شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام :آمورش نادیده گرفتن درخواست follow در اینستاگرام

فهرست مطالب

همانطور که می دانید اینستاگرام قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کاربران برای مدیریت پیج‌های خود، گذاشته است، که بسیاری از افراد از این قابلیت ها بی اطلاع هستند.به عنوان نمونه کاربران قادر به مشاهده، درخواست فالو داشته اید و هیچگونه واکنشی نشان نداده اند هستند.با ما همراه باشید تا نادیده گرفتن درخواست فالو را به شما آموزش دهیم تا به راحتی متوجه شوید چه افرادی درخواست فالو شما را رد یا نادیده گرفته اند.

نادیده گرفتن درخواست فالوو :

ما در مورد اشخاصی صحبت می کنیم که به آن‌ها درخواست فالو داده‌ ایم، ولی درخواست ما را نه رد کرده اند و نه قبول ، یعنی شخص مورد نظر هیچ واکنشی به درخواست ما نداده  و یا ممکن است اصلا متوجه درخواست ما نشده.

برای مشاهده این اشخاص، از برنامه اینستاگرام، به قسمت Setting وارد شوید، به قسمت Security مراجعه کنید و از بخش Data and History از قسمت پایین صفحه، آیکون Access Data را انتخاب نمایید. در این قسمت دسترسی زیادی به اطلاعات می‌توانید داشته باشید.

به عنوان نمونه با انتخاب گزینه Password Changes  قادر به مشاهده تعداد و تاریخ تغییر پسورد اکانت خود  می باشید.و یا در قسمت Former Usernames همه یوزرنیم‌هایی که در گذشته برای خود انتخاب کرده و در حال حاضر تغییر داده اید، قابل مشاهده و نمایش است. در بخش  Former bio text قادر به مشاهده بیوگرافی‌های خود در گذشته هستید.

ولی در کنار تمام موارد، قسمتی به نام Connections که در آن اطلاعات کاملی از درخواست فالو، فالوورها، اشخاصی که شما را فالو کرده، تمام هشتگ‌هایی که شما فالو کردید و… در آن قابل مشاهده است.

اینستاگرام :چه اشخاصی در اینستاگرام به درخواست فالو شما بی‌توجه بوده‌اند؟
نادیده گرفتن درخواست فالو

 

در این قسمت گزینه Current follow requestes را انتخاب نمایید تا درخواست‌های شما برای فالو کردن دیگر کاربران که تا به حال تایید یا رد نشد قابل مشاهده است. در این قسمت همه اشخاصی که از هنگام ایجاد حساب کاربری شما که امکان دارد  برای سال‌ها قبل باشد، به آن‌ها درخواست داده‌ و درخواست شما بی‌ جواب مانده قابل مشاهده است.

ضمنا دیگر کاربران نیز می‌توانند درخواست‌هایی فالوو که به شما داده‌اند و شما تایید یا رد نکرده‌اید را مشاهده کنند، اگر قصد حذف شدن از این لیست را دارید،حتما درخواست دیگران را تایید یا برای رد درخواست گزینه Delete را انتخاب نمایید، بدین صورت نام شما از لیست دیگران حذف می شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *