شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام :استوری کردن پست ها با استیکر Reshare اینستاگرام

فهرست مطالب

استوری کردن پست ها با استیکر:

اخبار جدید اینستاگرام  اعلام کرد که این شبکه در حال آزمایش استیکر جدید Reshare می باشد؛ ولی چگونه با استیکر Reshare اینستاگرام پست ها را استوری کنیم؟ با ما همراه باشید تا استوری کردن پست ها با استیکر را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

چگونه با استیکر Reshare اینستاگرام پست ها را استوری کنیم؟

کاربران با انتخاب استیکر «Reshare» در قسمت استوری، در صفحه‌ جداگانه ای «recently viewed»، لیست پست هایی که به تازگی دیده، ذخیره یا پست کرده‌‌اند را مشاهده و با انتخاب پست خاص خود، آن پست دلخواه را روی استوری خود قرار داده. در این بخش امکان اضافه کردن محتوا از قسمت IGTV و Reels هم امکان پذیر می باشد.

اینستاگرام :استوری کردن پست ها با استیکر Reshare اینستاگرام
پست کردن استوری ها با استیکر

نکته مهم اینکه این ویژگی طوری طراحی شده که کاربران تنها با فشار دادن دکمه اشتراک ‌گذاری، به انتشار محتوا اقدام نکنند و از بین محتواهایی که جدیدا مشاهده کرده با دقت بیشتری، بهترین‌ گزینه را انتخاب کند. همچنین این استوری میتواند حاوی عکس پس زمینه و جذاب تر باشد و قابلیت شخصی سازی را دارد.استوری‌ها با این قابلیت جدید، از حالت تکراری و یکنواختی خارج شده و این موضوع موجب تعامل بیشتر دنبال مخاطبان با کاربر می‌ شود.لازم به ذکر است که این ویژگی در حال حاضر به صورت آزمایشی برای تعدادی از کاربران فعال شده و باید منتظر ماند تا زمانی که اینستاگرام به صورت رسمی این قابلیت را به این برنامه اضافه خواهد کرد.

گفتار پایانی :

دوستان عزیز در این مقاله به بررسی و تحلیل قابلیت جدید اینستاگرام که در حال آزمایش است و در دسترس تعداد محدودی از کاربران است پرداخته شد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *