یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

آزمایش قابلیت پست مشترک (Collabs) در اینستاگرام

فهرست مطالب

به تازگی اینستاگرام روی یکی از ویژگی های جدید به نام پست مشترک آزمایشاتی را شروع کرده است.این ویژگی به Collabs معروف است و کاربران را قادر می سازد تا یک پست را به صورت مشترک با یکی از دوستانش به اشتراک بگذارد.پست مشترک یکی از جذاب ترین امکانات اینستاگرام است.با ما همراه باشید تا قابلیت پست مشترک را مورد بررسی قرار دهیم.

قابلیت پست مشترک اینستاگرام (Collabs) :

قابلیت جدید اینستاگرام  معروف به Collabs می باشد و کاربران و این پلتفرم قادر هستند با استفاده از این ویژگی اقدام به انتشار محتوایی مشترک در قسمت پست‌ها و یا Reels نمایند.در این قابلیت اینستاگرام کاربر قادر هستند با استفاده از قسمت تگ‌ ها قابل دسترسی می باشد. و هر دو کاربر قادر به دسترسی به لایک‌ها، اطلاعات، کامنت‌ها و …می باشند و تعداد کامنت های دریافتی برای هر دو کاربر یکسان است.

دیگر ویژگی‌های جدید اینستاگرام :

با این قابلیت کاربران قادر هستند که تصاویر و ویدئو ها را در رایانه شخصی خود و با مرورگر مشاهده کنند.این قابلیت در هفته گذشته در دسترس بیشتر کاربران قرار گرفت.قبلا تعداد کمی از کاربران نسخه بتای از این قابلیت می توانستند استفاده کنند.و ویدئوها و تصاویر خود را در مرورگر انتشار دهند.اما این قابلیت در نسخه دکستاپ اینستاگرام کمتر از نسخه گوشی های هوشمند می باشد و در سال 2020 قابلیت استفاده از دایرکت به نسخه وب اضافه شد.اما بازهم تصور می شود که نسخه وب اینستاگرام نیاز به قابلیت های بیشتری دارد تا مجهز شود.

اینستاگرام : آزمایش قابلیت پست مشترک (Collabs) در اینستاگرام
پست مشترک

در روز های آینده چند قابلیت دیگر نیز به اینستاگرام اضافه خواهد شد.و کم کم این پلتفرم در حال آزمایش تکنیکی برای اضافه کردن ویژگی کمک مالی در پست ها می باشد. در قسمت Reels قابلیت های بیشتری با تمرکز بر موسیقی به این پلتفرم اضافه خواهد شد.ضمنا به زودی افکت سوپربیت به این پلتفرم اضافه می شود که در آن با توجه به ریتم آهنگ، یک افکت روی ویدئو اعمال می شود.البته متن آهنگ نیز به صورت سه بعدی روی ویدئو به نمایش گذاشته می شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *