شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام :قابلیت limits اینستاگرام در حال آزمایش است.

فهرست مطالب

طبق گزارش یک منبع موثق شرکت اینستاگرام در حال آزمایش محدود کردن اکانت کاربران در شرایط ویژه و خاص است.و در مواقع ضروری کاربران می توانند با استفاده از قابلیت limits اینستاگرام حساب خود را قفل کنند. با ما همراه باشید تا ویژگی limits اینستاگرام را موررد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

ویژگی limits اینستاگرام چیست؟

با استفاده از ویژگی limits اینستاگرام کاربران می توانند در مواقعی که احساس می کنند مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، حساب کاربری خود را قفل کنند،یکی از ابزار‌های اینستاگرام Block and Restrict  می باشد که،به کاربران اجازه می‌دهد پیش از اینکه افراد نظرات کاربر را مشاهده کنند و یا پیام‌ های فردی را دریافت نمایند، نظرات آنها را بدون ارسال رسید‌های خوانده شده تایید کنند.جالب است بدانید این قابلیت اینستاگرام بهترین روش اینستاگرام برای جلوگیری از آزار و اذیت است.

اینستاگرام :قابلیت limits اینستاگرام که در حال آزمایش است.
قابلیت limits اینستاگرام

Hidden Words :

Hidden Words یکی دیگر از  ابزاری است که کاربران به راحتی می توانند اقدام به مسدود سازی کلمات کلیدی خاص در هر دو پیام باشند.

گفتار پایانی :

دوستان وهمراهان عزیز در این مقاله به بررسی و تحلیل ویژگی جدید limits اینستاگرام پرداخته شد، امیدواریم این مطلب برای شما مفید و سازنده باشد.اگر شما نیز در مورد این قابلیت نکات جالبی می دانید خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *