شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

لینکدین : آموزش درج آگهی استخدام در لینکدین

فهرست مطالب
افرادی هستند که از جریان درج آگهی استخدام در لینکدین آگاه نیستند،در این مقاله با ما همراه باشید، لینکدین با داشتن 500 میلیون مخاطب یک دریچه بزرگ برای شما برای رسیدن شما به موقعیت های بزرگ شغلی است.

دسترسی عالی :

با عضویت در لینکدین شما به تمام افراد حرفه ای در این شبکه بزرگ دسترسی دارید.در این شبکه اجتماعی 85% افراد به دنبال پیدا کردن روش های مختلف شغلی جدید هستند. و افرادی که در این شبکه حض.ر دارند در هیچ جای دیگر در دسترس نیستند.

متقاضیان با استعداد :

در لینکدین شما به صورت خودکار انواع موقعیت های شغلی و متقاضیان کار و انواع مهارت ها مورد بررسی قرار میگیرد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود.در لینکدین ابزارهای مدیریت یکپارچه،متقاضیان انواع شغل ها را مورد برررسی قرار می دهد،و شما می توانید به راحتی افراد را مورد بررسی قرار داده و به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

پرداخت برای داده‌های بیشتر :

شما هنگامی پرداخت انجام می دهید که متقاضیان،موقعیت شغلی مورد نظر شما مشاهده کرده باشند.و با پرداخت هزینه ای که مد نظرتان است،لینکدین ،هزینه های جانبی را تخمین و به شما ارائه می کند.اگر شما بودجه کم و یا اولویت خاصی داشته باشید،باز هم لینکدین بر اساس این وضعیت شما ،نیزهای شما رابر آورده می کند.

لینکدین : آموزش مراحل چگونگی درج آگهی استخدام در لینکدین
آگهی استخدام در لینکدین

 مراحل چگونگی درج آگهی استخدام در لینکدین :

مرحله اول :

برای درج آگهی در لینکدین کافی است به صفحه اصلی کاربری خود بروید، در سمت راست صفحه گزینه Work  را انتخاب و در منوی ظاهر شده  گزینه job a Post را انتخاب و کلیک نمایید.

در صورتیکه که اکانت شما یک اکانت کارمندی (Recruiter) باشد، یک صفحه دیگر پیش روی شما باز می شود و با کلیک بر روی گزینه Continue می توانید به ادامه مراحل درج آگهی خود ادامه دهید.

پر کردن فیلدها :

در این مرحله از شما خواسته می شود تا فیلدها را پر کنید؛فیلدهای که شما باید پر کنید عبارتند از ؛

شرکت :

در ابتدا باید نام شرکت را در قسمت خواسته شده درج نمایید.و از منو کشویی،گزینه مناسب را انتخاب نمایید،دقت داشته باشید که از قبل باید برای شرکتی که در آن مشغول به کار هستید یک صفحه ایجاد کرده باشید.

عنوان شغلی :

می توانید عنوان شغلی را از منوی کشویی انتخاب نمایید و یا اینکه عنوان شغلی خود را درج نمایید.

آدرس محل سکونت :

در هنگام درج محل سکونت می توانید از منوی کشویی استفاده کنید،و منطقه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و گزینه Next را انتخاب نمایید.

رعایت چندنکته مهم  و ریز:

در صفحه انتخاب عناوین شغلی ،حتما باید سه شغل مرتبط با شغل خودتان را انتخاب نمایید.

نوع ساعت کاری با توجه به شغل شما و سوابق اعلامی به طور خودکار مشخص می شود.ولی برای دقت بیشتر می توانید از منوی کشویی کمک بگیرید. و می توانید با انتخاب گزینه ادیت نام شرکت و یا مکان و دیگر موارد ذکر شده را اصلاح نمایید.برای توصیف شغل خود باید کادر Job description را پر کنید.

مرحله دوم :

چگونگی تعیین اطلاع رسانی :

در این مرحله نحوه اطلاع رسانی تعیین می شود؛

شما می توانید در مرحله اول آدرس ایمیل خود را اعلام کنید تا لینکدین اعلان های مورد نظر تان را ایمیل کند. و لینکیدن به هیچ عنوان آدرس ایمیل شما را برای مخاطبان و متقاضیان افشائ نمی کند.

شما می توانید با یک آدرس یا URL یک سایت را درج کنید و اطلاعات از این روش برای شما ارسال می شود.گزینه Continue  را انتخاب نمایید.

شما در این مرحله می توانید برای تعیین گزینه های بهتر،نکات زیر را در مرحله بعدی مشخص کنید؛

تجربه های مربوطه،میزان تحصیلات،مهارت های لازم برای انجام کار بعد از انتخاب و انجام این مراحل گزینه Continue را انتخاب نمایید.

اگر بودجه خاصی در نظر دارید،هزینه ها بر اساس هر کلیک انتخاب می شود،با ما باشید.

بودجه و مشاهده موارد صرف بودجه :

جداسازی و تفکیک هزینه ها

بودجه روزانه صرف چه مواردی می شود.

وارد کردن اطلاعات کارت بانکی

و گزینه پرداخت

اما اگر از قبل پرداختی انجام داده باشید ،این پرداخت به عنوان پیش فرض برای شما در نظر گرفته خواهد شد،اما می توانید روش پرداخت را تغییر دهید،و مطابق با نظر خود روش پرداخت را انتخاب نمایید.در آخرین مرحله و قبل از نهایی شدن اطلاعات حتما سفارش خود را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا به مشکلی بر نخورید و در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات وارد شده بپردازید.در انتها گزینه Post job را انتخاب نمایید.می توانید بعد از انجام این مراحل پروفایل خود را جهت نمایش فعال کنید و تیک  Show my profile on the job post را فعال کنید.حتی می توانید در کنار پروفایل در مورد موقعیت شغلی خود مطالبی بنویسید که موجب اعتبار شغلی شما می شود.

در قسمت  Add required skills section می توانید مهارت های مورد نیاز برای حرفه خود را مشخص نمایید.

چگونه یک مهارت را حذف کنیم ؟

برای حذف یک مهارت کافی است گزینه آیکون حذف را انتخاب نمایید و برای افزایش یک مهارت کافی است گزینه Add Skill را انتخاب و مهارت مورد نیاز را درج نمایید و یا از منوی کشویی کمک بگیرید.

در مرحله بعدی حتما باید عنوان شغلی را انتخاب نمایید ،عنوان شغلی باید شفاف و صریح باشد و در جست وجو سریع قابل دسترسی باشد.(از کلمات پر جستجو حتما استفاده کنید)

در قسمت  job compensation میزان حقوق و مزایا را مشخص نمایید.اگر این کادر را پر نکنید لینکدن به صورت خودکار بر اساس اطلاعات وارد شده مبلغی اضافه خواهد شد.

زمانیکه موقیت شغلی شما ارسال می شود،ایمیل تایید برایتان ارسال خواهد شد و گزینه Recommended Matches که شامل افراد متقاضی مناسب شغل شما می باشد فعال می شود.و پیام های رایگان متقاضی برای شما ارسال می شود.

وقتی که تقاضای شما به صورت کامل نهایی و ارسال شد، می توانید به راحتی متقاضیان را مدیریت و پیگیری کنید،و با توجه به بودجه روزانه ای که مد نظرتان است ادیت کنید و و داده های افراد مختلف را مشاهده نمایید.. بعد از ارسال فرم تقاضا می توانید فرم را توسط همکارانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *