یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :آزمایش قابلیت قرار گرفتن لینک در استوری instagram

فهرست مطالب

قابلیت قرار گرفتن لینک :

امکان دارد در اینستاگرام استوری‌هایی را دیده اید که با کشیدن صفحه به وسیله انگشت به طرف بالا وارد لینک وب‌سایت دلخواه خود می شوید.ولی این ویژگی برای تمام کاربران فعال نیست و فقط قرار دادن  لینک در استوری برای کاربرانی  فعال است که دارای تعداد خاصی دنبال کننده هستند. ولی مدتی است اینستاگرام در حال تست استیکر جدیدی است که این قابلیت را با کمی تفاوت برای تمام کاربران فعال کند.

بدین صورت کاربران قادر خواهند بود استیکر لینک را انتخاب و به راحتی لینک دلخواه را در استوری بگذارند. تفاوت این استوری‌ها تفاوت‌ زیادی با استوری‌های سوایپ به بالا دارد.  این‌که مخاطب برای ورود به لینک باید این استیکر را لمس  نمایند، ضمنا امکان جوابگویی به استوری‌های دارای لینک با مدل قبلی متفاوت است. .

اینستاگرام :قابلیت قرار گرفتن لینک در استوری اینستاگرام در حال آزمایش است.
گذاشتن لینک در استوری

شایان ذکر است این ویژگی در حال حاضر به‌صورت آزمایشی برای حساب تعداد کمی از کاربران فعال شده است. اینستاگرام اعلام کرده هدف از این تست ارزیابی بازخورد کاربران و طریقه استفاده آن‌ها می باشد.تنها نگرانی اینستاگرام این است که تعدادی از کاربران از این ویژگی برای گذاشتن لینک اطلاعات جعلی یا اسپم استفاده نمایند. مدیر محصول اینستاگرام اعتقاد دارد، استیکرها  محبوب ترین راه تعامل در بین کاربران است و با جو فعلی این شبکه اجتماعی سازگاری بیشتری دارد.

همچنین اینستاگرام فعلا درحال ارزیابی قرار دادن لینک در استوری می باشد. و این ویژگی به صورت استیکر برای تمام کاربران فعال خواهد شد و یا فقط برای کاربرانی که فعلا امکان قرار دادن لینک را دارند. ضمنا اینستاگرام هیچ تصمیمی برای فعال کردن لینک‌ها در محیط داخلی اینستاگرام مانند فید و کامنت‌ها  ندارد.

در هر صورت باید فعلا منتظر ماند تا ببینیم قصد اینستاگرام چه خواهد بود. و اگر صفحه شما کمتر از ده هزار فالور دارد می‌توانید به عرضه این ویژگی در آینده امید داشته باشید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *