی که نیروی انسانی برایشان انجام میدهد را بصورت نرم افزاری به غرفه داران عزیز سرویس می دهد که از نظر هزینه مالی، زمانی و انسانی مقرون به صرفه می باشد و می توانند نیروی انسانی را در قسمت های دیگر غرفه داری استفاده کنند و هرگونه رباتی، نرم افزاری که غرفه داران عزیز بخواند را تیم مارکتور قادر به پیاده سازی می باشد و به لطف خدا تمام تلاش خود را کرده ایم که خدماتی که به غرفه داران ارائه می دهیم را با پشتیبانی عالی و تمام وقت ارائه دهیم. تمامی خدمات رباتی باسلام دارای پشتیبانی تیکتی، پیام رسانی می باشد و سریعا رفع و جوابگو هستیم.

طراحی کاور و بنر

خدمات دیگری که مارکتور ارائه میدهد، طراحی کاور، پست، بنر برای غرفه داران عزیز می باشند که براحتی در قسمت ارتباطی می توانید به کارشناسان مارکتور دغدغه طراحی را گفته و کارشناس مربوطه، طراحی را سریعا به غرفه دار عزیز ارسال می کند.

مشاوره غرفه داری

مارکتور طبق نیاز غرفه داران و تعداد درخواست زیادی که برای مشاوره شده است،تصمیم گرفته است که خدمات رایگانی بر پایه مشاوره غرفه داری ارائه کنند تا غرفه داران عزیز براحتی بتوانند محصولات خود را در باسلام بفروش رسانند.

پشتیبانی سرویس های باسلام

مارکتور تمامی تلاش خود را می کند تا مشتری را با رضایت نگهدارد. زیرا به رضایت مشتری اعتقاد داریم و قابل شهود می باشد که مشتری با رضایت، موجب افزایش رزق و روزی و تبلیغات می شود و تیم مارکتور در تلاش است تمامی خدماتی که ارائه می دهند را با پشتیبانی و گزارش دهی به مشتری، رضایت کامل آن را جلب کنند.

سوالات متداول

تیم مارکتور به لطف خدا قادر هستند برای فعالیت بهتر و بجای هزینه زمانی و مالی و انسانی، از ربات باسلام مارکتور که طبق نیاز شما ساخته می شود استفاده کنید و نیروی انسانی خود را در جاهای دیگر استفاده کنید.

هزینه ربات باسلام بستگی به نوع رباتی که درخواست می شود دارد و هزینه متفاوتی دارد. اما هزینه افزایش فالوور ، ارسال پیام نیز هزینه ثابتی دارند

سرویس  افزایش فالوور جدا از افزایش follower، موجب می شود وقتی کسی شمارا follow کند، استوری شما را ببینند.

سرویس دیگری مانند اراسل دایرکت، موجب میشود در پیام ارسالی محصول و یا کدهای تخفیف و حتی محصول تخفیف دار را قرار داد و کاربر برروی محصول یا غرفه کلیک کرده و از غرفه دیدن می کند.

هزینه ارسال دایرکت و افزایش فالوور باسلام بستگی به تعداد درخواستی که غرفه دار می کند دارد.

بله.

تمامی فعالیت هایی که مارکتور برای غرفه شما انجام میدهد نیز قابل ارائه می باشد و کامل قابل گزارش دادن می باشد.