یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

سئو :آیا رپورتاژ آگهی به سئو سایت کمک می‌ کند؟

فهرست مطالب

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو :

اگر شما نیز دارای یک کسب و کار آنلاین باشید، قطعا افزایش ترافیک سایت به وسیله سئو در استراتژی کسب و کارتان وجود دارد! در حقیقت یکی از پایدارترین، کم هزینه ترین و سودآورترین روش ها سئو می باشد، که برای افزایش ترافیک کسب و کار وجود دارد. سئو از قسمت های متفاوتی تشکیل شده که رپورتاژ آگهی یکی از مهم ترین آن ها می باشد، در این مقاله قصد داریم به بررسی تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو، بپردازیم! در حقیقت رپورتاژ آگهی دارای مزایای زیادی است که به عنوان تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو سایت مورد بررسی قرار می گیرد، با ما همراه باشید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

اگر تصمیم دارید به سئوی سایت خود کمک زیادی کنید، رپورتاژ آگهی مثل کاتالیزگر برای سایت می باشد و موجب رشد سریع تر و بهتر سایت می شود. در حقیقت رپورتاژ آگهی نوعی محتوا می باشد که در سایت های دیگر منتشر می شود و این محتوا، حاوی کلمات کلیدی سایت شما همراه با لینک صفحه موردنظر می باشد. در حقیقت شما محتوایی می نویسید که مروبط به حوزه فعالیت کسب و کارتان است و این موضوع به شما کمک فراوانی می کند تا صفحه شما توسط گوگل مورد بررسی قرار گیرد. ضمنا اگر از یک سایت معتبر اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کرده باشید، با توجه به اینکه یک سایت معتبر به سایت شما لینک داده ،توسط گوگل، سایت شما هم رشد می کند. پس به یاد داشته باشید که برای گوگل خرید رپورتاژ آگهی یا در حقیقت، دریافت بک لینک از سایت های معتبر دارای ارزش زیادی است.

 

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو :

حالا که با مفهوم رپورتاژ آگهی و اهیمت آن آشنا شدید، قطعا این سوال برایتان مطرح می شود که رپورتاژ آگهی چه تاثیری در سئو دارد؟ در جواب باید بگوییم رپورتاژ آگهی تاثیرات زیادی روی سایت دارد، و ما به 7 مورد مهم آن می پردازیم؛

سئو :چگونه رپورتاژ آگهی به سئو سایت کمک می‌ کند؟
تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو

افزایش تعداد بک لینک :

از فاکتورهای مهم سئو ساخت لینک سازی خارجی می باشد،و اگر میزان بک لینک های سایت شما معتبر و زیاد باشد، قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت.به یاد داشته باشید که رپورتاژ آگهی نیز بک لینک خارجی محسوب می شود.یکی از هدف های مهم و اصلی رپورتاژ آگهی گرفتن بک لینک است.که اگر به خوبی و به طور صحیح انجام شود تاثیر فوق العاده ای روی سئو خواهد داشت.

کسب و کارها گاهی اوقات به جای خرید یک رپورتاژ آگهی، اقدام به راه اندازی کمپین رپورتاژ می کنند و در چندین سایت با استفاده از رپورتاژ خود را منتشر می کنند.و به همین صورت تعداد بک لینک ها افزایش پیدا کرده و موجب رشد سئو سایت می شود.

افزایش کیفیت بک لینک:

سایت ها گاهی اوقات جهت دریافت بک لینک از سایت های دیگر، اقدام به خرید بک لینک می کنند، ولی این سایت ها معمولا مزرعه لینک هستند! به زبان ساده تر، سایت های مزرعه لینک دارای هزاران لینک دیگر است و معمولا دارای کیفیت بالایی نیستند و اصلا نمی تواند به رشد سایت شما کمک زیادی کنند.و گاهی اوقات این سایت ها  حتی از نظر گوگل اسپم شناخته می شوند و گذاشتن لینک در آن ها منجر به جریمه شدن سایت و یا کاهش رتبه سایت می شود. یکی از راه های دریافت بک لینک رپورتاژ آگهی با کیفیت عالی و در قالب محتوای با کیفیت که موجب رشد سئو می شود.

سئو :چگونه رپورتاژ آگهی به سئو سایت کمک می‌ کند؟
تاثیر رپورتاژ بر سئو

 

افزایش بازدید سایت :

در سایت های دیگر انتشار رپورتاژ فقط به علت بک لینک نیست و قادر به ایجاد ترافیک مستقیم برای شما می شود. در حقیقت زمانی که شما رپورتاژ آگهی منتشر می کنید، محتوای آن همانند، دیگر محتوای رسانه موردنظر می باشد و این موضوع موجب می شود تا کاربران روی آن کلیک کرده و آن را مطالعه کنند. حتی اگر محتوای رپورتاژ مطابق با رعایت اصول سئو تهیه شده باشد، کاربران به وسیله گوگل وارد صفحه رپورتاژ می شوند که در نتیجه می تواند، موجب ورود مستقیم کاربران به سایت شود.در نتیجه رپورتاژ آگهی کمک زیادی به افزایش بازدید مستقیم سایت می کند و این موضوع روی سئو تاثیر مثبتی دارد.

برندسازی و جذب ترافیک بیشتر در صورت مشاهده سایت توسط کاربران:

زمانی که کاربران اسم سایت شما را در بین سایت های معتبر مشاهده کرده باشند،موجب اضافه شدن اعتبار برند شما می شود! و اگر سئو سایت شما بهبود پیدا کند و کاربران اسم سایت شما را در بین سایت رقیبان مشاهده کنند، قطعا وارد سایت شما می شوند. این موضوع به برندسازی ربط دارد ولی اگر خرید رپورتاژ آگهی به  صورت صحیح انجام شده باشد، به راحتی می توانید اقدام به برندسازی کنید و در بین کاربران محبوب بمانید. پس اگر قصد دارید کاربران در هر جا اسم سایت شما را مشاهده کردند وارد سایت شوند، قطعا باید دست به خرید رپورتاژ آگهی با کیفیت بزنید تا بتوانید برندسازی صحیحی به کمک رسانه های معتبر داشته باشید. هر قدر میزان ترافیک شما بیشتر باشد، سئو سایت هم بهتر است و در نتیجه فروش شما هم بیشتر می شود.

بک لینک دائمی و تاثیر همیشگی آن:

اگر شما اقدام به خرید بک لینک به جای خرید رپورتاژ آگهی کنید، تنها تا زمانی که بودجه شما می رسد، قادر به نگه داشتن آن لینک هستید. اما اگر شما رپورتاژ آگهی خریداری نمایید، به طور دائم است و به طور کامل و همیشگی در سایت موردنظر شما باقی می ماند. پس رپورتاژ آگهی تنها به طور محدود تاثیر مثبتی ندارد و قادر است برای همیشه تاثیر خود را بگذارد. لازم به ذکر است که تاثیر آن در کمتر از یک ماه احساس می شود و امکان دارد بعد از آن موجب رشد سئو سایت شما نشود ولی اگر آن را حذف کنید، موجب رشد منفی سئو خواهد شد.

سئو :چگونه رپورتاژ آگهی به سئو سایت کمک می‌ کند؟
تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو

بک لینک گرفتن از یک صفحه با کلمات کلیدی خاص:

اگر تصمیم به انتشار رپورتاژ آگهی دارید، حتماً اطلاع دارید، که رپورتاژ شما شامل یک صفحه از رسانه میزبان می باشد.این صفحه حاوی کلمات کلیدی متفاوتی است، ولی تعیین کننده موضوع آن صفحه، محتوایی است که در آن قرار دارد. برای تجربه داشتن بهترین رشد مثبت سئو ، توصیه می کنیم که  در آن صفحه فقط کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود را به کار ببرید، و بعد از همان کلمات کلیدی مرتبط و کلمات کلیدی اصلی به سایت خود لینک دهید. هر چند این موضوع همراه با ریسک است. چون گاهی اوقات در رسانه میزبان صفحه رپورتاژ  از سایت شما در گوگل در رده بالاتری قرار دارد.و باید مشکلات زیادی را تحمل کنید تا این موضوع رفع شود.پس توصیه می شود هرگز کلمات کلیدی اصلی سایت خود را به عنوان کلمات کلیدی اصلی رپورتاژ در نظر نگیرید و حتما از کلمات مرتبط استفاده کنید.

بهبود رتبه کلمات کلیدی با خرید رپورتاژ آگهی :

رتبه کلمات کلیدی شما را رپورتاژ آگهی نیز جابجا می کند! در حقیقت خرید رپورتاژ آگهی برای رشد سئو بسیار مفید است و رشد سئو، به معنی بهبود رتبه کلمات کلیدی می باشد.درصورتی می توانید تجربه فروش بالاتر یداشته باشید که سایت شما دارای کلمات کلیدی سودآور بالا باشد،و این موضوع برای هر کسب و کاری ارزشمند و مهم است. پس اگر به دنبال رشد سئو و کلمات کلیدی خود هستید، گزینه بسیار خوب که می توانید از آن استفاده کنید خرید رپورتاژ آگهی است.

 

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *