شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام :آموزش رفع مسدودی اینستاگرام

فهرست مطالب
همانطور که می دانید اینستاگرام با وضع قوانین سخت سعی در بالا بردن امنیت برنامه خود دارد،و یکی از روش هایی که اینستاگرام انجام میدهد، بلاک کردن موقت و یا دائمی حساب های کاربری می باشد.البته زمانی این اتفاق می افتد که کاربر اقدامی خلاف قوانین اینستاگرام انجام دهد،به سرعت این شبکه اجتماعی تشخیص داده و حساب کاربر را مسدود می کند و تا هنگامیکه حساب کاربر پاک نشود ، حساب او مسدود است، اگر اینستاگرام حساب کاربری شما را مسدود نموده با ما همراه باشید تا رفع مسدودی اینستاگرام  را به شما آموزش دهیم.

رفع مسدودی اینستاگرام :

در ابتدای مقاله دلایل مسدود شدن کاربر از طرف اینستاگرام بیان شد،البته اینستاگرام روش های مختلفی را برای مسدودی حساب کاربران استفاده می کندولی از همه این روش ها مهم تر و اصلی تر بلاک شدن موقت می باشد که با ارسال پیام Your Account Has Been Temporarily Bloked به کاربر اعلام می شود.این نوع بلاک زیاد جای نگرانی ندارد چون با انجام چند مرحله این بلاکی رفع می شود.

یکی از علت های اصلی مسدود شدن به صورت موقت انجام کارهای مشکوک  زیاد رد مدت زمان کوتاه است و موجب می شود که اینستاگرام شما را یک ربات تشخیص داده و مسدود شوید.به عنوان نمونه می توان به ارسال پست های متنوع و متعدد، ارسال کامنت بیش ازحد،فالو و آنفالوهای زیاد و مکرر در مدت زمان کوتاه و یا لایک کردن بیش از حد اشاره داشت.

طریقه رفع مشکل بلاک شدن موقتی توسط اینستاگرام :

یکی از رایج ترین روش های اینستاگرام برای بستن حساب های کاربران مسدود کردن به صورت موقت است.و این نوع مسدودی را همراه با ارسال یک پیام به کاربر اعلام می کند و برای رفع مسدودی بازه زمانی 24 ساعت مشخص می شود.البته این بازه زمانی از 24 ساعت تاچند هفته متغییر است.

ممکن است در پیام ارسالی از طرف اینستاگرام بازه زمانی مشخص نشده باشد و این بهترین شانس برای رفع مسدوی است .و با چند مرحله می توانید این مشکل را حل کنید.

مراحلی که باید انجام دهید عبارتند از؛

چون این نوع مسدودی موقت است عموما بعد از گذشت بازه زمانی که در پیام ذکر شده است رفع می شود و کاربر باید کمی صبر داشته باشد تا پروسه زمانی طی شود.

اگر با انجام فعالیت مد نظر در اینستاگرام با پیام خطا مواجه شدید، کافیست در صورت موجود بودن گزینه Tell us را انتخاب و بلاک موقتی خود را به اینستاگرام اعلام و درخواست کمک کنید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی اینستاگرام

 

امکان دارد، گزینه ‌Tell us در ارور Your Account Has Temprorarily وجود نداشته باشد و یا این که در پیام به بازه زمانی مشخصی در جهت خروج از بلاک موقت اشاره نشده باشد، در این شرایط برای رفع مشکل مسدود شدن باید پروسه که در ادامه به آن اشاره می شود را به طرو کامل انجام دهید.

ممکن است گاهی اوقات در پیامی که به عنوان بلاک موقت از اطرف اینستاگرام برای شما ارسال می‌شود بازه زمانی مشخصی به منظور خروج از مشکل مسدودی مشخص نشده باشد و یا گزینه Tell us در پیام موجود نباشد. در اینجا و از آنجایی که مدت زمان طول کشیدن بلاک به طور کامل مشخص نیست،‌ شما باید به صورت دستی اقدام به ارسال درخواست رفع بلاک کنید.مراحلی را که برای انجام این کار رعایت کنید عبارتند از ؛

۱- در اولین مرحله به صفحه اینستاگرام رفته و در قسمت صفحه اصلی گزینه سه خط که در سمت بالا و راست صفحه را انتخاب نمایید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی اینستاگرام

 

۲- بعد  از انجام این کار چند گزینه را مشاهده می کنید ،که باید از میان آن‌ها گزینه Settings را انتخاب و تپ بزنید تا به صفحه تنظیمات هدایت شوید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی اینستاگرام

۳- برای خروج از بلاک گزینه Help را انتخاب نمایید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی اینستاگرام

 

۴- بعد از ورود به این قسمت چند گزینه پیش روی شماست که شما باید گزینه Report a Problem را انتخاب و لمس نمایید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی اینستاگرام

 

بلاک شدن دائمی توسط اینستاگرام :

امکان دارد اینستاگرام حساب کاربری را برای همیشه و به صورت دائم مسدود نماید، اگر این اتفاق بیفتد کاربر نمیتواند مسدودی را رفع کندو ممکن است برای رفع مسدودی با مشکلات و سختی هایی مواج شود.

چه موقع حساب به صورت دائم بلاک می شود؟

زمانی اینستاگرام به صورت دائم حسابی را مسدود می کند که کاربر عملی خلاف قوانین اینستاگرام انجام داده باشد، و یا حساب کاربری به صورت موقت چندین بار پشت سرهم مسدود شده باشد و یا کاربران دیگر حساب شما را ریپورت کرده باشند.اینستاگرام حساب کاربر را به صورت دائم مسدود می کند.

روش خروج از بلاک دائمی :

دلایل اصلی  بلاک شدن دائمی توسط اینستاگرام عبارتند از؛

الف) ریپورت شدن توسط دیگر کاربران

ب) مسدود شدن موقتی به صورت پشت سر هم

پ) نقض قوانین اینستاگرام

برای خروج از بلاک دائمی باید روش های زیر را به ترتیب انجام دهید؛

۱-اگر با پیام account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، اینستاگرام شما را به صورت دائمی مسدود کرده است.برای رفع مسدودی کافی است گزینه    Learn more که در قسمت پیام ارسال شده برای شما وجود دارد را انتخاب و تپ بزنید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی

۲- بعد از انتخاب گزینه مذکور شما به صفحه جدید هدایت می‌شوید که در آن باید لینک ‌Let us know را انتخاب و لمس کنید تا بدین صورت بتوانید پروسه مربوط به خروج از این مشکل  مسدودی را طی کنید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی

 

۳-بعد از انجام مراحل ذکر شده در بالا شما باید  حتما بیزینسی بودن با نبودن حساب کاربری خود را مشخص کنید. اگر حسابتان بیزینسی است گزینه Yes را انتخاب نمایید.

اینستاگرام :آموزش رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام
رفع مسدودی

 

۴- در این هنگام تقاضای اطلاعات تازه ای می شود که عبارتند از؛

الف) نام

ب) نام کاربری

پ) آدرس ایمیل

ت) کشور محل سکونت

بعد از ورود اطلاعاتی که از شما درخواست شده ، حتما گزینه Send را انتخاب نمایید تا اطلاعات تایید شوند.

۵- بعد از انجام مرحله ذکر شده در بالا ایمیلی از طرف اینستاگرام برای شما ارسال می‌شود و در آن از شما درخواست می‌شود که یک متن را به صورت دستی روی کاغذ بنویسید و کدی که همراه ایمیل برای شما فرستاده شده را در نوشته خود بنویسید و بعد آن را ارسال کنید. بعد از انجام این فعالیت ها اینستاگرام به بررسی اطلاعات شما می پردازد و در رابطه با خارج کردن شما از مسدودی دائم تصمیم‌ می‌گیرد.

 

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *