شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام: آموزش ذخیره پست و تصویر اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر

فهرست مطالب

همانطور که می دانید این روز ها اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران جهان است. و تعداد زیادی از کاربران از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.در این مقاله در مورد ذخیره پست در اینستاگرام نکات جالبی بیان می شود خالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آموزش تکنیک های ذخیره تصویر در تلفن همراه :

شما به راحتی آب خوردن می توانید تمام تصاویر را ثبت؛ فیلتر و در اینستاگرام ویرایش و در گالری گوشی خود ذخیره کنید.برای انجام این تکنیک کافی است برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی قسمت پروفایل در قسمت پایین صفحه ضربه بزنید و به پروفایل خود بروید.روی گزینه سه خط افقی در قسمت بالای گوشی ضربه بزنید.

گزینه setting را انتخاب و گزینه Account را انتخاب  و کاربران iOS بعد از ورود گزینه original photphotos برایشان به نمایش گذاشته می شود.کاربران اندروید نیز گزینه Original Posts برایشان به نمایش گذاشته می شود.در این موقع با روشن کردن گزینه Save Original Photos/Posts تصاویر اینستاگرام در گوشی همراهتان ذخیره می شود.

اینستاگرام: آموزش ذخیره پست و تصویر اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر
ذخیره پست در اینستاگرام

 

تکنیک آموزش ذخیره تصاویر پست دیگران در اینستاگرام :

برای ذخیره تصاویر پست دیگران در اینستاگرام به صفحه اینستاگرام رفته روی گزینه آدمک یا دایره ضربه بزنید.
برای ذخیره یک پست روی نماد نشانک نمایش داده شده در زیر آن ضربه بزنید. با این کار پست یاد شده به پوشه ای تحت عنوان Saved اضافه می‌شود.

اینستاگرام: آموزش ذخیره پست و تصویر اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر
ذخیره پست اینستاگرام

علاوه بر این اگر می‌خواهید پستی را در مجموعه خاصی در منطقه ذخیره شده شخصی خود ذخیره کنید روی نماد نشانک ضربه بزنید و نگه دارید. با این کار یک پنجره پاپ آپ از مجموعه‌های اینستاگرام که قبلاً ایجاد کرده اید نمایش داده می‌شود و همچنین شما می‌توانید با ضربه زدن روی نماد  (+) یک مجموعه جدید ایجاد کنید.

اینستاگرام: آموزش ذخیره پست و تصویر اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر
ذخیره پست اینستاگرام

 

تکنیک های نمایش پست های ذخیره شده :

اکنون برای دیدن تصویری و مجموعه هایی که ایجاد کرده اید  با ضربه زدن روی نماد ادمک به نمایه خود بروید ، سپس روی گزینه Saved که در منوی پاپ آپ ظاهر می‌شود ضربه بزنید. همانطور که قبلاً گفتیم فقط شما هستید که می‌توانید آنچه را که ذخیره کرده اید و مجموعه هایی را که ایجاد کرده اید مشاهده کنید و سایر کاربران اینستاگرام نمی دانند که شما محتوای آنها را ذخیره کرده اید.

 

آموزش دانلود عکس‌های اینستاگرام از طریق مرورگر دسکتاپ
اینستاگرام به منظور اجرای قوانین کپی رایت امکان دانلود عکس‌ها را در نرم افزار خود قرار نداده است. با این حال روش هایی برای انجام این کار وجود دارد. برای دانلود هر تصویر در اینستاگرام آن را در یک سربرگ مرورگر تازه باز کنید. (توجه: اگر می‌خواهید بدون ورود به حساب اینستاگرام خود عکسی را باز کنید باید روی تصویر کلیک راست کرده و Copy Link Address را انتخاب کنید.) اکنون نشانواره موس خود را در نزدیکی تصویر قرار داده و کلیک راست کنید. یک منوی پاپ آپ برایتان نمایش داده می‌شود که می‌توانید در آن گزینه View page source را مشاهده کنید.

با این کار کد منبع صفحه در یک تب جداگانه مرورگر قرار می‌گیرد. از ابزار Find مرورگر خود استفاده کنید تا اولین پیوند .jpg را که می‌خواهید مشاهده کنید. فقط متن URL را که بین دو گفتار یا علامت نقل قول نشان داده شده کپی کنید. این URL را در سربرگ دیگری جایگذاری کنید. پس از دانلود تصویر، می‌توانید با کلیک راست روی عکس آن را مانند تمامی عکس‌هایی که در کامپیوتر می‌بینید ذخیره کنید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *