Search
Close this search box.

بستن پیج فیک اینستاگرام

شاید برای شماهم پیش آمده باشد که عکس شخصی خود را داخل پیج دیگری ببینید و این مورد بستگی دارد به هدف شخص مجرم دارد. در برخی از مواقغ مجرم قصد دارد تا با هویت جعلی ، اقدام به افزایش فالوور و افزایش بازدید نموده و شاید قصد سوء استفاده و انتشار عکس ها و اطلاعات محرمانه افراد را خواهند داشت .

ثبت سفارش بستن پیچ فیک اینستاگرام

نوع پیج :(Required)

سوالات متداول

اگر برای شما صفحات جعلی و یا به عبارت دیگر فیک پیج ساخته اند و تمامی اطلاعات شخصی شما در معرض خطر می باشد، در مرحله اول از هرگونه ارسال پیام به فرد تخریب کننده خودداری فرمایید، این عمل باعث می شود که فرد فریب دهنده تحریک شده، و درصد آزار و اذیت افزایش یابد.گروه مارکتور ، با حرفه ای ترین روش و در کمترین زمان ممکن اقدام به جلوگیری از انتشار اطلاعات شما خواهد کرد.

وقتی که شما اطلاعات شخصی خودتان را در صفحات مجازی مانند اینستاگرام، انتشار میکنید ، این اجازه از طرف خودتان صادر خواهد شد، مخصوصا وقتی که پیج شما در حالت عمومی (Public) باشد. در نتیجه اگر قصد دارید تا همیشه در امان بوده و حریم خصوصی خود را از خطرات احتمالی در امان نگه دارید، از نشر اطلاعات خود به صورت همگانی در اینستاگرام خودداری فرمایید. متاسفانه فضای مجازی یک فضای بسیار همگانی است، در نهایت با انتشار اطلاعات شخصی خود همچون عکس ها، فیلم ها، اطلاعات شخصی و غیره …. در حال نشر اطلاعات خود برای همگان می باشید و متاسفانه پس از آن نگهداری آن ها با حفظ حریم خصوصی، به صورت کامل از دسترس شما خارج خواهد شد.

 بله. هزینه تعیین شده برای خدمات “بستن پیج فیک ” نیازمند پرداخت به صورت یکجا می باشد.

تمامی محصولات و خدمات ارائه شده در مارکتور دارای ضمانت بازگشت وجه بوده و در صورت عدم موفقیت در بستن پیج فیک ، مبلغ پرداخت شده توسط مشتری به صورت کامل ظرف 24-72 ساعت به حساب مشتریان برگشت داده خواهد شد.

(قابل توجه است پروسه بستن پیج فیک متحمل زحمات زیاد برای کارشناسان فنی بوده و اجرای مراحل مختلفی را شامل میشود که تنها در مراحل آخر عدم موفقیت یا موفقیت در دستیابی به صفحات مشخص میشود و تا آن مرحله کارشناس متحمل صرف زمان بسیاری بوده است اما  مارکتور بر اساس تعهد خود به مشتریان جهت رضایت حداکثری ایشان به جز در صورت برگشت کامل صفحات هزینه ای دریافت نمی نماید)

پشتیبانی 24 ساعت

استفاده از بروزترین متد 

کمترین قیمت در بهترین کیفیت ارائه خدمات

 

بازگردانی اکانت هک شده یا دیسبل شده اینستاگرام

ممکن است به هر دلیلی پیج شخصی یا کاری اینستاگرامتان برای مدتی غیرفعال یا هک شده باشد و شما مایل باشید آن را بازگردانی کنید با مارکتور هیج کاری نشد ندارد بازگردانی اکانت اینستاگرام خود را به ما بسپارید