یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :ترفند خواندن پیام بدون seen در instagram

فهرست مطالب

خواندن پیام بدون seen در instagram:

زمانی که فردی در اینستاگرام برای شما پیامی می فرستد، تا زمانی که به صفحه چت وارد نشوید فرستنده متوجه ورود شما نمی شود، اما با ورود به صفحه چت و مشاهده پیام فرستنده متوجه ورود فرد و خواندن پیام می شود،ولی آیا راهی برای متجه نشدن ورود به صفحه چت وجود دارد؟ با همراه باشید تا خواندن پیام بدون سین شدن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

آموزش ترفند خواندن پیام بدون سین شدن در اینستاگرام :

تا امروز بیشتر برنامه‌های دارای ویژگی گفتگو با رعایت قوانین حریم خصوصی و راوبط کاربری خود امکان دیدن پیام اشخاص بدون سین شدن را برای کاربران فراهم آورده اند. البته این قاعده اینستاگرام را در بر گرفته و اینستاگرام نیز در فهرست این اپلیکیشن‌ها قرار گرفته است.

برای استفاده از این قابلیت در اینستاگرام کافی است از ویژگی محدودسازی (Restrict) که به این شبکه اجتماعی محبوب اضافه شده استفاده کنید.ولی قبل از فعال کردن این گزینه توصیه می کنیم با جزئیات آن  کمی آشنا شویم.

در زمان محدود کردن یک فرد در اینستاگرام صفحه‌ای مشاهده می کنید که در آن از عواقب بعد از انجام محدودیت روی حساب شخص مورد نظر را برای شما بیان می کند.

اینستاگرام :آموزش ترفند خواندن پیام بدون سین شدن در اینستاگرام
ترفند خواندن پیام بدون سین شدن

نکته اول اینکه در زمان محدود کردن یک حساب اصلا فرد مورد نظر به هیچ عنوان متوجه این تنظیمات نمی شود.

نکته دومین در مورد محدود سازی فرد مورد نظر این است که در صورتیکه آن فرد پستی را کامنت بگذارد،فقط شما و خود آن فرد می توانید کامنت را ببینید،و دیگران نمی توانند، کامنت این فرد را مشاهده نمایند.

نکته سوم که بسیار مهم است و قابلیت “Restrict” در حقیقت این گونه است که شخص محدود شده دیگر قادر به دیدن آخرین زمان آنلاین شدن شما نیست.ضمنا در صورت دریافت پیام از طرف کاربر مورد نظر و همچنین مشاهده آن توسط شما، هیچگونه علامتی از سین شدن و مشاهده پیام برای فرد محدود شده به نمایش در نمی آید.

طریقه خواندن پیام بدون سین شدن در اینستاگرام :

در ابتدا باید شما فرد مورد نظر را محدود کنید.برای انجام این کار کافیست، به قسمت صفحه گفتگو رفته،بعد روی نام کاربر رفته و ضربه بزنید، در پایین این صفحه روی گزینه Restrict ضربه زده تا محدودیت انجام شود.

اینستاگرام :آموزش ترفند خواندن پیام بدون سین شدن در اینستاگرام
ترفند خواندن پیام

ضمنا می‌توانید، با ورود به صفحه فردی که تصمیم دارید او را محدود کنید، در صفحه سه نقطه در سمت راست و  بالای صفحه، گزینه “Restrict” را انتخاب و فعال کنید‌.

 

اینستاگرام :آموزش ترفند خواندن پیام بدون سین شدن در اینستاگرام
خواندن پیام

و بعد برروی Restrict کلیک کنید

اینستاگرام :آموزش ترفند خواندن پیام بدون سین شدن در اینستاگرام
ترفند خواندن پیام

لازم به ذکر است در صورتی که یک حساب را در اینستاگرام محدود کردید، دیگر نمی توانید باری فرد محدود شده پیام ارسال کنید، و برای رفع این مشکل کافیست تمام مراحل بالا را انجام داده و فرد را از محدودیت خارج کنید(Unrestrict) تا بتوانید با او صحبت کنید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *