یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام: آموزش پیام محو شونده در instagram

فهرست مطالب

همانطور که برهمگان ثابت شده یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است.و جذاب ترین امکانات را در اختیار کاربران قرار داده است.گاهی اوقات بعضی از کاربران علاقه ندارند که پیامشان با یک مخاطب خاصی مدت زمان طولانی باقی بماند. برای این مشکل اینستاگرام راه حل جذابی را به کاربران توصیه می کند.

برای رفع مشکل ارسال پیام کافی است آخرین نسخه به روز رسانی شده اینستاگرام را در گوشی خود نصب کنید تابه راحتی بتوانید از ویژگی Vanish Mode استفاده نمایید.تا به محض مشاهده پیام توسط گیرنده پیام به صورت خودکار حذف می شود. برای محو پیام باید مراحلی را به ترتیب انجام دهید.

بعد از نصب آخرین ورژن اینستاگرام به روی گوشی همراه، برنامه اینستاگرام را باز کرده و سپس در قسمت بالا سمت چپ یا راست گزینه پیام رسان را لمس و به قسمت دایرکت پیام های خود مراجعه نمایید.

مخاطبی را که قصد پاک کردن پیام هایش را دارد انتخاب نمایید.

برای فعال کردن Vanish Mode به قسمت بالا سوایپ کنید.در ان حالت تصویر و رنگ پس زمینه شما تاریک تر می شود و شما متوجه می شوید که Vanish Mode فعال شده و پیام ها به طور خودکار حذف می شود.

تکنیک های ارسال پیام های محو شونده در اینستاگرام به روز رسانی شد.
حذف پیام خودکار

آیا در Vanish Mode می توان به راحتی چت کرد؟

شما به راحتی می توانید در Vanish Mode به صورت عادی و معمول چت کنید.و از تمام مزایای و فرمت ها مانند کلیپ های صوتی و استوری های دایرکت استفاده نمایید.

 

تکنیک های ارسال پیام های محو شونده در اینستاگرام به روز رسانی شد.
حذف پیام خودکار

آیا طرف مقابل می  تواند از پیام ها اسکرین شات بگیرد؟

در Vanish Mode مخاطب مقابل می تواند از پیام ها اسکرین شات بگیرد.البته اینستاگرام زمان و گرفتن اسکرین را به شما اطلاع می دهد.

مدت زمان ذخیره پیام ها در Vanish Mode :

اما نکته مهم این است که پیام های ارسالی شما در Vanish Mode بعد از 1 ساعت از زمان حذف در سرورهای اینستاگرام باقی می ماند.تا در صورت هرگونه شکایت مخاطبان از یکدیگر اینستاگرام بتواند از اطلاعات موجود در Vanish Mode استفاده و اقدام نماید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *