شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

آیا اینستاگرام برای نوجوانان مضر است ؟

فهرست مطالب

مضرات اینستاگرام برای نوجوانان:

مدتی است که تعدادی از شبکه های اجتماعی و کاربران در مورد مضرات اینستاگرام مطالبی را منتشر کرده اند، ولی فیسبوک این موردها را رد کرده و به آنها واکنش تندی نشان داده است. با ما همراه باشید تا مضرات اینستاگرام برای نوجوانان را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

مضرات اینستاگرام برای نوجوانان :

وال استریت ژورنال ادعا مرده که شرکت فیسبوک در تحقیقتی که انجام داده، به خوبی از تاثیرات منفی اینستاگرام بر نوجوانان خصوصا دختران اطلاع داشته و به عمد آن را منتشر نکرده است.و این گزارش از وال استریت در مورد اینستاگرام موجب بروز نگرانی هایی شد،و موجب فشار به قانونگذاران آمریکایی شد تا فشار خود را بر بزرگترین شبکه اجتماعی جهان برای پاسخگویی بیشتر کنند.

پاسخ فسیبوک :

ولی فیسبوک در وبلاگ طولانی تحت عنوان تحقیقات حقیقی در مورد رفاه نوجوانان و اینستاگرام به صورت فوق العاده و ماهرانه ای این ادعا را رد کرد.فیسبوک اعلام کرد در واکنش به گزارش وال استریت ژورنال اعلام کرد که این تحقیقات در مورد مزایای استفاده نوجوانان از اینستاگرام بوده است.

اینستاگرام :آیا اینستاگرام برای نوجوانان مضر است ؟
مضرات اینستاگرام برای نوجوانان

معاون رئیس و سرپرست تحقیقات فیسبوک اعلام کرد؛این گزارش مبنی بر استفاده دختران کم سن و سال از اینستاگرام سمی است اصلا حقیقت ندارد. در حقیقت تحقیقات نشان می دهد که تعداد زیادی از نوجوانان در زمان سختی و مشلات و هنگام استفاده از اینستاگرام تمام مشکلات خود را فراموش می کنند.و ادعای وال استریت را مبنی بر مخفی کردن تحقیقات و اعلام آن به کاربران را رد کرد.و ادعا کرد که به طور علنی در مورد نکات منفی و مثبت استفاده از رسانه های اجتماعی صحبت هایی انجام داده است.

ولی با تمام این گزارشات و شواهد سناتور مارشا بلکبرن، یکی  از اعضاء دموکرات کانکتیکات و جمهوری خواه اهل تنسی و ریچارد بلومنتال، تحقیقات خود را در تاثیر منفی اینستاگرام بر نوجوانان آغاز کرده اند،و اعلام کردند که فیسبوک اطلاعات دقیقی در مورد آسیب های این شبکه ارائه نکرده است.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *