Search
Close this search box.

تیک تاک :آموزش افزایش بازدید کننده تیک تاک (TikTok)

فهرست مطالب

افزایش بازدید کننده تیک تاک:

ترفندهای وایرال شدن و افزایش بازدید در تیک‌ تاک:

1. جذب مخاطبین :

لزومی ندارد که توصیه کنیم اگر قصد جذب مخاطب به خود را دارید و نمی خواهید از شما دور شوند، پس باید به نوعی آنها را اسیر خود کنید،برای انجام این کار نیز می‌توانید روش های زیر را آزمایش کنید.

ترندها و گرایش‌ها را شناسایی کنید:

لزومی ندارد که در هر زمان تولید محتوای شما بر پایه ترندها باشد، ولی این تکنیک قادر به افزایش بازدیدکنندگان حساب شما و شانس دیده شدن دیگر پست‌های شما می شود. ترندها بسته به موقعیت مکانی، متنوع هستند. به عنوان نمونه، امکان دارد، ترندهای ایالات متحده برای کاربران آفریقای جنوبی،شناخته شده نباشند. با ورود به صفحه Discover قادر به اطلاع  از ترندهای منطقه خود می شوید.

تولید محتوای برجسته:

توصیه می شود بر روی ویدئوهای مبتنی بر ترند خود نهایت سلیقه اعمال کنید چون کاربران بعد مدتی از دنبال کردن ترندهای تکراری خسته می‌شوند. و بتوانید محتوای خود را از رقبا، خاص تر کنید.این کار را می توانید با حرف زدن، لباس پوشیدن و یا ویرایش ویدیو انجام دهید.ضمنا سعی داشته باشید که این عمل را به طور طبیعی انجام دهید، چون مخاطبین به سرعت، متوجه تصنعی بودن این قضیه می شوند.

تیک تاک :آموزش تکنیک های افزایش بازدید کننده در تیک تاک (TikTok)
افزایش بازدید کننده تیک تاک

محتوای جالب تولید کنید:

مخاطبین اصلی محتوای تیک‌تاک نسل Z،هستند و علاقه فراوانی به میم‌ها (Meme) دارند. پس برای جذب این افراد استفاده از میم‌ها بسیار مفید خواهد بود.از ترفندهای تولید محتوای جذاب و بامزه می توان به گذاشتن  یک اجرای جالب روی یک آهنگ، در مواقع مهم استفاده از متن ترانه، جستجوی دیالوگ‌های صوتی محبوب و پرطرفدار ، گذاشتن داستان شخصی (مرتبط) خود در کپشن و نیز دستکاری در ترندها (مانندنسخه کمدی یک ترند) اشاره کرد.

2. ببینید که در چه چیزی توانایی دارید:

جستجوی یک موضوع  مهم و فعالیت مداوم بر روی آن یکی از بهترین ترفند ها برای جذب مخاطبین در بلند مدت است.محتوای شما در صفحه For You Page اشخاص علاقه‌مند به چنین مواردی  توسط تیک‌تاک  قرار می‌ گیرد. ضمنا شما به‌صورت الگوریتمی با اشخاصی رقابت خواهید کرد که به تولید محتوای مشابه شما مشغول هستند.

بیشتر پیگیر تولید محتواهایی باشید که در آن سررشته دارید، بدین صورت اشخاصی که به آن موضوع علاقه‌ دارند، جذب شما می شوند.سعی در برند کردن  توانایی‌های خود و همچنین  هایلایت و برجسته  آن داشته باشید.

3. از هشتگ استفاده کنید:

با کمک هشتگ‌ها قادر به لینک کردن محتوای خود به یک موضوع و یا تم معین، و همچنین موجب افزایش بازدیدهای شما می شود. بدین صورت به بهترین شکل در نظر مخاطبین موردنظر ، نشان داده خواهید شد.

استفاده  از تگ‌های عمومی همانند ForYouPage# و یا fyp# توصیه نمی شود، به عنوان نمونه اگر روی ویدیوهای مرتبط با اسکیت‌سواری فعالیت، دارید، حتما از هشتگ‌هایی مانند skater# یا skateboarding# استفاده کنید. بعضی از هشتگ‌ها نیز وجود دارند که معنای خاصی ندارند، ولی موجب جذب بازدیدکننده به خود می شود. مثل هشتگ xyzbca#. در صفحه Discover که باید حتما به این موضوع دقت داشته باشد.

استفاده از تعداد کمی تگ اتفاق خاصی به وجود نمی آورد، ولی استفاده از تگ زیاد موجب سردرگمی الگوریتم می شود. توصیه می کنیم که تعداد تگ‌ها بین 3 الی 5 مورد و مرتبط با یکدیگر باشند تا طبقه بندی آن‌ توسط الگوریتم، راحت تر باشد.

4. یک صدای ترند را انتخاب کنید:

استفاده از موسیقی و صدا برای کلیپ‌های تیک تاک یکی از  مهم ترین علت های محبوبیت شبکه اجتماعی تیک‌تاک،است. برای وایرال شدن محتوا کافیست که به وسیله این اپلیکیشن یک موسیقی ترند را انتخاب کنید. همچنین با تعدیل میزان صدای موسیقی ترند خود قادر به حفظ صدای اصلی ویدیو هستید. در ادامه به آموزش انجام این روش می‌پردازیم.

بعد از تولید تیک‌تاک خود همراه با صدای اصلی، در پنجره ادیت باید “Sounds” را انتخاب کنید. سپس به صفحه بعدی هدایت می شوید،که در آن صفحه و در قسمت نوار Discover  قادر به انتخاب یکی از صداهای ترند می باشید. موسیقی یا صدای موردنظر را معین و بعد تیک قرمز رنگ را انتخاب و بعد به ویدیوی خود اضافه نمایید.

در قسمت پنجره ویرایش با انتخاب پیکان کوچک در بخش سمت راست و انتخاب  گزینه “Volume” قادر به گسترش ابزارهای ویرایش می باشید.

میزان صدای “Added Sound” را کاهش داده و بعد روی تیک قرمز رنگ ضربه بزنید.

بدین صورت می‌توانید به راحتی از مزیت‌های دو صدا در ویدیوهای خود کمک بگیرید. توصیه می شود که صدایی را انتخاب کنید که با تم ویدیوی شما، متناسب باشد.

5. به‌طور مداوم پست بگذارید:

انتشار بیشتر پست موجب افزایش ترافیک به شبکه‌های اجتماعی می باشد،محتوای چنین افرادی بیشتر مورد شبکه های اجتماعی قرار می گیرد، توصیه می شود روزانه حداکثر  2 پست و حداقل هفته‌ای 2 پست را منتشر کنید،. پست گذاشتن مکرر موجب می شود، که دنبال کنندگان شما منتظر بقیه مطالب شما باشند، ضمنا احساس تعهد بیشتری نسبت به حساب شما پیدا می کنند.

6. تعامل را تشویق کنید:

مسئله تعامل یکی دیگر از ترفندهای افزایش بازدید در تیک تاک است. بازدید از پست‌ها، و تعامل با آن‌ها مانند لایک، کامنت و به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی دارای اهمیت زیادی می باشد و موجب  افزایش رونق حساب شما می شود.

برای افزایش تعامل کافیست، موضوع را به صورت واضح کاربران  در میان بگذارید و یا در بخش کپشن، از آن‌ها سؤال و نظر خواهی داشته باشید پرسیدن سؤال از مخاطبین موجب می‌شود که آن‌ها متوجه شوند برای شما اهمیت دارند. رابطه خود را با مخاطب با جواب به کامنت‌ها و یا لایک کردن آن‌ محکم‌تر کنید.

7. پس از پست گذاشتن، از تیک‌ تاک خارج شوید:

اگر مدتی از این شبکه اجتماعی استفاده نکنید،با ارسال اعلان‌هایی، سعی می‌کند که توجه شما را به خود جذب کند. بدین صورت شانس قرار رفتن محتوای شما در صفحه For You Page افراد بیشتر می شود.، و موجب افزایش ترافیک، شده و همچنین شما به استفاده مجدد از این شبکه اجتماعی، تشویق  می شوید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *