شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

الگوریتم پنگوئن

فهرست مطالب

الگوریتم پنگوئن نیز یک الگوریتم دیگر گوگل است که در همیار سئو به آن میپردازیم ، شامل : درباره آن، روش جلوگیری از این خطا در پنگوئن گوگل

پنگوئن گوگل
پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن چیست؟

این الگوریتم ،پس از الگوریتم پاندا گوگل ارائه شد. این الگوریتم پنگوئن گووگل به سایت هایی که لینک های اسپم، استفاده از تگ بیش از اندازه، متن تکراری و امثال این ها را مورد خشم خود قرار داده و اصلا دوست ندارد و در صورت مشاهده سایت شما را پنالتی یا پنالایز میکند.

 

حالا برای این که بهتر از الگوریتم پنگوئن بدانید،بازش میکنم.

دلایل پنالتی شدن توسط پنگوئن گوگل:

 

لینک بیلدینگ :

کساینی که میخواهند راه 100 شب را یک شب طی کنند و مراجعه به سایت های غیر مربوطه رفته و تند تند سایت خود را به انها معرفی میکنند تا لینک را در داخل سایتشان قرار دهند،یا کامنت های لینک دار میدهند. درسته سریع میاید بالا و بلافاصله طی چند روز بعد،سقوط آزاد اتفاق می افتد.پس همیار سئو به شما میگوید: عجله نکنیا 😀

 

 Keyword Stuffing

استفاده بیش از اندازه از کیبورد کلیدی. فرض میکنیم که در سایت همیار سئو میخواهید یک پست قرار دهیم. این پست در باره سئو چیست؟ ، حالا در این پست سئو ما میایم بیش از اندازه از کلمه کلیدی سئو استفاده میکنیم. واقعا بیش از اندازه.

 

سئو منفی :

قبلا در مورد سئو منفی گفته شده است و حالا هم یه گریزی میزنیم: وقتی رقبا نمیتونن با شما بتازن، نامردی نمیکنن و به سایت هایی رفته و لینک شمارا در آن سایت ها قرار داده، قرار دادنش بماند، سایتی قرار میدهد که اصلا مربوط به موضوع شما ندارد و این حرکت شمارا در دامنه پنالتی قرار میدهد.

 

 

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *