شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

حذف تصویر از پست اسلایدی در اینستاگرام

فهرست مطالب

حذف تصویر از پست اسلایدی در اینستاگرام :

امکان انتشار پست های اسلایدی (یا کاروسل) در اینستاگرام در سال 2017 برای کاربران فراهم شد،و بعد از این تاریخ کاربران می توانند ترکیبی از 10 تصویر و فیلم را در یک پست اسلایدی منتشر کنند.اما بعد از 4 سال کاربران می توانند در یک پست کاروسل کلیپ و تصویر دلخواه خود را حذف کنند.

برای حذف یک ویدئو و پست از کاروسل کافیست این مراحل را به ترتیب انجام دهید.

در مرحله اول پست را انتخاب سپس روی گزینه 3 نقطه،تپ کنید و گزینه edit را انتخاب نمایید.سپس کلیپ و تصویر مورد نظر را از بین اسلایدها انتخاب نماید و و گزینه delete را انتخاب نماید.

اینستاگرام :ویژگی حذف تصویر از پست اسلایدی
حذف تصویر از پست اسلایدی

 

آدام موسری (رئیس اینستاگرام)،اعلام کردقابلیت حذف تصویر در پست های اسلایدری در حال حاضر روی سیستم iOS قابل دسترس است.ولی به زودی در دسترس کاربران اندروید قرار میگیرد.

لازم به ذکر است کاربران ساکن آمریکا، قابلیت Rage Shake را در دسترس دارند و به محض مواجه شدن با مشکل در اینستاگرام کافیست گوشی را تکان دهند.با این حرکت رابط گزارش اشکال اینستاگرام برای کاربر ظاهر می شود.و بعد کاربر اقدام به ارسال مشکل می کند.موسری اعلام کرد،ویژگی Rage Shake کمک می کند تا مشکلات خاص، اولویت بندی شود.و برای حل مشکل اقدامات لازم انجام شود.

ویژگی Rage Shake و حذف تصویر از اسلاید هیچ گونه تغییری در چگونگی استفاده از اینستاگرام ایجاد نمی کند.ولی بی شک دارای کاربردهای زیادی است که کاربران از آن استفاده می کنند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *