شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام: آموزش بازیابی(recovery) محتوا حذف شده در instagram

فهرست مطالب

کاربران اینستاگرام امکان دارد در بازه زمانی بعضی از محتوا ها را حذف کنند و بعد از گذشت مدتی پشیمان شوند .در این مقاله در مورد چگونه محتوای حذف شده در اینستاگرام را به راحتی بازیابی کنیم ؟

چگونه محتوای حذف شده در اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

بازگردانی محتوای حذف شده در اینستاگرام

بازیابی محتوا حذف شده در چه بازه زمانی امکان پذیر است؟

در آخرین به روز رسانی اینستاگرام ،یک قابلیت جدید به این شبکه محبوب و پرطرفدار اضافه شده است ،قابلیت بازگردانی محتوای حذف شده در مدت 30 روز گذشته برای کاربر بهترین خبر می باشد.

مراحل بازیابی محتوای حذف شده در اینستاگرام :

برای بازیابی محتوای حذف شده کافی است به قسمت پروفایل رفته و در قسمت Setting (تنظیمات) و در پوشه Recently deleted (محتوای حذف شده )که شامل فیلم،ویدئو و IGTV را بازیابی نمایند.

چگونه محتوای حذف شده در اینستاگرام را بازیابی کنیم؟
بازیابی محتوا حذف شده در اینستاگرام

آیا بازیابی محتوای حذف شده نیاز به تایید هویت دارد؟

بله این قسمت دارای امنیت بالای است و در صورت تایید هویت اجازه بازیابی محتوا و اطلاعات حذف شده به کاربر داده می شود.این قسمت دارای امنیت بالایی است و هر شخصی اجازه بازیابی اطلاعات را ندارد.

در Recently deleted چه اطلاعاتی بایگانی می شود ؟

در Recently deleted،ویدئو،تصاویر،ریلزها،ویدئوهای IGTV و استوری ها  ذخیره می شود.البته استوری ها ، در صورتی در این قسمت ذخیره می شود. که کاربر قبل از 24 ساعت استوری را بازیابی کند، در غیر این صورت در این قسمت نیز ذخیره نمی شود.

مدت زمان ذخیره محتوا در Recently deleted چند روز است ؟

تمام محتوا های اینستاگرام به مدت 30 روز در قسمت Recently deleted باقی می ماند تا کاربران به راحتی بتوانند این مطالب را بازیابی کنند،و بعد از گذشت 30 روز باز قسمت Recently deleted پاک می شود.

گفتار پایانی :

دوستان عزیز در این مقاله سعی شد در مورد چگونه محتوای حذف شده در اینستاگرام را بازیابی کنیم؟ نکاتی برای شما بیان شود امیدواریم این مطالب برای شما مفید و سازنده باشد. و در نظر داشته باشید،این قسمت در برابر هکرها دارای امنیت بالایی است و پست های شما توسط هکرها حذف نمی شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *