شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام : ایجاد ویدیو ۶۰ ثانیه ای در استوری

فهرست مطالب

امکان ارسال ویدیوی به استوری :

اینستاگرام یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی می باشد که دارای قابلیت های زیادی است،یکی از این قابلیت ها امکان ارسال ویدیوی به استوری است.ولی کارکرد این قابلیت چگونه است؟ با ما همراه باشید.

استوری های اینستاگرام ۶۰ ثانیه ای می شود :

اینستاگرام تلاش می کند و در رقابت با اسنپ چت و تیک تاک از آنها گوی سبقت را ربوده است و به پلتفرم خود قابلیت جدیدی اضافه کرده است. قسمتی از این تلاش در این شبکه اجتماعی، قابلیت گذاشتن استوری 60 ثانیه ای را بدون برش زدن و تکه تکه کردن به کاربران خود داده است.البته قابلیت مورد نظر در حال آزمایش است و نخستین بار در ترکیه توسط کاربران مورد توجه قرار گرفت،این شبکه اجتماعی به صورت آزمایشی مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

قبل از این آپدیت کاربران اگر ویدئویی بیشتر از ۱۵ ثانیه در استوری اینستاگرام خود بارگذاری می‌کردند، به صورت خودکار به چندین استوری تقسیم می‌شود. اما در حال حاضر این قابلیت جدید اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدئوهای ۶۰ ثانیه‌ای که در استوری آپلود می شود به چند رشته تبدیل نمی شود.

اینستاگرام : امکان ارسال ویدیوی ۶۰ ثانیه ای به استوری
استوری اینستاگرام

علاوه بر این این شبکه اجتماعی در حال آزمایش روی یک رابط استوری کردن پست می باشد و به کاربران امکان اضافه کردن حساب های دیگر و یا  اضافه کردن لوکیشن را به سادگی به کاربران می دهد.و این تغییرات برای تعداد محدودی از کاربران فعال شده و معلوم نیست که چه زمانی در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت.

مسلما زمانی که این قابلیت رسما معرفی شود، بزرگترین تغییر در چگونگی ارسال استوری ویدئویی در اینستاگرام به وجود خواهد آمد.و امیدواریم اینستاگرام برای رقابت بهتر با تیک تاک و اسنپ چت روز به روز پیشرفت کند. خوشحال می شویم نظرات خود را در خصوص ارسال ویدیوی ۶۰ ثانیه ای به استوری اینستاگرام در مارکتور بیان کنید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *