شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام :ارسال پست اینستاگرام با کامپیوتر

فهرست مطالب

تولید پست اینستاگرام  :

در پی در خواست های مکرر و دائم کاربران در تولید پست اینستاگرامی از طریق کامپیوتر شخصی و لپ تاپ این ویژگی در حال تست میباشد و در مدتی نه چندان دور رونمایی خواهد شد.طبق گزارشات اعلام شده اینستاگرام در حال آزمایش روی طریقه جدیدی است تا کاربران به راحتی بتوانند پست های خود را با لپ تاپ شخصی بازگذاری کنند.با ما همراه باشید تا تولید پست اینستاگرام را معرفی کنیم.

الساندرو پالوزی، افشاگر معروف اینستاگرام طی یک توییت اعلام کرد که اینستاگرام در حال آزمایش روی روش جدیدی است که کاربران می توانند به راحتی  پست های خود را با استفاده از دسکتاپ یا لپ تاپ شخصی خود منتشر کنند.این قابلیت به صورت داخلی تست شده و فعلا تنها راه ممکن برای تولید پست های اینستاگرامی، استفاده از اپلیکیشن یا گزینه است که روی مرورگر دسکتاپ (کروم یا فایر فاکس) نمایش داده می شود.یکی از پرطرفدارترین قابلیت های درخواست شده از طرف کاربران ایجاد و انتشار پست از طریق دسکتاپ و لپ تاپ است.

اینستاگرام :ایجاد پست اینستاگرامی از طریق دسکتاپ و لپ تاپ
ایجاد پست اینستاگرامی از طریق دسکتاپ و لپ تاپ
پالوزی در توییت جدید خود ، از چند تصویر که که ظاهر قابلیت جدید در طی تست های مختلف را به نمایش گذاشته ،البته ممکن است که اینستاگرام قبل از عرضه نهایی و کامل این قابلیت،تغییرات عمده ای در آن ایجاد کند.

طبق گزارش Phonearena، انتشار پست اینستاگرامی با لپ تاپ ، دقیقا مشابه با اپلیکیشن است.یعنی در گزینه (دکمه) در قسمت بالای نمای دسکتاپ وجود دارد(آیکون + در یک کادر) که به کاربر اجازه می دهد تا پست های اینستاگرامی خود را از روش صفحه لپ تاپ تولید کند.

با استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام ،امکان کشیدن  و رها سازی عکس ها و همچنین ویدئو های دلخواه و همچنین دستیابی به یک ویرایشگر با پشتیبانی از فیلترهای متفاوت و انجام برش برای کابران مهیا می شود.کاربر  امکان برچسب گذاری و به اصطلاح تگ ، کپشن و مکان را دارد.در تنظیمات پیشرفته ، امکان غیر فعال سازی کامنت ها برای کاربران فراهم شده است.

تاریخ مشخصی برای استفاده کاربران از ایجاد و انتشار پست اینستاگرامی با استفاده از دسکتاپ بیان نشده است.و کاربرانی که از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده می کنند.از فیسبوک خواسته اند تا این گزینه را هرچه زودتر راه اندازی کند.پس امیدواریم که این قابلیت جدید در آینده نزدیکی عرضه شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *