یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :مبارزه اینستاگرام با نفرت پراکنی با دو قابلیت جدید

فهرست مطالب

مبارزه اینستاگرام با نفرت پراکنی :

به تازگی اینستاگرام از دو ویژگی جدید به نام های Limits و Hidden Words رونمایی کرد که به راحتی میزان سوء استفاده از پست های پرطرفدار و نفرت پراکنی را کاهش می دهد،با استفاده از این ویژگی مبارزه اینستاگرام با نفرت پراکنی برای حافظت از کاربران در برابر نظرات آزار دهند و نژاد پرستانه بسیار مفید است.با ما همراه باشید.

ویژگی جدید Limits :

به تازگی قابلیت جدید Limits اینستاگرام که  در دسترس کاربران قرار گرفته است، به کاربران اجازه می‌دهد که به راحتی کامنت‌ها و پیام‌های دایرکت کاربرانی را مخفی کنند که به تازگی آنها را فالو کرده و یا آن‌ها را دنبال نمی‌کنند.همچنین، اینستاگرام هشدار جدی تری را به کاربران اعلام کرد، که اگر کاربری قصد ارسال محتوای توهین‌آمیزی داشته باشد،بلافاصله دسترسی او محدود می‌شود.

مدیر اینستاگرام«آدام موسری»، در پستی در وبلاگ این شرکت اعلام کرد: «تولیدکنندگان محتوا به ما اعلام کردند که قصد ندارند کامنت‌ها و پیام‌ها را به صورت کامل غیرفعال کنند؛ همچنین آن‌ها می‌خواهند بازخورد کاربران را در دسترس داشته و با مخاطبان خود ارتباط بگیرند. با استفاده از قابلیت Limits کاربر میتواند، نظرات دنبال‌کنندگان قدیمی خود را دریافت  و در عین حال اجازه نمی دهد افرادی که برای حمله به کاربر آمده اند، فرصت انجام این حمله داشته باشند.»

اینستاگرام :مبارزه اینستاگرام با نفرت پراکنی با دو قابلیت جدید
مبارزه اینستاگرام با نفرت پراکنی

به دنبال نظرات نژاد پرستانه بر علیه فوتبالیست انگلیسی اینستاگرام این ویژگی را طراحی کرد،مدیر عامل اینستاگرام موسری اعلام کرد: «تحقیقات به ما نشان می‌دهد که قسمت عمده بازخوردهای منفی بیشتر نسبت به چهره‌های سرشناس از طرف اشخاصی است که آن‌ها را دنبال نمی‌کنند و یا به تازگی آنها را فالو کرده اند و فقط در یک مقطع زمانی خاص جنجال می‌آفرینند.»

ویژگی Hidden Words :

ویژگی  Hidden Words به کاربران این اجازه را می‌دهد که پیام‌های آزاردهنده را در قسمت دایرکت فیلتر کنند. اگر یک پیام شامل یک کلمه فیلترشده باشد، اینستاگرام به‌ صورت خودکار آن را داخل یک پوشه مخفی می گذارد،که به طور کامل حذف نمی شود ولی دور از دسترس است.

در شرایطی از این تغییرات رونمایی شد که چندی پیش فیسبوک اعلام کرد،امن ترین محل برای نوجوانان و جوانان اینستاگرام خواهد بود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *