شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

بازگردانی اکانت هک شده یا دیسبل شده اینستاگرام

ممکن است به هر دلیلی پیج شخصی یا کاری اینستاگرامتان برای مدتی غیرفعال یا هک شده باشد و شما مایل باشید آن را بازگردانی کنید با مارکتور هیج کاری نشد ندارد بازگردانی اکانت اینستاگرام خود را به ما بسپارید با بالاترین سرعت و متد های روز 

سرعت بالا در بررسی درخواست شما اولویت ماست.

استفاده از جدیدترین روش های سال 2021

کمترین قیمت در بهترین کیفیت ارائه خدمات

ثبت سفارش بازگردانی اکانت هک شده یا دیسبل شده اینستاگرام

  • نام کاربری اصلی صفحه اینستاگرام خود را وارد نمایید
  • شماره نلفن حتما با ( 0 ) شروع کنید. مانند:0912345678
  • آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که در زمان ساخت اکانت خود استفاده نموده اید را وارد نمایید.
  • 0 تومان

سوالات متداول

هنگامی که شما به صورت ناگهانی از پیج خود خارج میشوید دو حالت ممکن است رخ داده باشد یک اینکه پیج شما هک شده باشد یا اینکه پیج شما دیسیبل شده باشد

حساب های بازیابی شده توسط ما در اینستاگرام شامل اکانت هایی می شود که از دسترس خارج شده اند. عدم دسترسی در اینستاگرام می تواند شامل: فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلی که باعث عدم دسترسی اکانت اینستاگرام شما شود.

 بله. هزینه تعیین شده برای خدمات “بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام” نیازمند پرداخت به صورت یکجا می باشد.

مارکتور همواره در تلاش است تا، اکانت های دیسیبل شده گزارش شده را تا حد الامکان بازگردانی نماید و تا به اکنون افتخار بازگردانی صفحات دیسیبل شده زیادی را داشته ایم. اما از این رو در بعضی از شرایط ممکن است پیج مذکور، به دلیل یکی از بند های بسیار مهم قوانین اینستاگرام غیرفعال شده باشد که در این مواقع، اکانت اینستاگرام شما قابل بازگشت نخواهد بود و کارشناسان وب سایت پس از مطلع شدن، این مسئله را با شما در میان خواهند گذاشت. اما به طور کلی اکانت های زیادی قابل بازگشت می باشند.

تمامی محصولات و خدمات ارائه شده در مارکتور دارای ضمانت بازگشت وجه بوده و در صورت عدم موفقیت در بازگشت پیج ، مبلغ پرداخت شده توسط مشتری به صورت کامل ظرف 24-72 ساعت به حساب مشتریان برگشت داده خواهد شد.

(قابل توجه است پروسه بازگردانی صفحات دیسیبل شده اینستاگرام متحمل زحمات زیاد برای کارشناسان فنی بوده و اجرای مراحل مختلفی را شامل میشود که تنها در مراحل آخر عدم موفقیت یا موفقیت در دستیابی به صفحات مشخص میشود و تا آن مرحله کارشناس متحمل صرف زمان بسیاری بوده است اما  مارکتور بر اساس تعهد خود به مشتریان جهت رضایت حداکثری ایشان به جز در صورت برگشت کامل صفحات هزینه ای دریافت نمی نماید)

امنیت پیج اینستاگرام

کارشناسان فنی مارکتور ، با قدرتمند ترین متد ها ، از حریم خصوصی و اطلاعات کاربری شما در اینستاگرام محافظت خواهند کرد.به صورت کلی حفظ حریم خصوصی در اینستاگرام به شاخه های مختلفی دسته بندی خواهد شد. که یکی از مهم ترین دسته بندی ها در راستای تضمین امنیت اینستاگرام “حفظ حریم خصوصی فردی” می باشد.

بستن پیج فیک اینستاگرام

شاید برای شماهم پیش آمده باشد که عکس شخصی خود را داخل پیج دیگری ببینید و این مورد بستگی دارد به هدف شخص مجرم دارد. در برخی از مواقغ مجرم قصد دارد تا با هویت جعلی ، اقدام به افزایش فالوور و افزایش بازدید نموده و شاید قصد سوء استفاده و انتشار عکس ها و اطلاعات محرمانه افراد را خواهند داشت