یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

فیسبوک :آموزش غیر فعال سازی seen شدن پیام

فهرست مطالب

غیر فعال سازی رسید خواندن در منسجر:

پاسخ به پیام های دریافتی در فیسبوک در زمان مناسب بهترین گزینه است.و گاهی اوقات ممکن است ارسال کننده پیام از خواندن پیام و دریافت دیر پاسخ دلگیر شود، مخصوصا در فیسبوک چون کاربر به راحتی می تواند از محتوای پیام دریافتی مطلع شود، در ادامه به آموزش غیر فعال سازی رسید خواندن در منسجر پرداخته می شود، خالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 آموزش غیرفعال کردن رسید خواندن در مسنجر (کامپیوتر شخصی):

با غیر فعال کردن رسید خواندن (Read Receipts) به راحتی می توان پیام های دریافت شده را مطالعه بدون اینکه تیک خوانده شدن آن ظاهر شود.با ما همراه باشید.

اگر قصد دارید تا پیام های مسنجر را به وسیله وب سایت فیس بوک مطالعه کنید.کافیست از افزونه Unseen در کروم استفاده نمایید.تا پیام های خوانده شده بدون علامت باشد. در ابتدا افزونه Unseen را دانلود و در کروم نصب نمایید.بعد به فیس بوک رفته و همه پیام های دلخواه را به راحتی مطالعه نمایید و مطمئن شوید که ارسال کننده پیام از خواندن پیام هایش اطلاع پیدا نمی کند.

جالب است بدانید بعد از نصب افزوده، می توان ویژگی آن را به وب سایت اختصاصی مسنجر فیس بوک، یعنی Messenger.com تعمیم داد. کافیست، روی گزینه افزونه در کروم کلیک کرده و بعد در کادر fbunseen on messenger.com را علامت گذاری نمایید.

فیسبوک :ـموزش گام به گام غیر فعال سازی رسید خواندن در منسجر
غیر فعال سازی رسید خواندن مسنجر

همچنین فایرفاکس عینا دارای چنین برنامه ای است که به FB Unseen معروف است و عملکردش مشابه کروم است.

غیرفعال سازی رسید خواندن در مسنجر فیسبوک (اندروید) :

در صورتیکه ویژگی نوتیفیکشن برای اپلیکیشن مسنجر فیسبوک فعال باشد،با دریافت یک پیام جدید کافیست انگشت خود را از بالای صفحه نمایش به طرف پایین اسکرول کره و از محتوای پیام بدون اینکه علامت خواندن پیام ظاهر شود مطلع شوید.و تفاوتی ندارد که پیام بلند یا کوتاه باشد.همه محتوا برای شما نمایش داده می شود،و به راحتی می توانید از محتوای پیام دریافتی بدون خواندن و فعال شدن تیک خواندن مطلع شوید.

فیسبوک :ـموزش گام به گام غیر فعال سازی رسید خواندن در منسجر
غیر فعال سازی خواندن پیام در فیسبوک

ترفند دیگر برای خواندن پیام،در حالت آفلاین رفتن به اپلیکیشن مسنجر وخواندن پیام و بعد علامت گذاری آن به صورت ناخوانده است. جهت علامت گذاری یک پیام به صورت ناخوانده یا همان Unread،کافیستروی مکالمه مورد نظر در Inbox انگشت خود را نگه داشته و بعد از ضربه روی گزینه سه خط (در بالا)، گزینه Mark as unread را انتخاب نمایید.

فیسبوک :ـموزش گام به گام غیر فعال سازی رسید خواندن در منسجر
غیر فعال سازی خواندن پیام در فیسبوک 
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *