یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :آموزش نشان ندادن تعداد لایک اینستاگرام و بالعکس

فهرست مطالب

پنهان کردن لایک ها :

یکی از پلتفرم های محبوب در بین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است، همانطور که می دانید اینستاگرام زیر مجموعه فیسبوک است، و کاربران زیادی با تنوع سلیقه و نظرات متفاوتی دارد.و همین تفاوات سلیقه کاربران اینستاگرام را وادار به پوشش دهی تمام سلیقه های کاربران کند.مدتی است بعضی از کاربران اینستاگرام علاقه ای به نمایش تعداد لایک های پست خود ندارند.و اینستاگرام قابلیت پنهان شدن تعداد لایک ها اجرا کرد.در این مطلب پنهان کردن لایک ها را مورد بررسی قرار می دهیم ،با ما همراه باشید.

آموزش پنهان کردن لایک ها :

شبکه اجتماعی اینستاگرام هر از چند گاهی قابلیت های جدیدی را برای کاربران خود به ارمغان می آورد،یکی از این قابلیت ها مخفی کردن تعداد لایک های پست ها می باشد. در اینجا قصد داریم آموزش مخفی کردن تعداد لایک ها را برای شما به اشتراک بگذاریم،طبق گزارش  Howtogeek  امکان دارد،شبکه های اجتماعی ،برای سلیقه ها و سلامت روان برخی از کاربران مفید نباشد،به همین علت اینستاگرام،قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها را به قابلیت های خود اضافه کرد، در این مطلب شما با دو روش به راحتی می توانید،تعداد لایک های پست خود را مخفی کنید،با ما همراه باشید.

چگونگی پنهان کردن لایک در اینستاگرام :

مرحله اول :

برای پنهان کردن تعداد لایک ها و استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام کافی است (در صورتیکه چند حساب کاربری همزمان دارید باید جداگانه از این قابلیت استفاده کنید.) ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی های اندروید و یا IOS نصب کنید ،سپس ،به قسمت پروفایل اینستاگرام بروید،و روی گزینه پروفایل کلیک کنید ،سه خط بالای صفحه را لمس کنید،و بخش تنظیمات حساب خود را پیدا کنید ،در گوشی های اندروید به صورت یک ستون و در سیستم IOS با صفحه  Pop Up مواجه می شوید.

اینستاگرام :آموزش نشان ندادن تعداد لایک اینستاگرام و بالعکس
مخفی کردن لایک ها

 

در این قسمت ،به بخش حریم شخصی Privacy ارد شوید،و در این بخش گزینه Posts  را جستجو کنید، دقت داشته باشید که همه پیج ها این قابلیت را ندارند.

اینستاگرام :آموزش نشان ندادن تعداد لایک اینستاگرام و بالعکس
پنهان کردن  لایک ها

پنهان کردن تعداد لایک پست‌های دیگران در اینستاگرام :

در این بخش به مخفی کردن تعداد لایک ها می رسید.کافی است گزینه “Hide Like and View counts”را انتخاب و فعال کنید.

اینستاگرام :آموزش نشان ندادن تعداد لایک اینستاگرام و بالعکس
پنهان کردن  لایک ها

سپس بعد از بازگشت حساب کاربری خودتان را چک کنید،متوجه مخفی شدن تعداد لایک ها و بازدید ویدئوهای  دیگران برای شما مخفی می شود.این قابلیت را می توانید زمانی که پشیمان شدید، را غیر فعال کنید تا تعداد لایک ها و بازدید از ویدئو ها برایتان به نمایش گذاشته شود.روش دیگری  که اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده است برای کاربرانی است که علاقه زیادی به نمایش تعداد لایک های دیگران ندارند.

یک راه دیگر برای انجام این کار در حساب کاربری شخصی‌تان وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم. این روش، برای مواردی بود که شما علاقه‌ای به مشاهده تعداد لایک یا بازدیدخود برای پست‌های دیگران ندارید.

پنهان کردن تعداد لایک پست‌های شخصی شما :

در این قسمت شما به راحتی می توانید تعداد لایک ها و بازدید ها از حساب کاربریتان را از دید دیگران مخفی کنید.باز هم تاکید می کنم که این ترفند را برای هر حساب باید جداگانه انجام دهید.برای مخفی کردن تعداد لایک ها کافی است به اینستاگرام وارد شده و بعد از ورود به حساب کاربری خود می توانید پست هایی را مد نظرتان است را به صورت جداگانه لایک هایش را غیر فعال کنید را انتخاب نمایید و سپس گزینه سه نقطه در بالای پست را انتخاب نمایید.

اینستاگرام :آموزش نشان ندادن تعداد لایک اینستاگرام و بالعکس
پنهان کردن لایک ها

 

سپس گزینه  Pop Up را از منو انتخاب و گزینه Hide Like Count را انتخاب نمایید.به همین راحتی پست مورد نظر شما تعداد لایک هایش مخفی می شود.

اینستاگرام :آموزش نشان ندادن تعداد لایک اینستاگرام و بالعکس
پنهان کردن لایک ها

 

گزینه Hide Like Count برای مخفی شدن تعداد لایک‌ها :

بعد از انتخاب گزینه Hide Count Like می توانید گزینه Others را انتخاب نمایید تا تعداد حقیقی بازدیدها و لایک ها را در آن پست مشاهده نمایید.ولی بیاد داشته باشید که فقط صاحب حساب کاربری قادر به مشاهده تعداد لایک ها و پست ها می باشد.اگر پشیمان شدید و می خواهید نمایش تعداد لایک ها و بازدیدها را بازگردانی کنید کافی است مراحل قبلی را تکرار کنید.و بعد از رفتن به بخش مورد نظر گزینه Unhide like count  را لمس نمایید. و در قسمت Advanced Settings نیز می توانید تغییرات را روی مشاهده لایک و بازدید پست انجام دهید. و نکته مهم که باید خدمتتان بیان کنیم این است که این تغییرت دائمی و همیشگی و غیر قابل تغییر نیست و هر لحظه امکان بازگشت وجود دارد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *