یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :ابزار پیشرفت صفحه در ابتدای کار

فهرست مطالب

دقیقا می دانید که عالی ترین بعد از ایجاد پیج اینستاگرام ،لایک کردن، فالو کردن، کامنت کردن، ارسال دایرکت برای شناساندن پیج به مخاطبان هدف است.

همانطور که می دانید انجام کارهای اینستاگرام در مقایس وسیع بسیار سخت و غیر ممکن است، و اینستاگرام با ایجاد محدودیت ها مانع از انجام مستمر فعالیت ها می شود. پس بهتر است به سراغ ابزارهای مناسب رفته تا بدون صرف انرژی و زمان زیاد، به صورت هدفمند و خودکار، فالوور واقعی جذب کنید،و به همین راحتی پیج اینستاگرام خود را وسعت ببخشید.در این مقاله به بررسی ابزار پیشرفت پیج اینستاگرام پرداخته می شود با ما همراه باشید.

ابزار پیشرفت پیج اینستاگرام :

در این مقاله به معرفی،ویژگی های مهم پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی را به عنوان ابزار مناسب برای رشد پیج اینستاگرام ،خرید ربات اینستاگرام و یا ربات ارسال دایرکت انبوه کاربر مجازی برای ارسال پیام انبوه در اینستاگرام به صورت دایرکت و همچنین ربات دانلود از اینستاگرام جهت دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام به عنوان ابزارهای جانبی برای خودکار سازی همه فعالیت های شما در اینستاگرام  می پردازیم؛ با ما باشید.

چرا پیج اینستاگرام تازه تاسیس شما رشد چندانی ندارد؟

ممکن است شما جزء افرادی باشید که جهت کسب در آمد از اینستاگرام ،برای خودتان و یا کسب و کارتان اقدام به راه اندازی پیج اینستاگرام کرده اید و با آموزش های مختلف، محتوای جذب در پیجتان انتشار داده اید،ولی آنطور که انتظار دارید ،پیجتان رشد نمی کند،آیا علت آن را می دانید ؟

چون شما در ابتدای راه هستید صددرصد فالوورهای زیادی ندارید و استوری و پست های شما توسط افراد زیادی مشاهده نمی شود،و به همین علت پست های شما (share) نمی شود.به علت حضور کم افراد در پیج.همچنین پست های شما کامنت و لایک زیادی نمی گیرد و به همین علت به اکسپلور راه پیدا نمی کنند.

همه این علت ها موجب می شود تا کاربران اصلا اطلاع ندارند که پیج شما وجود دارد،هرچند که محتواهای جذاب و کاربردی تولید کنید بازهم پیج شما رشد نمی کند.امکان دارد به فکر جذب فالوور یا تبلیغ بیفتید، ولی واقعیت این است که در مراحل ابتدایی که پیج تعداد فالوور زیادی ندارد و در نظر مخاطب اعتبار زیادی ندارد و به همین علت نمی توان به واسطه تبلیغات افراد زیادی را جذب کرد. پس اگر پیج اینستاگرامی تازه تاسیس است! چگونه می توانید افراد زیادی را به طرف آن جذب کنید.

یکی از سخت ترین مراحل در هر کسب و کاری مرحله رشد است، مخصوصا رشد در مراحل اولیه تاسیس کسب و کار

اینستاگرام :ابزارهای کارآمد برای پیشرفت در مراحل ابتدایی ساخت پیج اینستاگرام
ابزار پیشرفت پیج اینستاگرام

چگونه یک پیج تازه تاسیس را رشد دهید؟

اگر در مرحله اولیه پیج تان هستید تنها راه برای رشد پیجتان فقط خودتان هستید،مخاطبین مرتبط با کسب و کارتان را شناسایی و شروع به فالو کردن نمایید یا پست هایشان را لایک کنید،منظور ما از مخاطب هدف، آن دسته از کاربران اینستاگرام است که ممکن است به پیج شما،خدمات و یا محصولات شما علاقمند باشند و یا به آن نیاز داشته باشند.

برای پیدا کردن مخاطب هدف کافی است صفحاتی که در زمینه کاری شما رقیب هستند و یا مرتبط و نزدیک به شما هستند را فالو کنید،قطعا فالوورهای این صفحات بعد از مطلع شدن از پیج شما، حتما از محتوای پیج شما استقبال می کنند.

بعد از جستجوی مخاطب هدف، حتما آنها را از وجود پیجتان آگاه کنید و فالو کنید،برایشان کامنت بگذارید و حتما پست هایشان را لایک کنید. به استوری هایشان واکنش نشان دهید ،این فعالیت موجب می شود تا آنها نیز در مقابل واکنش شما ، واکنش نشان بدهند و به پیج شما سری بزنند.برایتان کامنت بگذارند و یا پست هایتان را لایک کنند.و تعداد زیادی از آنها پیج شما را فالو کنند.شما می توانید برای جذب فالوور یک پیام صمیمی و مودبانه در دایرکت برای افراد ارسال کنید، و از آنها دعوت کنید تا از پیج شما بازدید کنند.البته اگر علاقه دارید که این پروسه نتیجه بخش باشد و نتیجه آن افزایش فالوور و اعتبار پیجتان شود حتما در مقیاس گسترده انجام دهید.

مشکلات پیش روی رشد پیج تازه تاسیس چیست؟

مشکل از اینجا شروع می شود که انجام این کارها به صورت روزانه و دستی هم زمان بر است و گاهی اوقات ناممکن،چون اپلیکیشن اینستاگرام برای بعضی از فعالیت ها محدودیت های زمانی اعمال کرده است.به عنوان نمونه شما نمی توانید با یک اکانت تازه تاسیس شده تعداد 20 فالوور در ساعت انجام دهید و یا از تعداد 10 دایرکت در ساعت ارسال کنید،چون اینستاگرام می خواهد برای تبلیغات پیجتان از تبلیغات خود اینستاگرام استفاده کنید، که البته این کار در مراحل ابتدای پیج کار منطقی نیست.

در اینجا لیستی دقیق از محدودیت های اینستاگرام گرد آوری کرده ایم تا در هنگام فعالیت های خود از آنها پیروی کنید تا پیجتان به مشکلی برخورد نکند.

  • از نظر اینستاگرام فالو و آنفالو یک اکشن هستند. در هر ساعت تا ۲۰ اکانت را فالو یا آنفالو کنید تا اینستاگرام شما را اکشن بلاک نکند.
  • در هر یک ساعت حداکثر تا ۱۵۰ پست اینستاگرامی را لایک کنید و در کل روز بیشتر از ۱۰۰۰ لایک نزنید.
  • اینستاگرام به شما اجازه داده که حداکثر ۳۰ کامنت در هر ساعت بنویسید. فراموش نکنید که استفاده از کامنت تکراری و ایموجی بدون متن، باعث می‌شود اینستاگرام کامنت شما را اسپم تشخیص دهد و اکشن بلاک شوید.
  • اگر هم قصد ارسال دایرکت به مخاطبین هدف را دارید، توصیه می کنیم بیش از ۱۰ دایرکت در ساعت نفرستید.

در واقع اینستاگرام از عمد این قوانین را اجرا می کند تا کاربران نتوانند با فالو کردن، کامنت گذاشتن و لایک کردن و یا ارسال دایرکت های مستمر به تبلیغ و معرفی پیج خود به دیگر کاربران بپردازند،چون برنامه ریزی برای فعالیت در اینستاگرام طبق محدودیت های ساعتی از حوصله افراد خارج است و از افراد از استمرار با این شیوه خسته می شوند و موجب می شود تا از گسترش پیجشان با این شیوه دست کشیده و از خود اینستاگرام برای تبلیغ استفاده کنند.

ممکن است سختی تعامل با مخاطبین هدف به صورت دستی و همچنین محدودیت های ساعتی اینستاگرام در تعداد آنفالو/ فالو، کامنت، لایک و دایرکت، شما را از ادامه این راه خسته و ناامید کند.ولی لازم به ذکر است که ابزارهایی وجود دارد که همه این فعالیت ها را به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر روی اکانت اینستاگرام انجام می دهد،بدون صرف انرژی و وقت، این ابزارها در مدت کوتاهی پیج شما را به افراد زیادی می شناساند، تعداد فالورها را افزایش و موجب تعامل و صد البته افزایش در آمد می شود.

اینستاگرام :ابزارهای کارآمد برای پیشرفت در مراحل ابتدایی ساخت پیج اینستاگرام
ابزار پیشرفت پیج اینستاگرام

معرفی ابزار مناسب پیشرفت در مراحل ابتدایی ساخت پیج اینستاگرام :

یکی از کاربردی ترین ابزارهای موجود در این زمینه رباتی است ، به نام پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی،که در این مطلب به معرفی و بیان ویژگی ها و قابلیت های آن پرداخته می شود.این نرم افزار فوق العاده بی نظیر  با قابلیت هایی که دارد در هفته اول بیش از 500 فالوور واقعی برای شما جذب می کند که در اوایل راه می تواند به رشد پیج شما کمک فراوانی بکند.

پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی :

شرکت ایرانی بهسازان مجازی سازنده پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی است ، و آدرس سایتشان v-user.com می‌باشد، ان پکیج در سطح بین المللی دارای محبوبیت و بسیار پر طرفدار است.در کل کمتر نرم افزاری در ایران وجود دارد که در سطح بین الملی حرفی برای گفتن داشته باشد،ولی محصولات این شرکت دارای استانداردهای متناسب با ابزارهای بین المللی است.در ادامه مقاله با ویژگی های این ربات آشنا می شوید.با ما همراه باشید.

اینستاگرام :ابزارهای کارآمد برای پیشرفت در مراحل ابتدایی ساخت پیج اینستاگرام
ابزار پیشرفت پیج اینستاگرام

قابلیت های پکیج ربات اینتستاگرام کاربر مجازی :

پکیج ربات اینستاگرام دارای قابلیت های مانند؛ دایرکت انبوه، ربات فالو کننده فالووها و لایک کنندگان پیج هدف، ربات لایک و کامنت هشتگ، ربات آنفالو و آنریکوئست خودکار، ربات استخراج کننده آی دی،ربات لایک و کامنت و هشتگ و… می باشد. در اینجا لیستی از کاربردها و ویژگی های مهم این پکیج را معرفی می کنیم؛

  • ربات اینستاگرام کاربر مجازی قادر است؛ آی دی فالوورها، فالویینگ ها، لایک کننده‌ها و کامنت گذاران هر پیج اینستاگرامی را استخراج کند.

پس اگر آی دی ها را از پیج رقیب یا پیج‌های نزدیک به حوزه کاری خود استخراج کنید تعداد زیادی  از آی دی‌ها در اختیار خواهید داشت که همگی مخاطبین هدف و مشتریان احتمالی شما می‌باشند.

  • ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی این قابلیت را دارد که هر لیست آی دی که در اختیارش قرار گیرد را برای پیج شما فالو کند.

پس اگر آی دی‌های استخراج شده از پیج‌های هدف خود را به ربات بدهید تا برایتان فالو کند، تعداد زیادی از مخاطبین هدف خود را به راحتی و بدون اینکه زمان زیادی صرف کرده باشید با پیج خود آشنا خواهید کرد. از این میان ممکن است تعداد زیادی از این افراد به دلیل جذابیت پیج شما، علاقه به موضوع پیج اینستاگرام‌تان یا نیاز به محصولات و خدماتتان، به شما فالو بک بدهند.

نکته مهم در مورد این پکیج این است که ؛ تمامی امور را بر اساس زمانبندی و تعداد تعیین شده توسط اینستاگرام به انجام می‌رساند تا از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشید.

  • ربات اینستاگرام کاربر مجازی قادر است، افرادی را که فالو کرده است (تا با پیج شما آشنا شوند) بعد از مدت زمانی به طور خودکار و بررسی معیارهای شما (مثلا این که آیا به شما فالوبک داده‌اند) آنفالو کند.
  • این ربات دارایاین قابلیت است که  پست‌های مربوط به یک هشتگ خاص را لایک بزند و  کامنت بگذارد.
  • ربات اینستاگرام کاربر مجازی قادر است بدون دخالت شما و کاملا خودکار متن درخواستی شما را به مخاطبین هدف شما دایرکت کند.
  • این ربات قابلیت تنظیم طولانی مدت دارد و می‌تواند بدون نیاز به نظارت شما و به صورت ۲۴ ساعته به جای شما در اینستاگرام فعالیت داشته باشد. شایان ذکر است با تنظیمات درست ربات (تعداد فالو/ آنفالو، تعداد کامنت و لایک، تعداد دایرکت و…)، محدودیت‌های اینستاگرامی نیز رعایت می‌شود و اکشن بلاک نخواهید شد.

امکانات و قابلیت‌های این ربات بی نظیر و منحصر به فرد است. و به علت طولانی شدن این مقاله شما  برای کسب اطلاع بیشتر به سایت سازنده این ربات ارجاع می دهیم، تا اطلاعات بیشتری را در این مورد کسب کنید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *