یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

instagram: جستجوی عالی در اینستاگرام بدون استفاده از هشتگ

فهرست مطالب

همه کاربران اینستاگرام در سرتاسر جهان می دانند که برای جستجو در این شبکه اجتماعی باید از ابزار هشتگ استفاده کنند، اما با به روز رسانی های جدید این شبکه اجتماعی دیگر نیازی به استفاده از هشتگ نیست.در این مطلب در مورد بدون استفاده از هشتگ در اینستاگرام جستجوی موفقی داشته باشید.نکته های جالبی بیان می شود خالی از لطف نیست تا انتها با ما همراه باشید.

بدون استفاده از هشتگ در اینستاگرام جستجوی موفقی داشته باشید.
کلمه کلیدی در اینستاگرام

بدون استفاده از هشتگ در اینستاگرام جستجوی موفقی داشته باشید:

یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام که برای کاربران خود گذاشته است،این است که بدون استفاده از هشتگ می توانید به جستجوی خود در اینستاگرام بپردازید،و مانند زمانی که از هشتگ استفاده می کردید جستجوی عالی و موفقی داشته باشید.

کلمات کلیدی :

قابلیت جدید اینستاگرام که برای راحتی کاربران خود ایجاد کرده است،استفاده از کلمات کلیدی است.بدین منظور که کاربران بدون استفاده از هشتگ و فقط با تایپ کلمات کلیدی می توانند به آنچه که مورد نظرشان است برسند.

کشورهایی که قابلیت استفاده از کلمات کلیدی دارند؟

این قابلیت جدید اینستاگرام که در کشورهای انگلیس،آمریکا،کاندا و ایرلند است .تمام کاربران انگلیسی زبان این چند کشور می توانند از این قابلیت جدید اینستاگرام استفاده نمایند.و نیازی به استفاده از هشتگ نیست.

بدون استفاده از هشتگ در اینستاگرام جستجوی موفقی داشته باشید.
کلمه کلیدی در اینستاگرام

مزایای کلمه کلیدی بر هشتگ :

همانطور که می دانید برای جستجو در شبکه اجتماعی اینستاگرام ،باید کلمه مورد نظر را در قالب هشتگ بنویسید.و حتما باید نام حساب کاربری مورد نظر را تایپ و سپس پیج مورد نظر را پیدا کنید، و محتوای دلخواه خود را مشاهده نمایید.

به عنوان نمونه اگر فردی بخواهد کلمه “food” را در اینستاگرام پیدا کند،باید یک کار را انجام می داد؛

مرحله اول :

در این مرحله،در کادر جستجو وارد شوید و کلمه food را وارد کنید،تا نام تمام حساب هایی که با این نام هستند برایتان به نمایش گذاشته می شود و تمام حساب هایی که در بیو آنها از این کلمه استفاده شده است روی صفحه به نمایش گذاشته می شود.

بدون استفاده از هشتگ در اینستاگرام جستجوی موفقی داشته باشید.
کلمات کلیدی در اینستاگرام

قابلیت جدید جستجو :

اما کاربران جدیدی که از قابلیت جدید اینستاگرام استفاده می کنند.کافی است که کلمه مورد نظر را در جستجو تایپ کند،تا تمام پست هایی که مرتبط با این کلمه کلیدی است برایش به نماش گذاشته می شود.شما با وارد کردن کلمه food به راحتی می توانید تمام پست هایی که با این کلمه در ارتباط است را پیدا کنید.

معایب قابلیت جدید جستجو :

مطابق مطالعات انجام شده ،هنوز اطلاعات دقیق از قابلیت های این شبکه در دسترس نیست و این سوال زیاد تکرار می شود که چگونه این سرویس جدید می تواند تمام پست ها را مشخص کند،چه عواملی در پیدا کردن پست ها به جستجو گر کمک می کند؟پاسخ این سوال آسان است عواملی از قبیل کپشن،محتوا در زمان انتشار پست می تواند به این سیستم کمک فراوانی می کند.و کاربر به راحتی با استفاده از کلمه کلیدی می تواند پست مورد نظرش را پیدا کند.

بدون استفاده از هشتگ در اینستاگرام جستجوی موفقی داشته باشید.
کلمات کلیدی در اینستاگرام

توصیه مهم :

دوستان عزیز در این مقاله در مورد استفاده از کلمات کلیدی در جستجو مطالبی بیان شد و به شما کاربر عزیز توصیه می شود در هنگام انتشار پست و نوشتن محتوا از کلمات کلیدی جذاب و جالب استفاده کنید تا در هنگام سرچ به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *