شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

فیلترینگ اینستاگرام

فهرست مطالب

آیا فیلترینگ اینستاگرام واقعیت دارد؟؟

فیلترینگ اینستاگرام

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا؛ در پی اظهارات معاون اول دادستان‌کل کشور مبنی بر فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام که در دستور کار دادستانی‌کل کشور قرار گرفته است، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

موضوع از آن قرار است که حجت‌الاسلام محمد مصدق در گفت‌وگویی با یکی از رسانه‌های کشور درباره فعالیت برخی از افراد تحت عنوان سلبریتی در فضای مجازی و جمع‌آوری پول به‌بهانه کمک به افراد بی‌بضاعت که منجر به کلاهبرداری‌های متعددی شده است، گفت: دادستانی‌کل کشور به‌عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کرده است.

وی با بیان اینکه تعدادی از این افراد شناسایی شده‌اند، گفت: در برخی استان‌ها پرونده‌هایی در حال رسیدگی است و دادستانی‌کل وظیفه خود می‌داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوء استفاده می‌کنند و اخیراً هم در تلویزیون یک موردی بوده است، برخورد کند.

معاون اول دادستان‌کل کشور تصریح کرد: در همین راستا فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته و آقای خرم‌آبادی در معاونت امور فضای مجازی دادستانی‌کل کشور به‌صورت جدی پیگیر این موضوع شده و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

مصدق با هشدار نسبت به اینکه این گونه اقدامات باعث بی‌اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک‌رسانی به مردم شده است، گفت: ما باید با عملکرد خودمان دست این افراد را قطع کنیم و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *