اکانت اینستاگرام بعد از چه مدت پاک می‌شود؟

بعد از اینکه گزینه، Permanently delete my account را انتخاب کردید، باید توجه داشته باشید که بعدا به هیچ عنوان امکان ورود یا لاگین به حساب خود را ندارید.

به بیان ساده‌ و راحت حذف اکانت اینستاگرام مساوی است با مرگ دیجیتال و لازم به ذکر است که درصورت حذف اکانت همه اطلاعات شما در حسابتان حذف می‌شود.و تمام عکس ها، ویدئوها،کامنت ها و لایک ها و از همه این موارد مهم تر تمام فالوورها حذف می شود.و بعد از گذشت 30 روز قابل بازگردانی نیست.ولی چون حذف حساب اینستاگرام از طرف شما انجام شده به این معنی نیست که پروسه حذف اکانت به پایان رسیده است.و شبکه اینستاگرام بعد از انجام حذف اکانت توسط شما، حدود 90 روز به زمان نیاز دارد،و هیچ فردی قادر به دسترسی به پروفایل ندارد.و بعد از 90 روز اینستاگرام یک کپی از همه اطلاعات روی سرور بک آپ ذخیره می شود.و علت این موضوع بررسی مجدد حساب برای مشکلات قانونی و سرپیچی از ضوابط اینستاگرام است.هر چند شما قادر به بازگرداندن حساب و اطلاعات خود باشید.

اینستاگرام : بعد از چه مدت اکانت اینستاگرام پاک می شود؟
حذف اکانت اینستاگرام

آیا می‌توانم از آدرس ایمیل مشابه حساب جدید اینستاگرام بسازم؟

برای ساخت اکانت جدید روی ایمیل مشابه باید 30 روز و یا تا 90 روز بسته به اینستاگرام باید صبر کنید.و تا آن زمان،اکانت هنوز متعلق به آی دی فعلی تعلق دارد. و بعد از گذشت 30 روز قادر به ساخت حساب جدید روی ایمیل مشابه باشید.و لازم به ذکر است که اصلا نمی توانید از نام پروفایل قبلی برای حساب جدید استفاده نمایید.

حساب اینستاگرام حذف شده را چگونه بازگردانی کنم؟

در مدت زمان 30 روزه بعد از حذف کامل اکانت، قادر به بازگرداندن آن هستید.کافیست وارد اینستاگرام شده و با آی دی و پسورد لاگین شوید. اینستاگرام به شما می گوید که آیا قادر به بازگرداندن حساب خود هستید یا خیر؟