یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :پست پیشنهادی اینستاگرام به صورت آزمایشی به ابتدای صفحه می‌آید.

فهرست مطالب

پست های پیشنهادی در ابتدای صفحه اینستاگرام :

اینستاگرام با توجه به علایق شما معمولا پست‌هایی Suggested Posts  نمایش می‌دهد.یکی از دلایلی که اینستاگرام  قصد نمایش پست‌ها در صفحه اصلی و در بین پست‌های پیج‌های Follow شده به وسیله کاربران  این است که تعداد زیادی از کاربران خیلی کم به قسمت پست‌های پیشنهادی نمی‌رسند.

اینستاگرام :پست‌های پیشنهادی اینستاگرام به صورت آزمایشی به ابتدای صفحه می‌آید.
پست های پیشنهادی در ابتدای صفحه

نمایش پست‌های پیشنهادی در بین  پست‌های عادی فید :

اگر تعداد صفحات زیادی را دنبال کرده باشید، قطعا نسبت پست‌هایی که مشاهده می کنید بالا خواهد بود. ولی با وجود قابلیت جدید اینستاگرام، پست‌های پیشنهادی همزمان با پست‌های صفحاتی که دنبال کرده اید به طور ترکیبی قابل مشاهده خواهد بود.

و کاربران قادر به غیرفعال کردن این قابلیت نخواهند بود. هرچند این امکان وجود دارد تا به مدت 30 روز پست‌های پیشنهادی را در بخش فید مشاهده نکنید. ولی اکنون راه حل دائمی جهت غیرفعال کردن مشاهده این پست‌ها وجود ندارد.

اینستاگرام قصد دارد در پست‌های پیشنهادی، کاربران آن چه را که علاقه دارند مشاهده کنند. و قادر به انتخاب موضوعات مورد علاقه‌ خود هستند هستید و همچنین پست‌های که به آن‌ها تمایلی ندارند را در بخش فید خود مشاهده نمی کنند.

در هر صورت باید منتظر واکنش کاربران به این قابلیت باشیم. در صورت استقبال از این قابلیت در ماه‌های آینده صفحه اصلی اینستاگرام شاهد پست‌های Suggested خواهیم بود. وتا انتشار عمومی این ویژگی، احتمالا تغییراتی برای کاربردی‌تر شدن و بهبود پست‌های پیشنهادی به وجود خواهد آمد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *