یکی از محبوب ترین شبکه ها در بین مردم ایران و تمام مردم جهان ،شبکه اجتماعی اینستاگرام  است، ودر هر به روز رسانی خود قابلیت های جدیدی را ارائه میکند ولی نکته بسیار عجیب و کمی آزار دهنده در این برنامه ، ناممکن حذف دسته جمعی محتوا، آنفالو و حتی آنلایک کردن و یا پس گرفتن لایک می باشد.

این ویژگی ها بسیار پر کاربرد است ولی در پلتفرم اینستاگرام تعبیه نشده است. ولی  InstaCleaner بهترین نرم افزار برای حل این مشکل است. InstaCleaner نرم افزار شخص ثالث است همچنین اجازه دسترسی به API اینستاگرام را به راحتی دارد ، و  کاربر با استفاده از این نرم افزار به راحتی می تواند پست ها را به صورت دسته جمعی و چند گانه حذف کند و بهترین راه حل برای حذف کردن تک به تک پست ها می باشد.

ممکن است به هر علتی تمایل داشته باشید، یک بازنگری در فالوو کردن اشخاصی که دنبال میکردید داشته باشید و یا حذفشان کنید ولی این کار بایدبه صورت تک تک و دستی انجام شود. همین مساله در مورد تمام  پست هایی که لایک کرده اید نیز وجود دارد و حتی بسیار مشکل تر . چون باید به  سراغ تک تک پست ها رفته و آن ها را آنلایک نمایید.

InstaCleaner برای پاک کردن پست های اینستاگرام :

به هر علتی تصمیم به حذف چندین پست ، آنفالو، یا آنلایک داشته باشید ، با کمک نرم افزار InstaCleaner میتوانید تمام  آنها را انتخاب یا  Mark نمایید،  و برای خداحافظی کامل از اینستاگرام کافیست گزینه Mark All را انتخاب نمایید. لازم به ذکر استگزینه Mark All در هر مرحله قادر به حذف فقط ۵۰ پست می باشد.

اینستاگرام :آموزش پاک کردن پست های اینستاگرام به صورت یک جا و کلی
پاک کردن پست اینستاگرام
اینستاگرام :آموزش پاک کردن پست های اینستاگرام به صورت یک جا و کلی
پاک کردن پست
اینستاگرام :آموزش پاک کردن پست های اینستاگرام به صورت یک جا و کلی
پاک کردن پست اینستاگرام

برای صرفه جویی در زمان خود فقط کافیست این نرم افزار را دانلود و نصب کنید. همچنین نرم افزارInstaCleaner برای اندروید و IOS ارائه شده است ولی بعضی از ویژگی ها در نسخه آیفون محدود و بعضی نیز پولی می باشد.

حجم این نرم افزار بسیار کم است  و برای آندروید حدودا ۳ مگابایت و برای ios آی او اس حدود چهارده مگابایت حجم را می گیرد.

لازم به ذکر است؛ نرم افزارهایی شبیه و حتی با ویژگی های بیشتر مثل “Instant Cleaner- for Instagram ” برای  گوشی های اندروید وجود دارد که می توانید از آن در اینستاگرام استفاده نمایید.