یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :آموزش پیدا کردن اکانت قبلی افراد در اینستاگرام

فهرست مطالب

در اینستاگرام، افراد متفاوت و زیادی مشغول به کار هستند،که در همان ابتدا نمی توان به آنها اعتماد کرد. به همین علت شاید امکان دیدن تاریخچه نام کاربری فرد در اینستاگرام بتواند یک کمک عالی در چنین مواقعی باشد.یکی از روش های مشخص شدن جعلی بودن حساب این است که مشاهده کنید، که آیا اخیرا نام کاربری (یا همان یوزرنیم) را تغییر داده شده یا خیر؟ به عنوان نمونه اگر کمپانی به‌ صورت منظم نام کاربری حساب خود را تغییر می دهد، حتما باید به آن شک کرد.علت اینهمه تغییر حساب کاربری برای چیست؟ و به چه روشی می توان به تغییر نام پی برد؟ با ما همراه باشید تا پیدا کردن یوزرنیم را مورد بررسی قرار دهیم.

پیدا کردن یوزرنیم قبلی افراد در اینستاگرام:

علت تغییر یوزرنیم اینستاگرام :

به 2 علت کاربران به تغییر نام حساب کاربری خود اقدام می کنند.اول اینکه فرد قصد دارد که یک یوزرنیم جذاب و کاربر پسندتری برای خود ایجاد کند. با این روش از ردیابی آنها در فضای آنلاین سخت تر شود که بیشتر کلاهبرداران از این روش استفاده می کنند. دقیقا نمی‌توان ادعا کرد علت هر تغییر نام کاربری چیست، ولی تعداد مکرر انجام این کار نشان دهنده جعلی بودن حساب می باشد.

طریقه مشاهده تاریخچه تغییر نام کاربری اشخاص در اینستاگرام:

اینستاگرام :طریقه پیدا کردن یوزرنیم های قبلی افراد در اینستاگرام
پیدا کردن یوزرنیم

با انجام مراحل زیر می‌توانید نام‌های کاربری قدیمی یک حساب را به راحتی مشاهده کنید:

  1. به  قسمت صفحه پروفایل حساب(فرد) موردنظر خود بروید.
  2. در قسمت بالا سمت راست روی منوی سه نقطه ضربه بزنید.
  3. در  بخش منو که مشاهده می کنید گزینه“About This Account” را انتخاب  و لمس کنید.
  4. بعد از انتخاب گزینه “Former Usernames” به صفحه بعدی هدایت می شوید که به راحتی تمام نام های کاربری سابق آن حساب برایتان قابل مشاهده است.

همچنین در این قسمت علاوه بر مشاهده تعداد دفعات و نام‌های کاربری سابق، قادر به مشاهده تاریخ ساخت هر حساب کاربری خواهید بود. تنها موضوعی که در این قسمت وجود دارد این است که شا تنها قادر به مشاهده نام‌های کاربری اخیر هستید و اگر فردی برای مدت طولانی  اقدام به تغییر یوزرنیم نکرده باشد، صفحه نیز خالی خواهد بود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *