یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :ویژگی Exclusive Stories یا استوری‌های انحصاری در اینستاگرام

فهرست مطالب

اینستاگرام با اضافه کردن ویژگی Exclusive Stories یا همان استوری‌های انحصاری در اینستاگرام در پلتفرم خود قصد افزایش درآمد برای  تولیدکنندگان محتوا را دارد.و این ویژگی شباهت زیادی به Super Follows در توییتر دارد. با ما همراه باشید.

یک برچسب بنفش همراه با استوری های انحصاری در صفحه ظاهر می‌شود. دقیقا همانند ویژگی Close Friends( دوستان نزدیک) که برچسب رنگ سبز می باشد. اگر اشتراک نداشته باشید، و سعی در مشاهده استوری های کاربر مورد نظر داشته باشید، اعلانی همانند تصویر زیر برای شما ظاهر می‌شود که به شما اعلام می کند فقط مخاطبین کاربر قادر به مشاهده استوری  می باشند.

اینستاگرام :ویژگی Exclusive Stories یا استوری‌های انحصاری در اینستاگرام
استوری های اختصاصی در اینستاگرام

تولید کنندگان اینستاگرام از اعلام اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی Exclusive Stories خودداری کرده و اعلام کرده اند این  قابلیت هنوز به مرحله تست و آزمایش نرسیده ، هر چند آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام همواره طرفدار اضافه کردن اشتراک به این برنامه بوده است.

مدتی است مدیران پلتفرم‌های متعدد سعی در کمک به در آمد زایی  بیشتر به تولیدکنندگان محتوا هستند. همان‌طور که قبلا به آن اشاره شد، توییتر نیز امکان  اشتراک گذاری محتوا فقط برای مخاطبان را برای تولیدکنندگان و اینفلوئنسرها فراهم آورده است.

ضمنا بعد از گسترش چشمگیر Substack، شرکت مادر اینستاگرام یعنی فیس‌بوک، تصمیم گرفت پلتفرمی شبیه به Bulletin را برای منتشر کردن اخبار راه‌اندازی کند. سابستک یک پلتفرم آنلاین برای انتشار مقالات و یادداشت‌های کوتاه به قلم نویسندگان مستقل بوده که جدیدا دارای طرفداران زیادی بین اشخاص می باشد.

گفتار پایانی:

دوستان و همراهان عزیز در این مطلب در مورد ویژگی Exclusive Stories یا استوری‌های انحصاری در اینستاگرام که به گفته مدیران اینستاگرام در هنوز به مرحله تست و آزمایش نرسیده است نکته های بیان شد امیدواریم این مطالب برای شما مفید و سازنده باشد.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *