یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :نمایش آمار ریلز و ویدیوهای لایو به تولیدکنندگان محتوا

فهرست مطالب

آمار ریلز و ویدئوها به تولید کنندگان محتوا :

طبق گزارشات اعلام شده هم اکنون اینفلو ئنسرهای اینستاگرام می توانند آمار کلی از تعامل کاربران را با ویدئوهای زنده و ریلز را کلی و دقیق مشاهده و بررسی کنند. در این مطلب به بررسی نمایش آمار ریلز به تولید کنندگان پرداخته می شود با ما همراه باشید.

طبق گزارش روتیرز و به نقل از engadget، کاربران به راحتی می توانند از تولید کننده محتوا و حساب های کاربری تجاری استفاده کنند.به راحتی می توانند به آمار پست های خود دسترسی داشته باشند.اینستاگرام با عرضه آمار جدید مرتبط با ویدئوهای زنده ریلز به تولید کنندگان اطلاعات جدیدی در مورد نحوه عملکرد در این قسمت ارائه می دهد.

همانطور که می دانید ویژگی ویدئوهای زنده از مدت ها پیش برای این پلتفرم  ارائه شده است.ولی ویژگی قسمت ریلز نسبتا جدید است.اینستاگرام این قابلیت را بعد از ماه ها تست در سال 2020 برای کاربران عرضه کرد.و کاربران توانستند از این ویژگی جدید تجربه ای شبیه به تیک تاک داشته باشند.

اینستاگرام :نمایش آمار ریلز و ویدیوهای لایو به تولیدکنندگان محتوای اینستاگرام
نمایش آمار ریلز به تولید کنندگان محتوا
کاربران اینستاگرام با استفاده از آمار جدید می توانند به راحتی تعداد لایک ها،بازدیدها،کامنت ها ،ذخیره و به اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه خود را در قالب ریلز به اشتراک گذاشته اند،مشاهده کنند.البته این آمار در رابطه با ویدئوهای زنده کمی متفاوت است.به راحتی می توانید تعداد بازدیدها،اشتراک گذاری ها و همچنین تعداد حساب کاربرانی که توانسته اند با استفاده از این ویدئو پیام و صدای خود را به او برسانند،مشاهده نمایید.
جدای از اینستاگرام قسمت آمار حساب های کاربر را به روز کرده است.در این قسمت که با استفاده از منوی کشویی موجود در سمت راست صفحه و بالای صفحه قابل دسترسی است،
حساب های کاربری که رابطه مستقیم با محتوای فرد تعامل دارند،را به غیرفالوور و فالوور تقسیم بندی کرده است.در همین قسمت محتواها بر اساس تعاملات و رسایی  نوع حساب تقسیم بندی می شود،تا تمام کاربران در رابطه با محتوایی که بزرگترین اثر بخشی را داشته است، می توانند اطلاعات دقیق تری به دست آورند.
طبق گزارشات اینستاگرام،در ماه های آینده گزینه جدیدی که از قبل تعیین شده در چهار چوب زمانی را به صفحه آمار خود اضافه خواهد کرد و کاربران به راحتی میتوانند داده ها را به طریق دیگری به غیر از دیدن اعداد مرتبط با 7 تا 30 روز قبل فیلتر کنند.در نتیجه کاربران در آینده ای نه چندان دور می توانند از طریق دکستاپ به این داده ها دسترسی داشته باشند.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *