یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :قسمت ویدیو اینستاگرام با تغییرات زیادی همراه می‌شود.

فهرست مطالب

همانطور که می دانید شبکه‌های اجتماعی همیشه در حال توسعه خدمات و امکانات خود می باشند.یکی از قسمت های اینستاگرام که در حال توسعه و گسترش می باشد ، بخش ویدئو است و این پلتفرم قصد انجام تغییرات در ویدئو اینستاگرام را دارد با ما همراه باشید.

تغییرات در ویدئو اینستاگرام :

 کمپانی فیسبوک نیز مانند تعداد بسیاری از شرکت های رسانه‌ای،تصمیم گرفته تا جان تازه ای به قسمت ویدیو اینستاگرام ببخشد. این موضوع هنگامی در ذهن مدیران شرکت های  گوگل و فیسبوک ظهور کرد که شاهد جلب توجه و محبوب شدن برنامه تیک‌تاک در بین تعداد زیادی از کاربران برای تولید محتوا ویدیویی شدند.

آقای آدام موسری ،چند روز گذشته طی مصاحبه ای از برنامه‌های گسترده آینده‌نگرانه خود برای تغییرات در تولید محتوای ویدیویی پلتفرم خود رونمایی کرد.

به واسطه ساخته شدن ویدیو توسط کاربران تیک‌تاک و یوتیوب این پلتفرم ها به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرده اند، اینستاگرام نیز با رونمایی از ابزار و امکانات جدید سعی در وارد شدن به میدان رقابت با این دو برنامه پرطرفدار را دارد.

اضافه شدن ویژگی های ویژه برای ساخت حرفه‌ای محتوای ویدیویی و حضور افراد مشهور در پلتفرم اینستاگرام، امکان انتقال جایگاه این اپلیکیشن به جایگاه بهتری در بین دیگر شبکه‌های اجتماعی وجود دارد.

اینستاگرام :قسمت ویدئو اینستاگرام با تغییرات زیادی همراه می‌شود.
تغییر در ویدئو اینستاگرام

مدیرعامل اینستاگرام در مصاحبه خود گفت: «اینستاگرام درحال برنامه‌ریزی جهت اجرای چندین طرح جدید برای ارائه امکانات بهتر در زمینه تولید و انتشار محتوای ویدیویی می باشد. به عنوان نمونه کاربران در آینده  قادر به مشاهده پیشنهادی ویدیو  تمام صفحه‌ای در بخش فید برنامه خواهند بود و این ویژگی  قادر است، از حساب‌هایی که کاربر حتی آن را دنبال نمی‌کند قابل مشاهده باشد.»

همچنین اضافه کرد «یکی از مواردی که در دست بررسی است به کاربر امکان مشاهده تمام صفحه ویدیوها را می دهد و کاربرا به راحتی می تواند ویدیو مورد علاقه خود را تماشا کند.

این طور به نظر می‌رسد تا ماه‌های آیندهطبق گفته‌های آقای موسری، باید منتظر تغییرات وسیعی در زمینه تولید و انتشار محتوای ویدیویی باشیم.

شایعه ایی مبنی بر اینکه، این شبکه اجتماعی پرطرفدار کلا اشتراک گذاری تصاویر را از اینستاگرام حذف خواهد کرد منتشر شده است. ولی هنوز این موضوع توسط مدیران این پلتفرم تایید نشده است.

حال باید منتظر برنامه های این شرکت برای آینده بود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *