شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

سئو کلاه سیاه

فهرست مطالب

در این پست نیز شما در بارهی:

سئو کلاه سیاه چیست؟

انواع سئو کلاه سیاه چیست؟

روش شناسایی سئو کلاه سیاه چیست؟

تذکراتی در مورد سئو کلاه سیاه

پس با همیار سئو پیش میریم.

سئو کلاه سیا چیست؟

سئو کلاه سیاه
سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه مجموعه ای از دستورات و فنونی میباشد که برای دور زدن نتایج جستجو برای کاربر میباشد.

مثال:

شما در موتورجستجو گوگل نیز موردی را جستجو کردید. وقتی نتایج را میبینید و روی لینک دوم یا هر لینکی کلیک کردید و میرید داخل آن. یک دفعه میبینید وارد سایتی شدید که پر از کلمات کلیدی و لینک های غیر مرتبط وجود دارد.

پس فهمیدید که سئو کلاه سیاه چیست؟این سایت از روش سئو سیاه استفاده کرده

این سایت تا یه مدتی بازدید خیلی زیادی دارد،اما بعد از مدتی کوتاه در لیست سیاه گوگل قرای میگیرد.

پس سئو منفی شد: دستکاری یا دور زدن الگوریتم موتورجستجوگر ها برای بدست آوردن بازدید بیشتر

برای رقیب هم این روش استفاده میشود.چون خوب نیست بیتر بازش نمیکنم

انواع سئو کلاه سیاه چیست؟

  • آسیب پذیری امنیتی وب سایت : در این روش یک کاربر مخرب که دسترسی به منابع وب سایت شما را دارد با قراردادن متا دیتا روبوت بر روی noindex کرده و اقدام به سد کردن راه crawler یا همان خزنده گوگل می کند و در نتیجه هیچ کوئری از گوگل فهرست نخواهد شد و عملاً ارتباط وب سایت شما با موتورهای جستجوگر از بین خواهد رفت. ( روش های دیگری هم وجود دارد )
  • لینک از وب سایتهای با کیفیت پایین : در این روش سئو منفی یک کاربر خرابکار اقدام به دادن لینک های ضعیف و بی کیفیت به وب سایت شما می کند یا حتی با خرید پکیج لینکهای اسپم از سایتهای ارائه دهنده این سرویس به یکباره وب سایت شما را مورد حمله قرار می دهند. در این روش میبینید که سایت های غیر مرتبط به شما لینک شده اند.
  • نظرات جعلی : در این روش یک دسته از کاربران خرابکار که رقیب شما هستند، با دادن نظرات گسترده ای را به یکباره بر علیه وب سایت شما و لینک های شما ارائه می دهند و به این ترتیب روشی از سئومنفی را شکل می دهند.
  • محتوای تکراری : در این روش رقبای شما ، محتوای وب سایت شما را در چندین وب سایت مختلف کپی می کنند . در این حالت گوگل روشهای جریمه سختی را در نظر گرفته است.
  • گزارش سایت اسپم : گوگل به تمامی کاربران اجازه میدهد تا سایت هایی که اسپم هستند را گزارش دهند، در این روش کاربری که میخواهد سایت شما در لیست اسپم گوگل برود،تند تند در خواست اسپم بودن سایت شما را میدهد.

روش شناسایی سئو کلاه سیاه چیست؟

چون این مطلب بحث بیشتری داشت و یک پست برای این موضوع اختصاص دادیم که میتوانید از لینک زیر برای خواندن روش شناسایی سئو کلاه سیاه نیز استفاده کنید

لینک روش شناسایی و جلوگیری سئو کلاه سیاه

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *