یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام : آموزش افزایش بازدید reels اینستاگرام

فهرست مطالب

یکی از ویژگیهایی که فیسبوک برای رقابت با برنامه تیک تاک به اینستاگرام اضافه کرده،قابلیت ریلز (Reels) است.ولی سوالی که تولیدکنندگان محتوا در این زمینه مطرح می کنند؟ که چگونه می‌توانند در این قسمت به محبوبیت برسند؟ و یا افزایش تعداد بازدید ریلز چگونه است؟

ما در این مقاله به هشت راه کاربردی افزایش تعداد بازدید ریلز اینستاگرام اشاره میکنیم، که شما هم بتوانید به راحتی در این قسمت نظر کاربران را به محتوای خود را جلب کنید. با ما همراه باشید.

افزایش تعداد بازدید ریلز (Reels) :

معرفی هشت راه کاربردی برای افزایش تعداد بازدید ریلز :

۱- موضوع :

اولین گزینه ای که موجب افزایش بازدیدها می‌شود، رعایت این موضوع است  که شما حتما ویدئوهایی را که کاربران می‌خواهند مشاهده نمایند برای آنها به نمایش بگذارید. بنابراین، با کمی فکر و انتخاب موضوعاتی  که قادر به جلب نظر توجه کاربران و جذب بیشتر آنها به سمت پیجتان می شود. دقت داشته باشید،برای رشد پایدار تر، موضوع انتخابی باید ثابت باشد تا مخاطبان با مشاهده ویدیوهای شما دچار سردرگمی نشوند.

۲- توجه به موضوعات روزانه پربازدید :

با روی بورس بودن جذب بازدید بیشتر می شود.به کاربردن  چالش‌های روز، منتشر کردن ویدیو و آهنگ‌های پربازدید از روش های مورد توجه گرفتن و جذب بیشتر در فضای مجازی است. پس شما با دنبال کردن مطالب روز و ساخت انواع ویدیوهای مورد پسند کاربران می توانید، جذب کاربر بیشتری داشته باشید.

۳- اصالت :

همانطور که می دانید، دارنده و سازنده اکانت در اینستاگرام  حق انتشار ویدیو را دارند. دقت داشته باشید برای به انتشار ویدیوها به هیچ عنوان از ویدئوها و محتواهای تولید شده توسط دیگر کاربران و برنامه‌های مانند تیک‌تاک که دارای واتر مارک می باشد،اصلا استفاده نکنید. برای تولید و ویرایش محتوای خودسعی کنید از برنامه اینستاگرام استفاده نمایید.

۴- تدوین :

انتشار ویدیوهای، ویرایش شده  محتوای ضبط مهم‌ترین راه‌ برای دریافت بازخورد بهتر و بیشتر از کاربران در شبکه‌های اجتماعی است.با کمی خلاقیت در زمان شروع و انتهای ویدیوها و استفاده از جلوه‌های جذاب و استفاده ازتغییر زاویه دید ترفندهای عالی برای جذاب شدن محتوا در زمان ویرایش و همچنین کمک از سرعت ویدئو و کم و زیاد شدن صدا می تواند کمک زیادی در جذب کاربر داشته باشد.

اینستاگرام : افزایش تعداد بازدید ریلز اینستاگرام به چه صورت است؟
افزایش تعداد بازدید ریلز

۵- متن :

اضافه کردن نوشته به محتوا کار بسیار مهمی است ، هرچند ریلز اینستاگرام اصولا با محتوای ویدیویی مرتبط است. ولی اضافه کردن نوشته به محتوا کار بسیار مهمی است. به عنوان نمونه؛ شما قادر هستید، از این ابزار برای دریافت کامنت بیشتر، گذاشتن زیرنویس در حالت بی صدا برای کاربرانی به تماشای ریلز می‌پردازند استفاده نمایید. لازم به توضیح است که ، استفاده از زیرنویس موجب می‌شود تا کاربران مدت زمان بیشتری را برای تماشای ویدیوهای شما صرف کنند.

۶- به اشتراک گذاری :

یکی از راهکارهای عالی و مهم برای جذب و بازدید بیشتر کاربران ،استفاده از یک کاور مناسب و عالی برای انتشار ویدیوها به وسیله خود یا درخواست از مخاطبان است. شما می‌توانید به راحتی در زمانی که تصمیم برای استوری کردن محتوای  تازه خود دارید، از یک تصویر عالی و منطبق به عنوان کاور در ابتدایی ویدیو استفاده نمایید تا از طریق این تصویر بتوانید حس کنجکاوی کاربران را برای تماشای ویدیو قلقک دهید.

۷- ارتباط با کاربران :

با پاسخگوی به نظرات کاربران خود و ایجاد انجمن آنلاین افزایش بازدید شما بیشتر می شود. همیشه همه‌چیز مطابق با الگوریتم‌های از قبل نوشته پیش نمی‌رود، پس باید دقت داشته باشید که تاثیر گذارترین راه ارتباط با کاربران است. لازم به ذکر است که حفظ ارتباط خود با کاربران به بهترین شکل  و پاسخ به نیازهای آنان می تواند به افزایش بازدید کمک کند.

۸- مداومت در انتشار محتوا :

مداومت و نظم در به اشتراک گذاری همیشگی محتوا از نکات مهم در تولید ویدیو برای ریلز، است.توصیه های متفاوتی برای  تعداد انتشار و زمان محتوا وجود دارد. حداقل میزان انتشار محتوا، سه‌بار در هفته و حداکثر میزان انتشار سه‌بار در روز توصیه می شود.دقت داشته باشید نوع محتوا و کیفیت آنها جدای از صحبت زمان و تعداد ویدیوها موضوعات مهمی است ،که موجب افرایش تعداد بازدید محتوای شما می‌شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *