یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

چند قابلیت تیک و تاک به ریلز اینستاگرام اضافه شد.

فهرست مطالب

قابلیت تیک تاک در ریلز :

ویژگی Reels Visual Replies به قسمت Reels اینستاگرام اضافه شده که  کاربران می توانند روی یک ویدئو کامنت بگذارند.البته اینستاگرام قابلیت Reels Visual Replies و چند قابلیت دیگر را از تیک تاک کپی کرده و به ویژگی های خود اضافه نموده است.با ما همراه باشید تا قابلیت تیک تاک در ریلز اینستاگرام را بررسی کنیم.

وقتی کاربر روی ویدئویی که پست کرده اید نظرش را ارسال کند، می توانید با ضربه زدن روی گزینه پاسخ ، استیکر یا پاسخی را ارسال کنید.و قادر به تغییر رنگ آن و یا جابجایی آن هستید.

کاربران اینستاگرام در توییتر اعلام کرده اند که قابلیت Reels Visual Replies بسیار شبیه به روش پلتفرم تیک تاک می باشد و به کاربران امکان می دهد که به ویدئوها پاسخ دهند.در حال حاضر این قابلیت روی ریلز محدود شده است.

اینستاگرام : چند قابلیت تیک و تاک به ریلز اینستاگرام اضافه شد.
قابلیت تیک تاک در ریلز اینستاگرام

همانطور که می دانید در آگوشت 2020 ریلز راه اندازی شد و بعد از آن ترفندها و افزوده های اینستاگرام موجب شده است که این دو پلتفرم بیشتر به یکدیگر شبیه باشند.

محدودیت زمانی که برای Reels چندین بار افزایش یافته است،و دقیقا بعد از اینکه TikTok طول ویدئو را از 1 دقیقه به 3 دقیقه افزایش داد.یک ماه بعد اینستاگرام آن را به یک دقیقه رساند.

لازم به ذکر است که اینستاگرام این امکان را ایجاد کرده است که ریلزهای ریمیکس شبیه به قابلیت «دوئت» تیک تاک را ایجاد نمایید.یکی از اصلی ترین قابلیت های تیک تاک تبدیل متن به گفتار و جلوه های صوتی است که اخیرا اینستاگرام این قابلیت را به ویژگی های خود اضافه کرده است.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *