یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :فعالیت الگوریتم نمایش پست اینستاگرام چگونه است؟

فهرست مطالب

مدیر عامل اینستاگرام توضیحی در مورد الگوریتم نمایش پست اینستاگرام بیان کرده که نحوه کار با Instagram کمی پیچیده شده است.مدیر شبکه اجتماعی اینستاگرام آدام ماسری، در تازه ترین مصاحبه خود اعلام کرد، در ارتباط با نمایش پست اینستاگرام ، شایعاتی مبنی بر اینکه اینستاگرام تعدادی از پست ها را از روی غرض و قصد مخفی یا رد می‌کند، این موضوع را کاملا نقض کرده است.با ما همراه باشید تا الگوریتم نمایش پست اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

الگوریتم نمایش پست اینستاگرام:

طبق اظهارات مدیر اینستاگرام، این شبکه اجتماعی  سیگنال‌های بسیاری را برای آن چیزی که در اینستاگرام، می بینید، استفاده می کند.برای انجام این کار فقط به استفاده از یک الگو اکتفا نمی‌کند. با توجه به این صحبت ها می‌توان نتیجه گرفت نحوه کار اینستاگرام هم چندان آسان نیست و حاوی پیچیدگی‌های خاص و منحصری است.

آدام ماسری در ادامه گزارش اعلام کرد که همچنین اینستاگرام وظیفه خود می داند تا در  مورد علت کاهش محتوا و طریقه ارسال سرویس، توضیحات دقیق‌ و کامل تری ارائه دهد. یکی از رازهای مهمی که اینستاگرام جدیدا افشا کرده است،‌ این است که تعداد زیادی از فالوورهای کاربران از دیدن پست‌های آنها محروم می‌شوند، چون اکثر کاربران در اینستاگرام، فقط بخش کمی از پست‌های تازه انتشار یافته را مشاهده می کنند.

اینستاگرام : فعالیت الگوریتم نمایش پست های اینستاگرام چگونه است؟
الگوریتم اینستاگرام

الگوریتم مشاهده پست اینستاگرام:

نکته بسیار خوب آشنایی بیشتر با چگونگی عملکرد اینستاگرام  است. ماسری اعلام کرد که اینستاگرام برای مشخص شدن آن مواردی که برای شما به نمایش گذاشته می شود،از فرآیندها، الگوها و طبقه‌بندی‌های زیادی استفاده می‌کند که هر کدام هدف خاصی را دنبال می‌کنند.

مهم‌ترین سیگنال‌های اینستاگرام :

اطلاعات پست منتشر شده (Information about the post)

اطلاعات شخصی که پست منتشر کرده  (Information about the person who posted)

فعالیت کاربر (Your activity)

سابقه تعامل کاربر با افراد (Your history of intereacting with someone)

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *