یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

کلاب هاوس: آموزش کسب در آمد در کلاب هاوس clubhouse

فهرست مطالب

یکی از آپ های ترند سال 2021 کلاب هاوس است ،این شبکه اجتماعی که بیشتر با پایه صوت است و در این مطلب در مورد درآمد زایی کلاب هاوس نکاتی بیان می شود با ما باشید.در این روزها با یک گشت کوتاه و مختصر در شبکه های اجتماعی و پیگیری اخبار تکنولوژی  به نام کلاب هاوس برخورد می کنید،این اپلیکشن بر پایه صوت  و گفتگوی آن لاین است.

تاریخچه کلاب هاوس :

کلاب هاوس در مارس 2020 در نسخه آیفون منتشر شدو مالک این اپلیکیشن روهان سث (Rohan Seth) و پاول دیویسن (Paul Davison)  می باشند که در گذشته جزء کارآفرینان بی‌اریا (Bay Area) بوده‌اند.

تفاوت کلاب هاوس با دیگر شبکه های اجتماعی :

کلاب هاوس یکی از شبکه های اجتماعی است و تفاوت زیادی با شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام دارد،و بزرگترین تفاوت آن  این است که در clubhouse از طریق انتشار عکس و فیلم نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و تنها راه برقراری ارتباط لایو صوتی است.این تفاوت به نفع افرادی است که می خواهند کسب درآمد کنند.با ما باشید.

آموزش درآمد زایی clubhouse :

همانطور که می دانید اپلیکیشن کلاب هاوس در بین صاحبان کسب و کار و مردم جامعه بسیار پرطرفدار و محبوب است،با یک مثال مختصر به بررسی تفاوت کلاب هاوس و تیک تاک می پردازیم؛

در تیک تاک کاربران فقط از طریق ویدئو با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و ارتباط دیگری با مخاطبان خود ندارند و نمی توانند پاسخ کامنت ها و پست ها را در گاهی اوقات نمی توانند بدهند.ولی در clubhouse کاربران به راحتی می توانند به صورت صوتی در گفتگو های آن لاین شرکت کنند،و به بیزینس و کسب در آمد بپردازند.اگر شما قصد دارید یک تجارت و کسب و کار موفق داشته باشید هرچه سریع تر اپلیکیشن کلاب هاوس را نصب کنید.

گام به گام کسب در آمد :

اولین قدم برای داشتن درآمد در کلاب هاوس افزایش فالوور است،چون باید بیشتر در دید افراد باشید،و هیچگاه از تعداد فالوورهای خود غافل نشوید و اولین هدف خود را جذب بیشتر فالوور قرار دهید.و از ترفندهای افزایش فالوور استفاده کنید.و فراموش نکنید مطالعه بیو کلاب هاوس و تصویر پروفایل می تواند کمک بسزایی به جذب فالوور داشته باشد.پس رعایت چند نکته مهم ضروری است.

آموزش درآمد زایی و کسب در آمد از کلاب هاوس clubhouse
درآمد در کلاب هاووس

 

سرمایه گذاری در Clubhouse :
در کلاب هاوس ،چت روم هایی وجود دارد که توسط صاحبان کسب و پیشه و کارآفرینان و سلبریتی ها مدیریت می شود و در این چت روم ها مخترعان نوپا ایده های خود را مطرح می کنند.تا بتوانند سرمایه گذار پیدا کنند. پس ایت چت روم ها را از دست ندهید.
رایج ترین نوع روم :
رایج ترین نوع روم ها ، رومی هایی است که مدیران روم ها به کاربران خود اجازه صحبت می دهند تا با بیان ایده ها با کار آفرینان به صورت صوتی و آن لاین صحبت کنند و برای پروژه های از سرمایه گذاران کمک بگیرند.این روم ها، باعث می شود تا شنوندگان نیز نیز به سر ذوق آمده  و می توانند ایده های جدیدی را در ذهنشان  بپرورانند.و ایده هایشان را بیان کنند.اگر ایده ها جذاب باشد مورد توجه قرار خواهد گرفت و اگر ایده ای جذاب نباشد به سرعت مورد نقد قرار می گیرد.
نقش سرمایه گذاران در روم :
سرمایه گذاران با شرکت در این روم ها به بررسی ایده ها می پردازند و ایده هایی که ارزش سرمایه گذاری دارد را انتخاب و روی آن سرمایه گذاری کنند.در این روم ها حواستان به کلاه برداران باشد.و در صورت مواجهه با کلاه برداران آنها را ریپورت یا بلاک کنید.تا از شر آنها در امان بمانید.
شریک تجاری :
افرادی که دارای کسب و پیشه هستند به راحتی می توانند با ایجاد فرصت های ناب با دیگران ارتباط برقرار کرده و به عنوان یک شریک تجاری با یکدیگر همکاری داشته باشند.برای پیدا کردن شریک تجاری می توانید به روم ها مراجعه کنید و با کار آفرینان زیادی چت داشته باشید و بتوانید نسبت به ایده خود یک شریک تجاری انتخاب کنید و شغل خود را گسترش دهید.

آموزش درآمد زایی و کسب در آمد از کلاب هاوس clubhouse
درآمد در کلاب هاووس
یکی از روش های کسب در آمد در کلاب هاوس،اسپانسر شدن دیگر کمپانی هاست،اگر شما بتوانید قابلیت های خود را در زمینه سخنرانی به دیگران ثابت کنید امکان دارد توسط کمپانی های معروف برای حضور در روم ها به عنوان سخنران آن کمپانی دعوت و حمایت مالی شوید.
حق عضویت در کلاب :
کلاب های درکلاب هاوس وجود دارد،که در آن به موضاعات تخصصی مانند کار آفرینی ،رسانه و و رزش پرداخته می شود.این کلاب ها مشابه به گروه های فیس بوک است و تنها تفاوت آن صوتی بودن آن است.طبق شنیده ها قرار است که در آینده سازندگان کلاب برای حضور کاربران در کلاب خود از آنها  حق عضویت دریافت نمایند.اما پرداخت این هزینه بسته به محبوبیت و پر طرفداری آنها در بین کاربران دارد.

پاسخ به سوالات :

آموزش درآمد زایی و کسب در آمد از کلاب هاوس clubhouse
درآمد زایی در کلاب هاوس

اگر شما فردی هستید که در زمینه خاصی مهارت کافی دارید،به راحتی یک کلاب بسازید و در آن به سوالات مخاطبان خود پاسخ دهید و به ازاء انجام این پاسخ و خدمت مبلغی دریافت نمایید.البته در آینده ای نه چندان دور دریافت هزینه از کاربران کلاب از طریق سیستم پرداختی خود کلاب امکان پذیر خواهد بود.چون در حال حاضر کلاب هاوس قابلیت پرداخت درون برنامه ای را ندارد.
نتورکینگ :

همانطور که می دانید در کلاب انواع افراد سرمایه گذار اعم از غول های فناوری و مدیران صاحب ثروت کلان و سلبریتی ها وجود دارد.شما به راحتی می توانید با این افراد ارتباط برقرار کنید و به آنها نزدیک شوید برای این کار کافی است بعضی از اکانت های کلاب هاوس خود را به اکانت های اینستاگرام  و توییتر ربط بدهید و به آنها مستقیما پیام دهید و در مورد فرصت های  شغلی با آنها گفتگو کنید.
میزبان شدن :
یکی از روشه های کسب در آمد در کلاب هاوس میزبان شدن در روم های دیگر است،که البته این روش نیاز به داشتن تعداد زیادی فالورر دارد.وقتی تعداد فالوورهای شما زیاد باشد از شما دعوت می شود تا میکروفن خود را نصب کنید و صحبت کنید.هنگامیکه شما به عنوان یک سخنران در یک روم دعوت می شوید،در نوتیفیکیشن فالوررهای شما پیامی ارسال می شود مبنی بر حضور شما در سخنرانی و آنها در صورت تمایل می توانند در لایو صوتی حضور پیدا کنند.
مزیت های میزبان شدن :
مزیت میزبان  شدن در روم این است که به راحتی می توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش و به راحتی محصولات خود را به فروش برسانید.و یا به عنوان یک سخنران  و مجری و یا اسپانسر،مبلغی دریافت نمایید.

آموزش درآمد زایی و کسب در آمد از کلاب هاوس clubhouse
درآمد زایی در کلاب هاوس
دریافت هزینه ورودی :
قابلیت دریافت هزینه ورودی هنوز در این آپ راه اندازی نشده است. ولی سازندگان این آپ قصد دارند این قابلیت را به clubhouse اضافه نمایند،تا مدیران بتوانند با ورود افراد به روم خود، از آنها هزینه ای دریافت نمایند.و هزینه پرداخت هر فرد به روم بسته به میزان محبوبیت آن است.
صحبت در مورد محصول و خدمت خود :
اگر شما یک متخصص در زمینه خاص و یا یک کار آفرین و صاحب کسب و پیشه ای هستید،در مورد تمام مزایا تخصص و حتی شغل خود صحبت کنید و دیگران را تشویق به خرید و استفاده از تخصص خود کنید و یا آنها را تشویق کنید که در کلاس های آموزشی شما شرکت کنند.ولی دقت داشته باشید که بیش از حد در مورد محصول خود صحبت نکنید چون شما را به عنوان یک روم تبلیغاتی می شناسند و به تدریج روم را ترک می کنند.پس بهترین ترفند این است که هنگام گفتگوی آموزشی محصول خود را نیز معرفی کنید.
استفاده از کدهای تخفیف کلاب هاوس :
شما می توانید در روم از کدهای تخفیف مخصوص کلاب هاوس برای محصولات خود استفاده کنید و در بیو قرار دهید.چون وقتی در روم شما را به عنوان یک سخنور می شناسد صد در صد کاربران بیو شما را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهند.و کد تخفیف آنها را ترغیب می کند تا محصول شما را خریداری نمایند.

آموزش درآمد زایی و کسب در آمد از کلاب هاوس clubhouse
درآمد زایی در کلاب هاوس
گرفتن انعام :
درست است که زیاد نمی توان روی گرفتن انعام حساب کرد اما ترفندهای گرفتن انعام می تواند کمک فراوانی به درآمد زایی و کسب درآمد از کلاب هاوس داشته باشد.قابلیت گرفتن انعام  هنوز راه اندازی نشده است.اما امکان دارد در آینده این قابلیت اتفاق بیافتد.گرفتن انعام بسته به محتوا و نوع سخنرانی شما دارد و هرچه مطالب سخنرانی شما ارزشمند باشد امکان دریافت  انعام را دارد و شاید هم هیچگاه انعام دریافت نکنید پس زیاد روی موضوع گرفتن انعام حساب نکنید.

 

 

 

تولید محتوا :

یکی از روش های جالب و جذابی که می توانید از آن کسب در آمد داشته باشید،تولید محتوا در کلاب هاوس است.حتی می توانید در تولید محتوا به افراد کمک کنید و مبلغی دریافت کنید.نمونه بارز تولید محتوا می تواند نوشتن یک بیو زیبا و جالب و دریافت هزیه از صاحب بیو است.

آموزش درآمد زایی و کسب در آمد از کلاب هاوس clubhouse
درآمد زایی در کلاب هاوس
دریافت کمک هزینه :
طبق گزارشات احتمال دارد بنیان گذاران این آپ برای حمایت از استارت های نوپا ،کمک هزینه هایی برایشان در نظر بگیرند.البته این ایده دفعه اولش نیست و دیگر آپ ها نیز مشابه این حمایت ها را داشته اند مانند تیک تاک که در سال 2020 کمک هزینه 200 میلیون دلاری برای سرمایه افرادی که ایده های تازه و نوپا هستند در نظر گرفت .اما نکته مهم این است که این سرمایه به چه افراد و ایده هایی تعلق می گیرد.
بازاریابی :
برای کسب درآمد در کلاب هاوس حتما نباید شما محصولی برای فروش داشته باشید.شما می توانید با تبلیغ و معرفی محصولات دیگران مبلغی را به عنوان حق الزحمه و کمیسیون دریافت نمایید.و ترفند عالی برای بازاریابی این است که شما به راحتی می توانید لینک یک محصول را در بیو خود قرار دهید و هر بار که یک خریدار از طریق بیو شما اقادام به خرید می کند مبلغی را دریافت نمایید.فقط کافی است از بین محصولات یک شرکت یک محصول  را انتخاب و در بیو خود قرار دهید و لینک مخصوص آن محصول را از شرکت دریافت نماییدو در کلاب هاوس به تبلیغ بپردازید و برای خودتان کسب درآمد داشته باشید.

علت های مهم ترند شدن کلاب هاوس :

اگر کمی مطالعه داشته باشید به راحتی متوجه میشوید که کلاب هاوس نسبت به اپلیکیشن های دیگر مزیت خاصی ندارد،اما دلیل این همه پرطرفداری و محبوبیت چیست؟در ماه های اول سال 2021 ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان حمایت خود را از clubhouse اعلام کرد و باعث شد که clubhouse ره صد ساله را یک شبه طی کند.

آموزش درآمد زایی و کسب در آمد از کلاب هاوس clubhouse
درآمد زایی در کلاب هاوس
نسخه های منتشر شده کلاب هاوس :
در حال حاضر کلاب هاوس با نسخه آیفون راه اندازی شده است و فقط از طریق دعوتنامه از طرف افرادی که این اپلیکیشن را دارند می توانند به کلاب هاوس راه پیدا کنند.البته سازندگان  و تولید کنندگان clubhouse اعلام کرده اند که به زودی نسخه های دیگر را انتشار خواهند دارد.

دلایل اصلی محبوبیت :

حضور پررنگ و زیاد کارآفرینانی چون ایلان ماسک و مارک زاکربرگ 

ثبت نام فقط از طریق دعوت نامه 

ایده ها از طریق صدا به یک تحول تبدیل می شوند.

مشکلات کلاب هاوس :

چون این اپلیکیشن در حال به روز رسانی و توسعه است مشکلاتی از جمله امنیت و هک مواجه است.و اخباری در مرود کشف باگ امنیتی در کلاب هاوس انتشار پیدا کرده است.

اگر گاهی اوقات با مشکلاتی از قبیل مشکل دعوت نامه می توانید با خواندن مقالات کلاب هاوس آنها را حل کنید و اگر نتوانستید کافی است مراحل دیلیت اکانت کلاب هاوس را انجام و اطلاعات خود را از سرور های این اپلیکیشن حذف نمایید.

روش های دریافت دعوت نامه :

برای دریافت دعوت نامه هم روش های متفاوتی وجود دارد از جمله ؛کد دعوت رایگان کلاب هاوس و خرید دعوت نامه کلاب هاوس که خیلی سریع تر از دعوتا نامه یک دست می توانید به این اپلیکیشن دست پیدا کنید.

گفتار پایانی :

با همه این تفاسیر آینده ای روشنی برای clubhouse  در پیش است و افرادی که کاربر آیفون هستند توصیه می شود هرچه سریع تر این اپلیکیشن را نصب و نام کاربری خود را در آن ثبت کند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *