یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام: اضافه کردن زیر نویس خودکار به استوری اینستاگرام

فهرست مطالب

اضافه کردن خودکار زیر نویس به استوری های اینستاگرام فعال شد:

اینستاگرام جدیدا یک قابلیت جدید به قابلیت های خود اضافه کرده است.در این قابلیت  زیرنویس خودکار در استوری اضافه شده است و کاربر می تواند به راحتی و با انتخاب فونت در استوری زیر نویس را انجام دهد.

مزایای زیر نویس خودکار استوری :

قابلیت زیر نویس خودکار که توسط  Matt Navarra ،یکی از کاربران توییتر کشف شد و به وسیله یک استیکر به نام CC Captions در اختیاردیگر کاربران قرار می گیرد.این قابلیت مزایای فراوانی دارد از جمله این مزیت ها برای افراد ناشنوا بسیار مفید است.و افرادی که در مکان های شلوغ هستند و نمی توانند به صدای استوری گوش بدهند بسیار مفید است.

طریقه استفاده از زیرنویس در استوری اینستاگرام :

قابلیت زیر نویس به وسیله استیکر CC Captions  فعال و در دسترس کاربران قرار می گیرد اگر این استیکر را ندارد ،یقینا این قابلیت برای شما هنوز فعال نشده است.بعد از اینکه استیکر را زیر نویس را انتخاب کردید بعد از چند لحظه اینستاگرام صدا را تبدیل به متن می کند و به طور خودکار در استوری شما قرار می دهد البته این تبدیل صدا به متن چند لحظه ای زمان می برد.

اضافه کردن زیر نویس خودکار به استوری های اینستاگرام فعال شد.
زیر نویس خودکار

 

هم اکنون درج زیر نویس در استوری با 4 حالت انجام می پذیرد.ولی با این حال امکان دارد چون در ابتدای مسیر راه اندازی این قابلیت جدید هستند ممکن است برخی  زمان ها دقت کافی روی کلمات وجود نداشته باشد و بعضی از کلمات به صورت اشتباه تایپ شود.

فعال بودن 17 زبان :

همانطور که می دانید اینستاگرام قابلیت اضافه کردن زیر نویس به IGTV را برای 17 زبان دنیا فعال کرده است و این احتمال وجود دارد که قابلیت جدید زیر نویس استوری با همان زبان ها سازگار بوده و باز هم هنوز مشخص نیست که این سازگاری با سایر زیان ها ازجمله زبان فارسی وجود دارد یا خیر؟

توییتر و زوم و قابلیت زیرنویس :

طبق گزارش Engadget ؛

زوم و توییتر نیز در حال کار بر روی یک قابلیت شبیه به اینستاگرام هستند،اما زمان انتشار این قابلیت معلوم نیست.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *