شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

سفارش ربات اینستاگرام

امروزه شرکت و سازمان ها رقابت خیلی سنگینی در بستر اینترنت و کسب و کارشان اتفاق افتاده که هرکدام برای ارائه بهتر خدمات خود رقابت بیشتری می کنند.

یکی از بهترین رقابت در بستر اینترنت، ربات اینستاگرام می باشد که بسادگی و دقت بالا  میتوان اقدام بع کارهایی کرد که یک شخص بخواهد انجام دهد.

جهت سفارش ربات اینستاگرام  و دریافت مشاوره می توانید در فرم ثبت سفارش زیر مشخصات خود را تکمیل کنید تا  متخصصین ما آماده هرگونه مشاوره در زمینه سفارش ربات اینستاگرام  پیشنهادی شما با شما تماس بگیرند.

درخواست ربات

مراحل ثبت سفارش ساخت ربات اینستاگرام 

ثبت سفارش ربات

1- ثبت سفارش

در ابتدای برای آن که سفارش شما، آنالیز شده و امکان پیاده‌سازی آن بررسی شود، لازم است که سفارش خود را با جزئیات مدنظر خود، ثبت کنید.

بررسی سفارش

2- بررسی سفارش

سفارش شما توسط مارکتور مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از بررسی، اطلاعات لازم از جمله زمان و هزینه طراحی ربات اینستاگرام ، اعلام خواهد شد.

شروع طراحی

3- شروع طراحی

در ادامه با تایید شما، تیم مارکتور ،طراحی و برنامه نویسی ربات اینستاگرام مورد نظر شما را آغاز خواهند کرد. و مراحل را اطلاع رسانی می کند.

تست بررسی

4- تست و بررسی

پس از اتمام مراحل ساخت ربات مورد نظر شما، برای رفع ایردات احتمالی به طور کامل مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد.

تحویل ربات

5- تحویل ربات

در نهایت پس از تایید کارشناسان، سفارش شما تحویل داده شده و درصورت نیاز برروی سرور نیز تحویل کارفرما داده می شود.

ثبت سفارش ربات اینستاگرام 

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.

چرا ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

به طور کلی می‌توان برای ساده‌ و سریع‌تر شدن بسیاری از فعالیت‌ها، و همچنین عدم استفاده از نیروی‌انسانی، نسبت به ساخت ربات اینستاگرام اقدام کرد. ربات‌های اینستاگرام امکان ارائه خدمات و سرویس‌های بسیار گسترده‌ای را دارند. به طور مثال می‌توان از آن‌ها برای کارعای اتوماتیک، ارسال پست، دانودر، دانلود فالوور و فالووینگ برای بک آپ گیری و ارسال نظرات و direct  کار با دیتابیس و … استفاده کرد.

هرگونه اقدامی که شما با اینستاگرام انجام می دهید را بطور اتوماتیک از ما بخواهید

لازم به ذکر است، طراحی ربات اینستاگرام حرفه ای و هوشمند، نیازمند به علم و تخصص در این زمینه است؛ و شما می‌توانید برای دریافت دقیق‌ترین و تخصصی‌ترین ربات های اینستاگرام  با هر کاربرد و قابلیتی که در نظر دارید، با مشاورین و متخصصین شرکت بزرگ و با سابقه مارکتور، از طریق راه‌های ارتباطی، در ارتباط باشید؛ و بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را دریافت کنید.

برخی از کاربردهای ربات اینستاگرام 

مزیت‌های ربات اینستاگرام Instagram

در این بخش بطور دقیق درباره مزایا استفاده از ربات تلگرام توضیح داده شده و حتما برای درک بهتر از مزایای ربات اینستاگرام محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید

امکانات و قابلیت‌های زیادی دارد

تا به الان درمورد قابلیت اینستاگرام زیاد شنیده اید، نیاز است که بدانید طراحی ربات اینستاگرام با هر زبان برنامه نویسی ، همچون وب سایت قابل انجام می باشد. با توجه به این موضوع می توان گفت که تقریبا هر امکاناتی که در وب سایت ها قابل طراحی و استفاده است را در ربات اینستاگرام نیز در دسترس قرار داد.

ارزان و مقرون به صرفه است

بطور کامل قابل ذکر است که طراحی ربات اینستاگرام، ارزان و به صرفه تر از طراحی وب سایت، اپلیکیشن و استخدام نیروی انسانی است. بخاطر این امکانات ربات اینستاگرام می باشد که موجب شده نظر خیلی از کسب و کارها را به خود جلب کند و به یکی از پرکاربردترین ابزارهایی برای کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است.

جایگزین نیروی انسانی است​

با راه اندازی ربات اینستاگرام و استفاده از آن می توان گفت 24 ساعته پاسخگوی کارهای خود باشید و یا می توان گفت که همیشه آنلاین هستید. و این 24 ساعته بودن ربات با دقت به دستورات و پاسخگویی خود اقدام می کند. این ویژگی برای مشتریان بسیار جذاب است و در فروش محصولات و خدمات بسیار تاثیر دارد.

سوالات متداول

هزینه ساخت ربات اینستاگرام ، با توجه به نوع سفارش شما، متفاوت خواهد بود.

اینستاگرام ، یکی از محبوب‌ترین و پر استفاده ترین شبکه اجتماعی در جهان است. ربات اینستاگرام نیز با مزیت‌هایی همچون دسترسی راحت برای تمامی سیستم‌عامل‌ها و اشخاص، ارائه خدمات 24 ساعته و دقیق و… می‌تواند به توسعه کسب و کار شما در پشتیبانی، فروش، خدمان …. کمک بسزایی کند.

مدت زمان ارائه پروژه به کارفرما بستگی به نوع پروژه از نظر گستردگی کار دارد و سیع مارکتور بر این است که سریعا پروژه را با کیفیت و دقت بالا تحویل مشتری دهد.

شرکت مارکتور دارای متخصصین بسیار مجرب و حرفه‌ای در عرصه برنامه نویسی است؛ که سابقه‌ای بسیار درخشانی در این عرصه دارند. مارکتور از زمان ثبت سفارش تا ارائه و پشتیبانی در کنار شما می باشد.

مارکتور درصورت نارضایتی مشتری،هزینه عودت داده می شود

مارکتور با تیم  مجرب و باتجربه خود از ثبت سفارش تا تحویل و پشتیبانی محصولات خود در کنار شما می باشد.
حتی مارکتور در صورت نارضایتی مشتری، هزینه عودت داده می شود.

بله پشتیبانی اولیه دارد. اما طولانی بودن زمان پشتیبانی بستگی به درخواست کارفرما دارد.

ثبت سفارش ربات اینستاگرام

نام
برای تماس با شما حتما شماره تماس را صحیح وارد نمایید
نوع رباتی که درخواست دارید را بنویسید. مثلا: ربات دیوار، ربات سایت درخواستی و…..
توضیحات کلی در مورد ربات درخواستی خود را بنویسید.