شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

سفارش ربات فیسبوک

امروزه شرکت و سازمان ها رقابت خیلی سنگینی در بستر اینترنت و کسب و کارشان اتفاق افتاده که هرکدام برای ارائه بهتر خدمات خود رقابت بیشتری می کنند.

یکی از بهترین رقابت در بستر اینترنت، ربات تلگرام می باشد که بسادگی و دقت بالا به مشتریان خود خدمات 24 ساعته آنلاین با کمترین هزینه و با کیفیت بالا ارائه می دهند.

ربات تلگرام امکان ارتباط هوشمند با کاربران را دارد و می تواند محصولات و خدمات شما را به بهترین و راحت ترین شکل به کاربران معرفی کند.

جهت سفارش ربات تلگرام و دریافت مشاوره می توانید در فرم ثبت سفارش زیر مشخصات خود را تکمیل کنید تا  متخصصین ما آماده هرگونه مشاوره در زمینه سفارش ربات تلگرام پیشنهادی شما با شما تماس بگیرند.

درخواست ربات

مراحل ثبت سفارش ساخت ربات فیسبوک

ثبت سفارش ربات

1- ثبت سفارش

در ابتدای برای آن که سفارش شما، آنالیز شده و امکان پیاده‌سازی آن بررسی شود، لازم است که سفارش خود را با جزئیات مدنظر خود، ثبت کنید.

بررسی سفارش

2- بررسی سفارش

سفارش شما توسط مارکتور مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از بررسی، اطلاعات لازم از جمله زمان و هزینه طراحی ربات فیسبوک، اعلام خواهد شد.

شروع طراحی

3- شروع طراحی

در ادامه با تایید شما، تیم مارکتور ،طراحی و برنامه نویسی ربات فیسبوک مورد نظر شما را آغاز خواهند کرد. و مراحل را اطلاع رسانی می کند.

تست بررسی

4- تست و بررسی

پس از اتمام مراحل ساخت ربات فیسبوک مورد نظر شما، برای رفع ایردات احتمالی به طور کامل مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد و گزارش داده می شود

تحویل ربات

5- تحویل ربات

در نهایت پس از تایید کارشناسان، سفارش شما تحویل داده شده و درصورت نیاز برروی سرور نیز تحویل کارفرما داده می شود و پشتیبانی شروع می شود

ثبت سفارش ربات فیسبوک

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.

چرا ربات فیسبوک استفاده کنیم؟

به طور کلی می‌توان برای ساده‌ و سریع‌تر شدن بسیاری از فعالیت‌ها، و همچنین عدم استفاده از نیروی‌انسانی، نسبت به ساخت ربات فیسبوک اقدام کرد. ربات‌های فیسبوک امکان ارائه خدمات و سرویس‌های بسیار گسترده‌ای را دارند. به طور مثال می‌توان از آن‌ها برای فروش کالا، معرفی و ارائه خدمات، دریافت و ثبت اطلاعات کاربران و کار با دیتابیس, ارسال مطلب در گروه ها و ارسال تبلیغات در نظرات و … استفاده کرد.

 باید اشاره داشته باشیم که، ربات‌های فیسبوک تقریبا هر کاربرد و قابلیتی که سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها دارند را، دارا هستند؛ و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، کارایی و قابلیت آن را طراحی کنید.

هرگونه اقدامی که فکرش را بکنید می شود با ربات پیاده سازی کرد.

لازم به ذکر است، طراحی ربات فیسبوک حرفه ای و هوشمند، نیازمند به علم و تخصص در این زمینه است؛ و شما می‌توانید برای دریافت دقیق‌ترین و تخصصی‌ترین ربات های فیسبوک با هر کاربرد و قابلیتی که در نظر دارید، با مشاورین و متخصصین شرکت بزرگ و با سابقه مارکتور، از طریق راه‌های ارتباطی، در ارتباط باشید؛ و بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را دریافت کنید. 

برخی از کاربردهای ربات فیسبوک

مزیت‌های ربات فیسبوک  Facebook

در این بخش بطور دقیق درباره مزایا استفاده از ربات فیسبوک توضیح داده شده و حتما برای درک بهتر از مزایای ربات فیسبوک محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید

جایگزین نیروی انسانی است​

با راه اندازی ربات فیسبوک و استفاده از آن می توان گفت 24 ساعته ارسال مطالب، تبلیغات و حتی پخش مطالب در گروها و...انجام دهید. و این 24 ساعته بودن ربات با دقت به دستورات و پاسخگویی خود اقدام می کند. این ویژگی برای مشتریان بسیار جذاب است و در فروش محصولات و خدمات بسیار تاثیر دارد.

ارزان و مقرون به صرفه است

از ربات های فیسبوک میتوان جایگزینی خوبی برای هزینه کردن تبلیغات و استخدام شخصی برای قرار دادن مطالب بصورت لحظه ایی در داخل گروه ها و صفحات و قسمت های دیگر فیسبوک استفاده کرد که این ربات فیسبوک تمامی اقداماتی که مدنظر یک شرکت برای توسعه و گسترش و تبلیغات خود در فیسبوک داشته باشد را فراهم می کند.

سوالات متداول

هزینه ساخت ربات فیسبوک ، با توجه به نوع سفارش شما، متفاوت خواهد بود.

فیسبوک ، یکی از محبوب‌ترین و پر استفاده ترین شبکه اجتماعی در جهان است. ربات فیسبوک نیز با مزیت‌هایی همچون دسترسی راحت برای تمامی سیستم‌عامل‌ها و اشخاص، ارائه خدمات 24 ساعته و دقیق و… می‌تواند به توسعه کسب و کار شما در پشتیبانی، فروش، خدمات …. کمک بسزایی کند.

مدت زمان ارائه پروژه به کارفرما بستگی به نوع پروژه از نظر گستردگی کار دارد و سیع مارکتور بر این است که سریعا پروژه را با کیفیت و دقت بالا تحویل مشتری دهد.

شرکت مارکتور دارای متخصصین بسیار مجرب و حرفه‌ای در عرصه برنامه نویسی است؛ که سابقه‌ای بسیار درخشانی در این عرصه دارند. مارکتور از زمان ثبت سفارش تا ارائه و پشتیبانی در کنار شما می باشد.

مارکتور درصورت نارضایتی مشتری،هزینه عودت داده می شود

مارکتور با تیم  مجرب و باتجربه خود از ثبت سفارش تا تحویل و پشتیبانی محصولات خود در کنار شما می باشد.
حتی مارکتور در صورت نارضایتی مشتری، هزینه عودت داده می شود.

بله پشتیبانی اولیه دارد. اما طولانی بودن زمان پشتیبانی بستگی به درخواست کارفرما دارد.

ثبت سفارش ربات فیسبوک

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.