شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام : قابلیت های امنیتی جدید اینستاگرام برای سال 2022

فهرست مطالب

قابلیت های امنیتی جدید اینستاگرام :

مدتی است اینستاگرام بزرگترین شبکه مجازی در جهان روی چند قابلیت در حال آزمایش و تست است.تا این فضا را برای بزرگسالان و نوجوانان امن تر کند.و اینستاگرام در روز های پایانی سال 2021 به صورت رسمی قابلیت «Take a Break» را با ابزار حفاظتی بیشتر برای سال 2022 معرفی کرد.با ما همراه باشید تا قابلیت های امنیتی جدید اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

قابلیت های امنیتی جدید اینستاگرام برای سال 2022 :

در اوایل سال 2021 و بعد از افشاگری های هاوژن فیسبوک و اینستاگرام زیر ذره بین قرار گرفتند و در طول این مدت این شرکت برای ایمنی کاربران روی ابتکاراتی تمرکز کرد.

زمانی که اولین بار در ماه اکتبر این قابلیت جدید معرفی شد، PetaPixle در مورد قابلیت«Take a Break» و نتایج تست گسترده‌تر آن در ماه نوامبر اعلام کرد: «همانطور که از نامش واضح است، این قابلیت برای کاهش زمان صرف شده در پلتفرم با تشویق کاربر به دور شدن از آن طراحی شده است.»

طبق گزارش Engadget، این قابلیت جدید در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و استرالیا ارئه شده است. کاربران می‌توانند بعد از گذراندن مدت زمان مشخصی در اینستاگرام، مانند 10، 20 یا 30 دقیقه پیمایش در پلتفرم، نوتیفیکیشنی دریافت می کند که مدت زمانی برای استراحت است.

اینستاگرام : قابلیت های امنیتی جدید اینستاگرام برای سال 2022
قابلیت های جدید اینستاگرام

همچنین اینستاگرام در حال تست ویژگی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که تمام عکس‌ها، ویدیوها و همچنین تمام لایک‌ها و کامنت‌های خود را حذف نمایند. این قابلیت که تا ژانویه 2022 در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت و کاربران برای رسیدن به این نتیجه باید پست‌های خود را به صورت تکی حذف کنند یا به کل حساب کاربری خود را غیرفعال نمایند.

اینستاگرام : قابلیت های امنیتی جدید اینستاگرام برای سال 2022
قابلیت های اینستاگرام در 2022

همچنین اینستاگرام در ماه مارس، ادعا کرد که ابزارهایی را برای والدین و سرپرستان راه‌اندازی خواهد کرد تا در آن، والدین قادر به مشاهده میزان مدت زمانی که فرزندانشان در برنامه بوده اند باشند و از محدودیت‌هایی را جهت استفاده فرزندان تعیین کنند.

همچنین این شرکت در حال گسترش اقدامات امنیتی برای بزرگسالانی هستند تا از ارسال پیام مستقیم به نوجوانانی که آنها را دنبال نمی‌کنند، منع می‌شوند. لازم به ذکر است این برنامه بزرگسالان را منع می کند که نوجوانانی که آنها را دنبال نمی کنند تگ یا منشن کنند.

اینستاگرام : قابلیت های امنیتی جدید اینستاگرام برای سال 2022
قابلیت های اینستاگرام در سال 2022

 

محتوای حساس مصرف‌شده یکی دیگر از قابلیت هایی  است که کاربران جوان را هدف قرار داده و نوجوانان را به یک موضوع متفاوتی هدایت می کند.و در صورتی که نوجوانان بیش از حد در این موضوعات غرق شوند اینستاگرام موضوع جدید را به آنها معرفی می کند.

آدام موسری مدیر عامل اینستاگرام اعلام کرد؛ قابلیت های جدید در راه است که هدف اصلی آن جلب رضایت کاربران می باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *